0

@wpwelement nie no Prezes jak nie posiadasz takich info jak jesteś Prezes? No wiadomo, że Barca najwięcej ruchu robi na stronie, a wszystko inne typu polityka, tenis, f1, NBA itd. to są jakby takie dodatki. Masz mecz, jakiś ważny, to robi się 4k ludzi na stronie. Co chwile ktoś wchodzi, żeby coś napisać.

1

Deco, były genialny pomocnik, który odcisnął swoje piętno w historii futbolu, a na piłkarskiej emeryturze wyciąga swojego Samsunga i dzwoni. Dowiaduje się. Pyta. Szuka nowych rozwiązań. Próbuje. Kombinuje. Załatwia. Stara się wyciągnąć klub na prostą.

Alemany? Szkoda komentować. Przeciętny dyrektor sportowy, który oszukał miliony fanów klubu FC Barcelona, a do tego chorągiewka.

0

@wpwelement a plus/minus jak wyglądają wpływy z tych reklam? Wiem, że nie podasz dokładnej kwoty, ale ile to mniej więcej jest miesięcznie? Ruch na stronie jest ogromny, jak są mecze, albo jakieś wydarzenia to tak samo. Wyświetleń tych reklam w skali miesiąca to na luzie kilkaset tysięcy pewnie. Jak tu wygląda z tym sytuacja?

0

@Vegeta88 genialny pomysł xD a jakbyś w takiej sytuacji liczył ludzi bez konta bo takich też jest dużo i w jaki sposób dał im dostęp do czytania strony?

1

Przez ostatni tydzień Xavi, Pedro czy Suarez trochę stracili w moich oczach. Nie jest to żaden wyznacznik bo kim ja jestem, ale jako kibicowi Barcy szkoda, że takie coś się dzieje.

Mam nadzieję, że Messi dalej będzie nic nie mówił i zachowa klasę, bo to że media piszą o mitycznym otoczeniu danego piłkarza to wiadomo, że wymysły i w tym przypadku zagrywka ze strony Fonta.

0

@Vegeta88 po tym jak lamentujesz to trzeba profilaktycznie co jakiś czas Ci przypominać

1

@wpwelement tak jest byczku. Płatki śniegu lamentują tylko. Przesiadywać to pierwsi, a wspierać to ostatni.

0

@Vegeta88 haha, Vegeciak to zastosuj się do rady, którą Ci zapodałem - wyłącz Internet. Co za płatki śniegu w tych czasach, że reklamy w necie przeszkadzają xD taki YouTube to rozumiem, że można narzekać i kupić Premium, ale tutaj te reklamy nie są upierdliwe xD

0

@wpwelement szacunek dla Ciebie za cierpliwość. Pozdro

0

@FCB_dimiC dlaczego Russel jest tak nielubiany? Nie że ja go lubię, pytam po prostu. Jestem laikiem jeśli chodzi o f1 w sumie. Kiedyś trochę bardziej się interesowałem.

0

@Bykunn dyrektor, menadżer, prezes - każda z tych osób musi nie tylko potrafić zarządzać zespołem, instytucją, firmą, ale i muszą znać specyfikę firmy i historię

0

@Vegeta88 protip dla Vegeciaka: wyłącz Internet, nie oglądaj telewizji, nie czytaj gazet, nie wychodź z domu, nie słuchaj radia - wtedy będziesz wolny od jakichkolwiek reklam.

0

@Vegeta88 Laporta przy Foncie to jest Pan Prezydent.

@tbas samo to że popiera go madrycki wysłannik Bartomeu to już dużo mówi. Gość nie ma pojęcia o prowadzeniu klubu, kilka lat temu nie znał zawodników, nie wiedział kto tu gra. Z niego taki kibic Barcy jak ze mnie astronauta.

0

@tbas @Vegeta88 haha, gość co kilka lat temu nie potrafił jeszcze wymienić kilku zawodników Barcy ma być Prezydentem klubu? Krętacz jeszcze większy niż Laporta. Zwykły słabiak co próbuje wszystkiego, żeby przejąć władzę. Pomówienia to jego specjalność co pokazał ostatni tydzień.

6

@Vegeta88 byku nie daj się. To jest właśnie metoda na złamanie wolnych ludzi. Zabierają Ci wolność, swobodę, patrzą na ile sobie mogą pozwolić. Musisz się przeciwstawić.

0

Font nie może wygrać. To jest kolejny madrycki żołnierz wysłany do zniszczenia i destabilizacji klubu FC Barcelona. Czekam, aż Katalonia będzie wolna i wszyscy wrogowie chcący zniszczyć klub FC Barcelona zostaną skazani w Wolnej Katalonii.

0

@LjakRoberciik @Dankho94isback no tak, ale Osimhen to inny kaliber i rodzaj xD

0

@Dankho94isback a Osimhen ma w głowie siano xD

2

@norbi77 Guardiola zawsze był specyficznym człowiekiem, a w ostatnich latach wychodzi z niego coraz bardziej i się odkleja.

1

@NeroTFP1 @Faro opinia

0

Raphinha - tak czy nie?

2

@KrychaFCB o kur xD jakie g.... tak jak cała ta marka od jakichś 20-25 lat totalnie.

9

Co on w ogóle wygadauje ostatnimi czasy...

9

@Kgorecki2500 ale toster też kupiłeś?

edit: jeden chleb tostowy? to ile Ty jesz? Dwa dziennie, że na tydzień ma starczyć?

0

@Kessie tak, razem z kibicami klubu przegrywów. Ciężkie czasy.

0

@Zoker znaczy czy oni się bawią? Raczej sporo z nich narzeka na to co reprezentują.
Co do samego Arsenalu to za Wengera ich lubiłem i dało ich się lubić, ale no teraz sporo angielskich kibiców i sami zawodnicy kreują się na jakichś GOAT'ów.

0

Natrafiłem na jakiegoś mema kibica Arsenalu, że stało trofeum za LM, takie zardzewiałe i zakurzone i dopisek, że ostatnie trofeum LM dla Manchesteru United.

Co prawda od tamtego czasu minęło już trochę lat bo 18, ale porównując z Arsenalem, który nigdy nie zaznał smaku wygrania tych rozgrywek wygląda komicznie. United ma więcej wygranych niż Arsenal w ogóle uczestnictw w finałach (3 do 1).

Dodatkowo United może i nie wygrało LM od 18 lat, ale przynajmniej jest to krócej niż ostatnia wygrana Premier League przez Arsenal (tutaj już 22 lata).

Fanbaza Arsenalu to największe świry w Anglii xD

Edit: oczywiście nie muszę przypominać, że samą PL United wygrało od ostatniego triumfu Arsenalu, aż 5 razy i ogólnie historycznie MU jest jakieś 3 razy większym klubem niż wypierdki z północnego Londynu

3

@Borry 90 minut na Etihad Stadium jest bardzo długie

0

@Eklerek ciekawe starcie będzie

0

@ACMaldini3 a nie jest toksykiem? Bije rywali poza boiskiem i na boisku, cieszy się jak jakiś świr, a przeciwników stopuje z ich celebracjami. Do tego też jakieś wywiady jego i jego otoczenia. Co do techniki to już @Toretto napisał to samo :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?