Fog_W_1899
Dołączył/a: listopad 2025
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Niech już ten pseudo dyrektorek się nie udziela. Niech się zajmie transferami dla Simeone to może w kolejnym sezonie znowu umocnią się na trzeciej pozycji.
9
Podczas meczów naprawdę rzadko wchodzę na La Ramble, jeszcze rzadziej się wtedy udzielam. Po meczach, albo następnego dnia nadrabiam sobie ''przemyślenia'' tutejszych użytkowników. Przecież to są jakieś jaja co tu się dzieje xD
Sam fakt, że zamiast oglądać mecz uważnie to klepią kilkadziesiąt komentarzy z czego 90% to wieczne narzekanie. Rozumiem jakąś krytykę na chłodno, po meczu. Mi też zdarzyło się przesadzić jak np. hejt na Yamala za jego posty w social mediach (chociaż tutaj uważam, że w jakimś stopniu było to zasłużone), ale co tutaj bardzo duża część wypisuje to naprawdę szok.
Patrzysz na jednego, drugiego, trzeciego i dochodzisz do wniosku, że pod kopułą coś nie halo mają. 'Argumenty' z tyłka, bazowanie na tabeli bez oglądania meczów, wysnuwania jakichś wniosków też brak. No tragedia, tragedia.
2
Wczoraj Flick i inni pracownicy pomogli dzieciakowi, który został przygnieciony do barierek, które oddzielały fanów od miejsca do przejścia.
Flick to jest kur.. złoty człowiek. JE Hansi Flick to GOAT.
4
Powiem Wam, że każdy etap sezonu ma swój klimat tak końcówka, tak właśnie marzec i kwiecień to też jest inny poziom. Sporo drużyn gra jeszcze o coś. W Polsce w końcu więcej słońca, cieplej, fajny klimacik i jak jest trochę czasu, żeby rzucić okiem na inne mecze niż Barcy to na tym etapie Serie A, La Liga, Portugalska liga, Holenderska nabierają jeszcze większego klimatu. Niedziela, godzina 15 i na tv jakiś meczyk typu Rayo z Betisem, Udinese z Parmą... takie przykłady, żeby zobrazować. No bardzo lubię marcowo-kwietniowe mecze w europejskich ligach.
1
@Giwera są młode talenty i jest Yamal. To jest przepaść. On biję na głowę zawodników starszych o 5, 10 czy 15 lat. Chory gościu.
0
@Zoker no ja podobnie. Nawet byłbym skłonny w lato 2027 roku to zrobić jak zostanie mu rok kontraktu, albo przedłużyć tak jak napisałem i ewentualnie wtedy też pomyśleć o sprzedaży bez czekania do 2028. Na kolejny sezon będzie potrzebny i oby dojechał z formą i oby bez urazów. W to okienko potrzebny jest napastnik, obrońca, boczny obrońca, skrzydłowy też by się przydał, więc nie ma co akurat w to lato się pozbywać Raphy tym bardziej, że jeszcze dużo może dać w następnym sezonie.
0
@clyde no wiadomo, że dużo może się stać i nawet pół roku w piłce to może być przepaść między pierwszym miesiącem, a tym ostatnim szóstym. Jednak można mieć jakiś plan, zarys. To pytanie czysto teoretyczne do fanów klubu, żeby podzielili się opinią jak widzą przyszłość Raphy w FCB
0
Ciekawe jaki jest plan na Raphinhe? Kontrakt ma do końca czerwca 2028 i wtedy rocznikowo będzie miał już 32 lata (faktycznie 31,5 bo urodziny ma w grudniu).
Co Wy byście zrobili na miejscu klubu? Ja chyba tak że w następnym sezonie jakoś w marcu ocenił czy dalej daje dużo drużynie pod względem liczb, pressingu, mentalności i przede wszystkim czy nie łapie kontuzji i przedłużył do końca czerwca 2029, a w lato 2028 pomyślał o sprzedaży. Pewnie sporo ludzi się oburzy bo jak to Raphinhe sprzedać?
Bardzo go lubię, ale już ten sezon ma słabszy ze względu na zmęczenie poprzednim, gorzej z formą+urazy. Dalej daje sporo i jego wkład jest nieoceniony, ale w 2028 roku tak jak wspomniałem będzie miał rocznikowo 32 lata, a patrząc, że jest to zawodnik opierający się w dużej mierze na motoryce, szybkości, przyspieszeniu, pressingu to jednak w takim wieku może dużo stracić, a jak pojawią się jeszcze jakieś urazy to niestety spadek formy będzie nieunikniony. Tak jak mówię - dla mnie najlepiej byłoby pod koniec przyszłego sezonu ocenić, przedłużyć o rok, a w kolejnym właśnie roku, w 2028 spróbować sprzedać.
4
@draxidox jeszcze bardziej załamujące jest to że to tak młodzi ludzie. Najstarszy kierowca lat 18... przecież to jest zatrważające co się dzieje na polskich drogach.
Edit: Oczywiście kierowca przeżył
1
@Bolton tak jest. Kafarito-szefito na prezesa i będzie jazda. Co 2 sekundy w trakcie meczu cynki do trenera, że ma tego zmienić, tego zostawić, tamten gra słabo itd
1
@Vegeta88 ale Hansi to nie austriak
2
@MaVii haha, to ja pisałem i nie dziwię się że jakieś nagrania się pojawiły :D
10
Wojtula szef, dokładnie o tym pomyślałem jak zobaczyłem, że tam jest pole golfowe :D
0
@heniusss a Messi w tym czasie smacznie kimał, teraz wstał, zaraz na śniadanie Lay's zielona cebulka, pepsi zero cukru do popicia i niedługo na trening pokopać dla funu w słonecznej Florydzie.
1
@oZinho kusząca propozycja :D
0
@arasz1819 :] :]
0
@Kgorecki2500 no X360 fajna konsolka to była...
0
@MesQueUnClub_87 już pobierałem wirtualny pulpit, tam instalowałem Win XP i nie mogłem grać bo nie czytało płyty, którą miałem w napędzie xD
0
@MesQueUnClub_87 niestety wszystkiego na Series X nie odpali człowiek :/ teraz kur jest problem z odpalaniem starych gier PC na Windows 11 i tak myślę o właśnie jakieś konsoli starej
0
Gdybyście mieli brać jedną z tych konsol to którą: PlayStation 2, PlayStation 3, czy Xbox 360? Chodzi o granie w klasyki lat 00-10.
3
@Sulimo ale kto Ci powiedział, że otoczenie Messiego się wtrąca? Pismaki? Idź dalej łykaj wszystko jak pelikan.
Przecież sam Messi nic nie mówi, nie wywala na światło dzienne jakichś spięć czy innych tego typu sytuacji. Zresztą nawet to czy ktoś z jego otoczenia coś powie to też niekoniecznie musi mieć wpływ.
4
Nasi się zatrzymali w eleganckim hotelu kilkadziesiąt kilometrów od Newcastle. Normalnie pola golfowe tam są, więc Szczena pewnie zabrał kilku typa na partyjkę.
0
@Danny Gaucho no ale masz problem, że Boras mówi, że Polak okiwał mistrza świata xD
6
3 prośby do Lionela Messiego:
1. Wygraj Pan Mundial w tym roku,
2. Nie wypowiadaj się Pan publicznie na temat wyborów w klubie FC Barcelona,
3. W meczu Finalissima między Argentyną, a Hiszpanią proszę Pana, aby Pan powiedział swoim kolegom z reprezentacji, aby nie grali zbyt agresywnie w stosunku do zawodników klubu FC Barcelona tj. Pedri, Yamal, Fermin czy kto tam jeszcze będzie powołany.
Dziękuję i pozdrawiam.
0
@Danny Gaucho no ale to są dalej 4 lata w których jeszcze nie odbył się Mundial i nie zmienił się Mistrz Świata. Dopóki tak się nie stanie to określanie Messiego, Otamendiego, dwóch Martinezów, de Paula, Alvareza itd. mistrzami świata jest poprawne.
Oczywiście, że jest to dużo czasu takie 3,5 roku, 4 lata, ale w tej kwestii jest bez zmian bo nic się nie zmieniło. Otamendi wybitny nie jest, ale dalej gra w lidze top 6-7, gra w LM, gra w reprezentacji, zdobywał po tym kolejne trofea (w sumie to jedno CA 2024), ale no jest piłkarskim czempionem. To ile czasu można używać określenia mistrz świata? Miesiąc? Pół roku? Rok? Nie ma to sensu.
Jak skończy się kolejny Mundial, wygra repka X no to wtedy nie mówimy już 'Otamendi mistrz świata' tylko 'Otamendi, były mistrz świata'.
0
@Danny Gaucho no zdobył tryplet, ale to porównanie z d bo porównujesz tryplet sprzed 13 lat gdzie ten tryplet udało się później zdobyć ponownie Barcelonie, ponownie Bayernowi, jeszcze City i PSG, a przecież też od tamtej pory LM wygrywały inne drużyny jak te wspomniane przeze mnie przy okazji trypletu, ale jeszcze real, Liverpool czy Chelsea. LM nie da się porównać do Mundialu i co innego jest być aktualnym mistrzem świata, a co innego zwycięzcą LM/zdobywcą trypletu sprzed nastu lat xD
Jesteś w błędnym postrzeganiu Może Ci się to nie podobać, ale no takie są realia.
4
@NeroTFP1 Carles Puyol - takich zawodników już nie produkują. On, Iniesta, Maldini, Pirlo, Raul, Casillas to klasa sama w sobie.
1
@Danny Gaucho haha, chyba Ci się już od tego poprawiania ludzi, że zawodnik X ma 121 asyst, a nie 127 coś pomieszało.
Mistrzostwa Świata to nie jest turniej rozgrywany co rok, tylko co 4 lata. Ostatnim zwycięzcą jest Argentyna, gdzie Otamendi był podstawowym zawodnikiem i tak może nosić miano Mistrza Świata w piłce nożnej dopóki ten mistrz się nie zmieni, albo Otamendi nim już nie będzie (sytuacja gdzie Argentyna wygrywa, ale Otamendiego nie ma składzie). Porównanie do Dante z Nicei? Z du...
Twoja optyka w tej kwestii jest jak Transfermarkt i ich liczenie asyst za wywalczenie karnego. Tu nie ma znaczenia, że turniej był ponad 3 lata temu - aktualnie Argentyna jest mistrzem, mają emblemat, Otamendi był podstawowym zawodnikiem więc Mati Borek ma rację i to nieironicznie.
Edit: nawet jakby Mundial był rozgrywany co rok i sytuacja, że wygrali to w lipcu zeszłego roku to dopóki zwycięzca się nie zmieni no to nosi miano Mistrza Świata drużyna jak i jednostki, które były w tej drużynie.
0
@Frimpong oszukał bo taki jest Laporta, że on jest politykiem i populistą. Osobiście mu będę pamiętał to cały czas, ale no w tak wielkim klubie jak Barca trzeba być takim zimnym politykiem i reasumując te 5 lat no to jest niebo a ziemia. Oczywiście duża zasługa Flicka i szkółki. Jednak no wybijanie się na plecach Messiego, a później takie akcje to jest ogromna rysa.
0
@Safrani tak zwane 'bezbectwo' z Twojej strony momentami wywala bardziej niż Wezuwiusz tony popiołu na Pompeje w 79 roku.