Fog_W_1899
Dołączył/a: listopad 2025
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FCB_dimiC ale czy Ty potrafisz czytać ze zrozumieniem czy dla poklasku swoich internetowych kolegów to wrzucasz? @BillyButcher spamuje tylko i wyłącznie polityką. Teraz zobacz sobie moje ostatnie 30 komentarzy i podlicz ile z nich jest o polityce ;)
0
@MessiForeverTheBest ambitnie
@Starrk się głupio nie śmiej
1
Komentarz usunięty
2
Komentarz usunięty
0
@BillyButcher a może przestaniesz traktować to forum jako forum polityczne i zaczniesz coś o klubie, któremu niby kibicujesz dodawać? Bo jak tak patrzę to chyba na ostatnie 30 komentarzy 0 (słownie: zero) komentarzy na temat sportu
0
Uuu, no to chyba postępowa część Polski będzie miała rozterkę i nie będzie wiedziała co myśleć dopóki ich guru nie obiorą nowego kierunku.
USA złe bo zaatakowało Iran, niepodległy kraj, ale Iran zaczyna grozić braciom postępowej części Polski, czyli Ukrainie. No robi się ciekawie.
W skrócie: USA złe bo rządzi Donald Trump i napada na inne kraje. Obrał za cel Iran, który słynie ze swojego fanatyzmu religijnego i współpracuje z wrogami Polski i całej UE, czyli ruskimi oraz mają wsparcie Chińczyków, którzy też po cichu pracują nad przejęciem kontroli i destabilizacji Europy. Iran, wspierany przez ruskich grozi Ukrainie za dostarczanie Izraelowi dronów czy innego tam wyposażenia. Tutaj pojawia się już zamieszanie neuronów tej części naszego kraju.
Z jednej strony okropne USA z okropnym prezydentem, z drugiej 'wolny' Iran, ale już mniejsza (dla postępowej części Polski się to już nie liczy) o to że panuje tam pełen totalitaryzm religijny i współpracują z REALNYM zagrożeniem UE (ruskie i Chińczyki - tak uważa postępowa część Polski od ostatnich 4 lat (sam też tak uważam, ale z tą różnicą, że od zawsze)). Jest jeszcze Izrael co do którego myślący inaczej nie dopuszczają w ogóle do skrytykowania bo przecież antysemityzm. No i na koniec tego łańcucha dołączyła teraz Ukraina, której 'wolny' i 'wspaniały' Iran grozi za to że wspierają Izrael, czyli tutaj pojawia się ewentualny atak i destabilizacja kraju, któremu kibicuje większość kraju (nie tylko postępowi, ale i ludzie, którzy chcą, aby ruskie byli dalej osłabiani) w prowadzeniu wojny z realnym zagrożeniem nie tylko Polski, ale i całej Europy.
USA złe bo chce zdestabilizować realne zagrożenie dla UE i pokazuje jak się robi politykę.
FAFO
0
@maroon nie mógł sobie kupić? Albo załatwić od dilera? xD
1
@BORO_12 kilka lat temu xD oni od kilku lat mają już Nuno Mendesa co im robi robotę jak mało kto na LO.
5
@Arden 2026 rok, Haaland od 6 lat na topie, a są ludzie, którzy dalej nie potrafią poprawnie napisać nazwiska
11
@MesQueUnClub_87 szacunek, ja tak samo.
4
@Lucerfi nie no ale porównywać Apap do szczepionki to wyższy poziom absurdu xD
4
Co ten Xavi robi xD
Piłkarz wybitny, jeden z najlepszych pomocników w historii, ale prywatnie to widać, że to strasznie dziwny człowiek z charakteru. Teraz jeszcze bardziej z Niego to wychodzi.
Żeby samemu sobie lizać jajka i udostępniać jakieś propsy na swój temat to chyba tylko mentalne dzieci tak robią xD
26
xD nie no Xavi rozmienia się na drobne. Dlaczego On sam sobie musi lizać jajka i udostępniać takie wpisy? Ile On ma lat? 15? Iniesta go bije na głowę pokorą, skromnością.
1
@Kgorecki2500 w sumie jak przez prawie 400 lat nie wykonali żadnej kary śmierci to się nie dziwie xD
0
@Bykunn 2026 rok, a ludzie dalej się oburzają bo Laporta gada w swoim stylu podczas wywiadów xD to jest polityk, polityk piłkarski i on wie jak prowadzić klub.
0
@tbas no nie podoba mi się to tak samo jak Bartomeu popierający Fonta. Po pierwsze: nikt nie powinien publicznie udzielać poparcia według mnie, po drugie oba odklejusy i robili/robią więcej szkód niż pożytku.
No to teraz Ty dawaj o czytaniu nagłówków zamiast wejść w artykuł :D
2
@AmigoBlancos trochę szacunku dla Courtoisa powinni mieć i chociaż w jego miejsce nie wstawiać twarzy Valverde.
0
Haha, ale @Redakcja pięknie podgrzała napinaczy i przeciwników Laporty.
Good job - cytując Dominika Tarczyńskiego.
Tak to jest jak się Panie @tbas @Bykunn @michal26 i inni czyta nagłówki i gra szefów xD
2
@karci0 jakby Lewy grał każdy mecz od początku to nie byłoby takiego problemu.
1
@Gary @Bykunn aaa, dobra :D dzięki
1
@cules100pro im nie przetłumaczysz. Dla nich Laporta bleee, ale madryccy wysłannicy, którzy nie potrafią wymienić zawodników klubu jak np. Font to jest super git, bo mediom sypnął, żeby atakowały Laporte. Jeszcze za Alemanym obstają. Myślą, że to jest tak że to tylko Laporta ma jakieś wady i że przez niego ludzie odchodzili xd
9
W końcu! Tak ma być, jazda, jazda, jazda!
1
@tbas hmmm, a może to nie jest zero jedynkowe? Może to z tamtymi coś było/jest nie tak? Jak np. Alemany?
2
@Gaz ludzie zrozumcie, że Laporta jest najlepszym kandydatem. Był jaki był, jest jaki jest i będzie jaki będzie, ale jest najlepszy.
0
@ShawnC xD płytkie masz postrzeganie
4
@Kgorecki2500 haha, co to jest za przyg... xD
0
@BojanKriKicz post 14/10? Na czym polega dokładnie i jakie jedzenie wtedy się je?
0
@ShawnC xD no rzeczywiście WOW. Podlicz teraz kontrakty jakie proponował, albo co robił z zawodnikami pierwszej drużyny tzn. też jakie kontrakty. Wielki mistrz sprzedaży co nie sprzedał nikogo znaczącego xD
Przecież z tej listy to duża część to przeciętniaki co nawet nie pomogli nam gdy byliśmy w kryzysie, albo wiecznie kontuzjowani.
Ferran Torres 55 baniek xD nie no chapeu bas Panie Alemany!
Taki Raphinha został kupiony, a dopiero za Flicka odpalił bo wcześniej się kopał po czole w większości meczów.
2
@Luciano99 można się śmiać, wzruszać, złościć, ale takie są fakty. Tutaj kolejna sytuacja gdzie Deco pokazuje wyższość nad Alemanym.
0
@ShawnC nie jesteś moim ojcem. To nie bajt, bait, bejt czy jak to tam nazwiesz. To są fakty i realia.