Fog_W_1899
Dołączył/a: listopad 2025
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Frimpong pięknie jak giną od własnej broni. Szkoda, że City jest takie cienkie i pewnie nie odrobią tego w lidze.
1
@Szklaner drugi przewraca się o własne nogi 3 minuty po wejściu na boisko
0
Ciekawe czy mocarze z Arsenalu w pojedynku z Bodo na wyjeździe byliby tacy mocni przy stałych fragmentach xD
Coś czuję, że tam londyńscy twardziele by tylko nurkowali tak jak wczoraj Madueke w Leverkusen
3
@leonek160 nie ma czego zazdrościć. To jest przeciętny technicznie zawodnik, a do tego toksyk.
2
@gaucho104 bo w większości meczów przeciwnicy realu w Europie nie wiedzą jak z nimi grać i się boją nie wiadomo czego. Tylko Barca pokazuje jak się z białasami gra
0
@NeroTFP1 męczennica naszych czasów
0
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16639179#comment-16639179
Rzeczywistość: Chelsea w pape, City w pape, Liverpool w pape, Tottenham w pape, Newcastle remis, Arsenal remis xD
@Eklerek
Wiem, że są rewanże, ale śmiesznie to wygląda bo kolega dodał tamten komentarz po bramce Newcastle na 1:0 xD
0
@ZwyklyKibicBarcy04 xD wygrał. On więcej zawalił w PSG niż im dał.
1
Haha, Donnarumma co za placek. Najbardziej przereklamowany bramkarz ostatnich 5 lat. Urósł mit o jego wielkości bo obronił karnego z Anglią i ''szedł jak szef'', a rzeczywistości nie wiedział, że mecz się skończył xD
1
@MessiForeverTheBest ale tam jest napisane, że czegoś TAKIEGO w życiu nie widzieliśmy. No ja czegoś takiego nie widziałem, ba! nawet nie słyszałem o takiej akcji.
1
@AmigoBlancos jak to w ogóle możliwe, żeby na jakichś 2 metrach kwadratowych porobić 3 (słownie: TRZECH) przeciwników xD
6
@BORO_12 kolejny kozak bo szybko biega i w potężnej Premier League zrobili 3 minutowe hajlajtsy z czego minuta to pokazanie jak się rozgrzewa, druga minuta jak szybko biega, a trzecia minuta to jak podał 2 razy celnie i zrobił 2 wślizgi z czego musieli zrobić dodatkowo 5 powtórek, żeby dobić do 3 minut hajlajtsów
1
@Bykunn @macio_944 @esem91 noo, City jak ma się rozkręcić to właśnie bardziej u siebie, ale fajnie byłoby się miło zaskoczyć :D
3
@partymaker niestety kombinowanie z murawą to coraz częstszy przypadek u wielu klubów. Atletico ma z tym problem i niby Koke sam o tym mówił, ale dla mnie to na pokaz. Na stówę coś z tym kombinowali.
Edit: no chyba, że chodzi o stadion realu madryt - tam się ślizgają bo murawa gnije ze względu na brak słońca, a miało być super według Pereza xD kryta murawa, super hiper ultra sprawa
12
Nie nastawiałbym się za bardzo na to że City dzisiaj rozwali real madryt. Mecz na Bernabeu, więc pewnie Guardiola zagra asekuracyjnie, ostrożnie, pragmatycznie mimo braków kadrowych realu.
Chciałbym się miło zaskoczyć i zobaczyć takie 3 bramkowe zwycięstwo City, ale no jakoś nie czuję tego :D
7
@macio_944 madrycki reżim realu madryt ma ogromne macki i już tak wpłynął na umysły dziennikarzy i kibiców, że musiałyby minąć dekady, żeby się to unormowało.
8
Newcastle zostało we wrześniu zmiażdżone 1:2 na swoim stadionie przez Barce, a po meczu wszyscy Anglicy zachwycali się Pedrim i byli w szoku, że piłkarz potrafi grać technicznie, być silny, umie odbierać piłkę i pressować nie mając 185cm wzrostu i 85kg wagi.
Wczoraj postawili wszystko na jedną kartę. Zapieprzali do wyprucia żył, próbowali wykorzystać to że nasi odczuwają jeszcze skutki rewanżu z Atletico sprzed tygodnia i to że jednak u nas obecnie forma to też lekka niewiadoma, a finalnie ponownie Barca ich zmiażdżyła bo zremisowali 1:1 i grają rewanż w barcelońskiej twierdzy Spotify Camp Nou z otrzymaną licencją na 61 tysięcy kibiców.
Zawsze i wszędzie technika oraz wysokie boiskowe IQ będzie przed i nad boiskowym pakerstwem gdzie typki wielkie jak dęby mają problem z grą. Pozdro.
1
Naprawdę zaczynam wierzyć, że Font to jest kolejny madrycki żołnierz wysłany na misję.
0
@AmigoBlancos mit o wielkie Premier League przerósł już mit o Wielkiej Stopie.
0
@ranger3120 no my raczej nie, ale żenua bierze czytając co on wygaduje i jak się zachowuje
8
Ten Arbeloa to niezły kleszcz jest. Gra jakiegoś szefa na tych konferencjach. Myśli, że jakimś kozakiem jest xD brodę nosi, żeby wyglądać groźniej i tym samym zakryć swoją niezbyt poważną buzię i wyraz twarzy
0
@BARCELONISTAnr1 tak
0
@pt9 no wiadomo, jak z każdym w sumie
0
@BorzyKrzys haha, a w polskiej piłce dalej ta zakuta myśl szkoleniowa. Pies to je... człowiekowi nie chce się oglądać meczów tej repki od dawna bo rok w rok jest to samo. W PZPN siedzi pijak, a trenerami są betony trenerskie z typową polską myślą szkoleniową. Kiwać? Po co? Podaj do najbliższego kolegi? Atakować? Po co? Jeszcze można stracić piłkę
0
@BorzyKrzys ja mam wrażenie, że ogólnie często w prostych sytuacjach pojawiają się błędy bo człowiek się rozluźnia z jednej strony, a z drugiej ma w głowie to że 'przecież to proste, nie mogę tego zje...'
2
Premier League jest fajna do oglądania dla klimatu angielskich boisk, ale osobiście o wiele bardziej wolę La Liga i Serie A oglądać. Częściej mecze z tych lig wybieram do oglądania. Wiadomo, że fajnie czasami zarzucić jakiś Everton z Aston Villa, albo Chelsea z United, ale reasumując całość to mecze są za mało atrakcyjne, za mało techniki, polotu, finezji patrząc jak na świecie Anglicy opakowali sobie swój produkt i jakimi funduszami dysponują tamtejsze kluby. Kiedyś był ładnie grający Arsenal za Wengera, przyszedł Guardiola i przez lata zrobił mini wersję Barcy w Man City gdzie zdominował krajowe podwórko. Były momenty takich zespołów jak Chelsea, Liverpool i United gdzie czuć było jakąś nutkę magii, ale to za mało. Tam dalej w większości będzie rządziła angielska myśl szkoleniowa typu 'duże chłopy, dużo siły, twarda gra, zero techniki, zero polotu'.
Wiem, że La Liga i Serie A mają swoje problemy i to nie tak, że każdy mecz to jest super widowisko do oglądania, ale patrząc czym dysponuje PL i jaki jest odbiór ligi na całym świecie to jednak trochę za mało oferują.
0
@pt9 no to sporo, ale to już trzeba się liczyć z takimi kosztami. Drugi koniec świata, dwa kraje, kilka tygodni na własną rękę to w sumie akceptowalne koszty za takiego tripa
0
@pt9 ile hajsu cały trip po Australii i Nowej Zelandii? Tak plus minus.
Jak tam masz jakieś foty jeszcze to wrzucaj więcej :D
1
@MesQueUnClub_87 no dokładnie xD tutaj duża część ludzi, którzy się udzielają to pewnie typy co siedzą na chacie 24/7, na wszystko narzekają, nic im się nie podoba, a jak jest cokolwiek pozytywnego to odwracają to na negatywy.
0
@La Pulgaa ja po prostu wolę obejrzeć mecz bez żadnego przeszkadzania samemu sobie. Raz na jakiś czas zdarzy się wyjątek, ale to nie jest poziom niektórych, którzy podczas 90 minut meczu muszą walnąć 30 wpisów o tym jacy my jesteśmy słabi.