Fog_W_1899
Dołączył/a: listopad 2025
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@PeRRy dawaj znać jak coś :D
1
@Sulimo no dokładnie tak ;) miałeś szanse sprawdzić, ale że nie masz szacunku do innych i rozkazujesz to ją straciłeś :)
Później tylko nie wymagaj szacunku do siebie, albo swoich kolegów, z którymi klepiesz się po plecach skoro nie potrafisz się zachować. Aaa, i nie graj kozaka bo za krótki jesteś na to. W sumie zapytałbym Cię o coś, ale jeszcze zaczniesz mi bardziej ubliżać, więc po co mi to...
2
@Sulimo no nie, gdybyś był w stosunku do mnie normalny to wtedy byś dostał argumenty, to byłaby tak zwana wymiana zdań, dyskusja, ale że zacząłeś się zwracać do mnie od razu, w pierwszym wpisie 'idioto', a później mi rozkazujesz to myślisz, że ja będę się słuchał jakiegoś no life? Pomyśl
1
@astralny no bo kto pytał? Skoro gość wrzuca zwykłe info, a ona do niego z mordą wyskakuje xD
0
@PeRRy o kurde, byku dzięki! Po stokroć Ci dziękuję, że w końcu będę wolny od wpisów jednego z największych bajkopisarzy, pseudo znawców i egotopów w historii, którego nick zaczyna się na literkę 'S'.
Naprawdę dziękuję dobry człowieku!
1
@Sulimo ale kim Ty jesteś, żeby mi pisać jakieś rozkazy co ja mam robić xD najpierw mnie obrażasz, teraz mi rozkazujesz bo 'czekasz' xD
2
@astralny a to jakieś zaproszenie muszę mieć, żeby móc wyrazić swoje zdanie?
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
@Czajka90 obrona Arsenalu jest na wyższym poziomie niż Barcy również ze względu na styl gry obu zespołów. Raya jest dobry, bardzo dobry, nie zaprzeczyłem. Po prostu dla mnie Joan jest większym kotem. Nie zmienia to faktu, że de La Fuente to beton i wiadomo, że pupilek z Bilbao będzie grał.
1
@Czajka90 a czy ja napisałem, że placek? no dlaczego Wy nie potraficie czytać ze zrozumieniem. Według mnie nie jest lepszy od Joana Garcii. Jeśli chodzi o takie nagrody jak złota rękawica to spory wpływ ma też obrona zespołu.
0
Komentarz usunięty
1
@takisobiektos lepszy xDD
18
Wolałbym, żeby Joan odpoczął przez te 2 tygodnie. Ostatnio było info, że jest przeciążony, w trakcie meczu mocny skurcz go złapał, więc może być na prawdę słabo... obym się mylił.
0
COVID trwał 2 lata dopóki wojna ruskich z ukraińcami nie zakończyła tego szału na wirusa. Wojna ruskich z ukraińcami trwała 4 lata dopóki wojna USA i Izraela z Iranem nie zakończyła tego konfliktu.
Idąc tym tropem to na 8 lat powinniśmy mieć spokój z jakimiś większymi dymami na świecie.
1
@Czyhrynski no bo 10/11 to był peak tiki-taki i dominacji.
4
@Alicja3500 kto pytał?
0
@LeoMessiiBarcaPepa Legia nie jest nawet w TOP3 najlepszych polskich klubów w historii xD już Ci to napisałem w innej dyskusji. Ostry? Przecież to zwykły faryniarz i pozer
0
@Konradowskyy gdzie się napinam? Ja się załamuję. Zresztą. Nie będę dyskutował bo zostanę ściągnięty do Waszego poziomu i wygracie doświadczeniem. Pzdr
0
@Hosh @Konradowskyy pięknie odpaleni. Idźcie świętować w takim razie. Pozdr
17
@Kgorecki2500 porażka i upadek Polski. Paradoks, że rozbiory, wojny nie złamały kraju, ale obecnie panujące trendy ideologiczne już mają większe szanse na to.
16
@betonito Sorloth xDD przecież to jest taka kłoda, że po pierwszym jego meczu wszyscy jego zwolennicy transferu by go spalili na stosie, że nie potrafi przyjąć prostych piłek, albo nie trafia w bramkę z 10 metrów bo taka jest prawda - on nie ma super ustawionego celownika.
0
@LeoMessiiBarcaPepa haha, ta i co jeszcze? Legia nie jest nawet w TOP3 najlepszych polskich klubów w historii.
0
@CLS63AMG zero zdziwienia
0
Grillowanie w okresie końcówka kwietnia do sierpnia, a ognisko od września do października - chyba zgoda?
0
@Batys to siema
1
Za co jestem wdzięczny Wielkopolsce? Za kolebkę polskości, za najlepszego polskiego rapera w historii - Rycha Peję, za najlepszego polskiego DJ'a w historii - DJ Decksa oraz za najlepszy klub w historii Polski - Lecha Poznań.
0
@LeoMessiiBarcaPepa no to jaki niby jest? Jeszcze Wisłę Kraków na równi mógłbym dać z Lechem, ale reszta? Nie ma
1
@Herato Jack ''Łyda'' Grealish