0

A myślałem, że kupił sobie jeansy i pamięta je do dzisiaj bo były drogie jak sku....yn :D

Nawiązując do Aviego

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

1

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

3

@Faro rozpaczasz nad tym, że Szwecja może odpaść i nie obejrzysz Runeja na Mundialu xD jeszcze jakby ten Runej był zawodnikiem pokroju Messiego dla Barcy to jakoś bym to rozumiał bo sam bardzo lubię taką Argentynę i przez Messiego jeszcze bardziej i po prostu chcę ich sukcesów tak jak Hiszpanii i Polski, ale no Szwecja bo Runej? xD no sorry, ale nie wiem xD

15

@Faro no nie no chłopie, nie żartuj nawet xD

8

@beter2 skarciło Atletico, a ile meczów przez te prawie 2 pełne sezony wygraliśmy efektywnie i efektownie? Masz więcej takich spotkań w pół roku niż za całą kadencję Xaviego. Drużyna w tym sezonie jasne, że popełnia błędy, ale potrafi zagrać bezpieczniej, spokojniej, bardziej wyrachowanie.

1

@Aragorn33 halo policja halo pomocy

1

@Antimadridista_WR tak xD PL wygrali ile? 13 razy, LM zero z czego tylko 1 finał, LE nie wygrali i dostawali oklep w finale od Chelsea, a grają kozaków xD w Anglii są na piątym miejscu najwcześniej po Liverpoolu, United, City i Chelsea (tutaj kolejność losowa, ale w sumie tak bym dał Live z MU top1 historycznie, City i Chelsea).

2

@MesQueUnClub_87 Polska idzie dalej. My w ostatnich 10-12 latach mamy niezwykłą umiejętność prześlizgiwania się w takich sytuacjach.

1

@clyde no strasznie to razi w oczy xD dadzą jakiś clickbait, wejdziesz w komentarze i sporo ludzi po samym clickbaicie już się odpala, a w treści artykułu inny ton wypowiedzi i redakcja prowokuje, a ludzie się podpalają bez sensu xD

1

@MessiForeverTheBest abstrahując od madrycko-reżimowej propagandy na notatniku to tam na wyższym poziomie to jest, tzn. czysty tekst, materiały i jakość.

2

@Mario96w w sumie to bym się nie zdziwił xD

6

Do regularnie czytających artykuły - czy też zauważyliście od dłuższego już czasu spadek jakości wrzucanych artykułów?
Z jednej strony większość to szybkie, napisane info na kolanie, jakieś clickbaitowe tytuły, mało naprawdę treściwych tematów, rzadko kiedy pojawia się coś 'większego', dużo to jakieś serio zapychacze. Nawet poranny przegląd prasy regularnie jest wybrakowany bo nie ma jakiejś okładki (wiem, że niezależne od redakcji), ale u białej konkurencji nie zaobserwowałem czegoś takiego, żeby brakująca okładka była dodawana jakoś o 8, czy 9 rano.

2

@MichuZ44 tak właśnie widzę przeciętnego kibica Arsenalu.
Znałem i znam kilku i to naprawdę specyficzni ludzie i z wyglądu i z zachowania xD

1

Polska dzisiaj przegrywa, ale powstaje wtedy efekt domino i na koniec Barca zgarnia La Liga i UCL wrzucając w finale La Manite realowi madryt?

Tak czy nie?

2

@KamQiX ten co na tydzień 3 zdarzenia elegancko rozłożył. Tak się mnoży pieniądze

2

Ahh, szybko zleciał tydzień. Człowiek dał upust emocjom co mysli o Carvajalu i poniósł konsekwencje, ale na tym polega odpowiedzialność dorosłego kibica FC Barcelony.

Z minusów? Bez zalogowania nie działa wtyczka i niestety człowiek musiał widzieć komentarze pewnych gości.

Pozdro wariaty, będzie dobrze mimo kontuzji Raphy.

0

@michaleu to te takie animowane jakby? Kiedyś trochę grałem jak to wychodziło, ale to trochę tylko. Nie wyłączyli tego przypadkiem?

@lajcior noo, bf1 to poezja jak oni to zrobili. Wiesz, to I WŚ, a takich gier nie było, a Ci odje... taką perfekcję. Jeszcze Frostbite wtedy wchodził i był to świeży silnik. 5 też cudowna gierka, chociaż tutaj na początku i przez pierwszy rok, półtora było średnio przez słabą zawartość, ale później poprawili po to żeby za kilka miesięcy odpuścić i skupić się na 2042 xD ale najważniejsze, że w 1 i 5 dalej w ciul graczy jest.

1

@Rafalloxfcb w 4 kampania trwa kilka godzin około 5, z tego co kojarzę. W 1 podobnie i 5 tak samo, może trochę krócej nawet. Ja akurat bardziej zawsze na multi się skupiałem. W 1 i 5 są tzw ''opowieści wojenne'.

1

@MessiForeverTheBest z dobrych to nie, bo kupiłem tylko te, a to są arcydzieła.

1

Ostatnio na Steam sobie kupiłem za ok 25zł Battlefield 4, Battlefield 1 i Battlefield 5.

Ja pierdziele co za powrót do starych dobrych bfów na multi. BF V jak go naprawili niedługo przed tym jak go porzucili na rzecz robienia BF 2042 to dalej miazga. Bf 1? Dalej najlepiej oddany klimat wojny w historii gier. Kosmos. Po prostu arcydzieło. BF 4 klasyka, chociaż tak dużo w przeszłości nie grałem.

0

@Ghandi no co? kolejny dzień w biurze

7

@Derean i są kibice, którzy za takie coś nie daliby czerwonej kartki xd

2

@Luciano99 czy w ostatnich dniach piosenką, którą puszczasz razem z @Kessie najczęściej jest Kaz Bałagane feat. Słoń - ''Gdybym był żulem''?

3

Nadzieja na osłabienie gry realu to powrót Mbappe i Bellinghama. Więcej ego to połechtania przez Arbeloe i zawodnicy kompletnie nie potrafiący grać zespołowo.

2

@ShawnC no jakiś czas temu widziałem gdzieś jakąś sytuację, że zawodnik symulował, ale na nagraniach było widać, że on upadł, ale finalnie tak jakby nie chciał przyaktorzyć bo od razu wstał, ale kartkę dostał, a w realu? Viniś pada co chwile i nic, Mbappe symuluje i też nic...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?