7

6 wniosek?
Dalej jesteśmy frajerami w LM. Po co człowiek się w ogóle nakręca jak i tak zawsze kończy się tak samo. Ostatnimi czasy wiecznie głupie czerwone kartki, głupie straty bramek, ułomne IQ jeśli chodzi o prowadzenie gry. Flicka lubiłem i lubię, ale po prostu już nie mam siły i ochoty oglądać tych meczów bo co spotkanie jest to samo, że nieważne czy to będzie PSG, Bayern, Atletico, real, Getafe, albo inna Kopenhaga to co chwilę idzie piłka za naszych genialnych obrońców i tracimy bramkę. Znudziło mnie już to. Myślałem, że chociaż wczoraj będzie inaczej, ale no przecież to niemożliwe. Mamy 0:2, czyli w dwumeczu wszystko zaczyna się od nowa, jest po 20 minucie, zaraz Yamal dogrywa do Fermina i ten trafia w bramkarza po czym sam zostaje skasowany i tracimy rytm, a takie coś zawsze jest dla Atletico dobre. Wznawiają grę, nie mijają 2 minuty i strzelają na 1:2... no litości. To już nawet nie jest pech, to nie jest klątwa, to po prostu k... żałosne, że my mamy akcje i nie trafiamy i za chwilę wszystko zmienia się o 180 stopni.

0

@FCBparasiempre ale to co ma do tego? Może być nawet i chińska strona, a mogą pisać po portugalsku. Tutaj masz tylko tytuł tekstu. Jesteś strasznie zamknięty na cokolwiek skoro takie coś Ci przeszkadza i uważasz to za brak szacunku. Mogą napisać cały tekst po hiszpańsku i wtedy po prostu w niego nie wchodź i nie komentuj.

Szkoda, że nie odpowiedziałeś jak Cię wypunktowałem w dalszej fazie mojego komentarza.

1

@FCBparasiempre czy Ty możesz przestać pod każdym artykulem/komentarzem gdzie jest coś w innym języku niż polski pisać o chinszczyznie? Nie umiesz, nie rozumiesz to ok. To nie jest XIX wiek, a nawet, w XIX wieku ludzie w Polsce posługiwali się różnymi językami. Po co tak piszesz?
Po drugie nie ma kto strzelać bramki - hahaha, co za bezsens. To dlaczego mamy druga najsilniejsza ofensywę po Bayernie i zdobywamy po nich najwięcej bramek?
Tak, tak, może jeszcze nikt się tutaj nie nadaje na LM? Kounde, Joan Garcia, Frenkie, Eric Garcia - to oprócz tych których Ty wymieniłeś

4

Napinka i wkrętka na remontade wzrasta z każdą godziną. Dawać mi już ten mecz. Robimy ich normalnie. AwansujeMY

0

Nie dość, że przeciwko 11 żołnierzom Diego Pablo Simeone, którzy będą bronić swojego zamku to jeszcze mają do pomocy przepotężnego czarodzieja w postaci sędziego głównego, któremu będą pomagać sędziowie aspirujący do przepotężnych w postaci sędziów VAR.
DaMY radę.

9

@Patry10 będzie udany, ale będzie czuć niedosyt. Zależy też jak pójdzie rewanż.
Mistrz Hiszpanii to zawsze udany sezon.

0

@DzizuSS chyba lepiej jak Gavi wyjdzie od 1 i de Jong go zmieni w 55-60 minucie. Jednak Gavi więcej po kontuzji pograł i lepiej, żeby na początku zagrał taki wariat, a Holender na uspokojenie w drugiej.

21

@tarantino10 bardzo ważne będzie pierwsze 15-20 minut. Nie możemy stracić jako pierwsi. Jak strzelimy szybko to Atletico wyśle maila do nadchodzącej kupy, że spotkanie jest w majtkach. Oni nie potrafią grać pod presją.

17

Chłopie walnij jutro co najmniej 2 bramki to Ci wybaczę dziesiątki tych zmarnowanych setek

36

Podobno mają jechać wszyscy, nawet kontuzjowani i zawieszeni.

Powiem Wam, że z każdą godziną nabieram coraz większej wiary w remontade. Zawsze wierzyłem w różne remontady, raz się udawało, raz nie. Tutaj było ciężko od razu po meczu i te 2-3 dni, ale jakoś tak trochę się nakręcam. ZrobiMY to!

0

@nosiu95 tylko, że jest jeden problem - Balde jest słaby w obronie. Cancelo jest lepszy i tu i tu. Oczywiście w ataku więcej daje bo w obronie obaj przeciętny poziom. Rahsford LS, a Cancelo LO.

3

No nie wiem, nie wiem z tym Ericiem na ŚO. Tam będą potrzebne centymetry i szybkość, a to może dać Araujo. Garcia podobnie jak Ronald lubi czasami być elektryczny.
Tutaj ciężki temat bo tak jak Joan, Cancelo, Martin i Kounde to pewniaki tak drugi ŚO to zagwozdka. Może faktycznie Eric, a później w drugiej połowie Araujo.
Pomoc Pedri i Gavi, którego później niech zmieni de Jong (tak w okolicy 55-60 minuty). Przed nimi Olmo, żeby na początku zachować więcej techniki w środku. Lewa strona Rashford, prawa Yamal rzecz jasna, a środek to idealnie by było gdyby można było połączyć warunki fizyczne Lewego z formą Torresa z meczu z Espanyolem. Tutaj chyba też byłbym bardziej skłonny, żeby na początku wyszedł Ferran, a Lewy w 55 minucie wbiegł na boisko.

Mega ważne będzie pierwsze 15 minut. Atletico często jak lekko popuści to już nie potrafią się ogarnąć. My musimy mądrze zaatakować w pierwszej fazie meczu i jak coś wtedy wpadnie to możemy to wyciągnąć. W tamtym sezonie przegrywaliśmy na Metropolitano 2:0 do 70 minuty, a ostatecznie wygraliśmy 2:4 po REGULAMINOWYM czasie gry. Oni będą grali w swoją grę, czyli chaos i bijatyka będą im sprzyjać. Chłodna głowa i damy radę.

1

xD Pedri 6 i Rashford tak samo.
Pedri powinien mieć 5, 5 i pół to maks. Rashford 6,5, 7. Wszedł zrobił swoje. Pomógł dwa razy w defensywie i zdobył bramkę gdzie Frenkie posłał mu piłkę 2 metry za niego.
Albo Gavi też 6 gdzie powinien mieć ciut lepszą ocenę

1

Jak ja go nie lubię. Dla mnie to zwykły krętacz i manipulator. Uchodzi za jakiegoś speca, a jest zwykłym przeciętniakiem w tym co robi. Bardzo dobrze, że już go tutaj nie ma.

1

@Cules69 a kto faulował? Flick? No nie. To że jest taka taktyka to nie znaczy, że trzeba uciekać się do faulowania, albo bezmyślnego biegu gdzie taki cwaniak jak młody Simeone to będzie wykorzystywał. Cubarsi jest jakieś 3 razy wolniejszy od Simeone, więc powinien dać mu biec może by nie trafił, może by Garcia obronił, a może nawet jakby strzelił to jest to 45 minuta pierwszego meczu, gramy u siebie i przede wszystkim 11 na 11. Zostaje 3/4 dwumeczu, starać się wyciągnąć na 2:1 i do rewanżu przystąpić z trochę większym luzem, a tak to jesteśmy w d... bo przegraliśmy 0:2 i bramka na 0:1 padła z wolnego po tym faulu, więc to nic nie dało. Graliśmy całą drugą połowę jednego mniej i nie będzie Cubarsi dostępny na rewanż.

3

''[...]pozostajemy bardziej zjednoczeni niż kiedykolwiek[...]'' - xD mnie to nie wiem czy jeszcze śmieszy czy już przestało bo to jest tak puste hasło nadużywane po każdej porażce, że to szok.

4

Z nim czy bez niego to akurat nie duża różnica. Ostatnimi czasy stał się mocno przeciętny.

0

Ludzie są wkurzeni bo kolejny sezon z rzędu w ważnym meczu łapie czerwoną kartkę. Kibice wydają pieniądze na bilety, koszulki, gadżety, kibicują, dopingują i w zamian dostają mokrą ścierą już chyba 30 raz w ciągu ostatnich 15 lat w LM. No każdy ma prawo być wkurzony. Nie mówię o obrażaniu, życzeniu śmierci itd. ale niech w końcu też w klubie załapią, że nie można kierować się romantyzmem wiecznie, że o wychowanek to on musi grać i nie możemy go sprzedać.

2

Nawet taki optymista co do FC Barcelony jak ja nie czuje kompletnie tego awansu do 1/2. Po prostu ile razy można przegrywać dokładnie w taki sam sposób, ile razy można popełniać te same błędy, ile razy będzie nasz zawodnik w takim meczu dostawał czerwoną kartkę, ile razy nasi będą mieli 20 strzałów z czego 7-8 celnych i 0, albo max 1 bramka? Po prostu mam już przesyt tego.
Myślałem, że mnie to nie dosięgnie, ale się myliłem. Za dużo razy w ostatnich nastu latach gdzie jesteśmy frajerami w Lidze Mistrzów i za dużo tych samych błędów odkąd jest Flick. Człowiek już jest pogodzony, że co chwilę będą wylewy, głupie straty bramek, gonienie wyniku i to już się znudziło.
Do tego jeszcze to że rewanż jest na Metropolitano. Oni nas w naszej twierdzy (do wczoraj, he he) wypunktowali, a mogli bardziej, tylko że to Atletico Simeone i im to wystarczy. W rewanżu będzie to samo - my ciśniemy, kontra jedna, kontra druga, zaraz 1:0 dla nich i bajlando. Miało być spoko, miało być przyjemnie, a wyszło jak zawsze.

12

Może o Pedrim niech się zaczną wypowiadać bo ostatnimi czasy (nie wiem, może przez kontuzję) jest mocny tylko na słabych rywali. Wczoraj słaba gra. Ma wolnego Rashforda, dużo miejsca, żeby podać piłkę w pole karne, a ten podaje do Yamala gdzie Lamine jest na spalonym i ten dopiero do Rashforda i bramka nieuznana. Tragiczny występ Pedriego wczoraj.

2

Komentarz usunięty

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

8

@Popitek12 ktoś miał słaby outfit w Złotych Tarasach?

3

@kanver_ co On gada xD nie ma najłatwiejszej pozycji na boisku, a na pewno nie jest to środkowy obrońca

1

@Kinginiesta albo Stoiczkowa :D

5

@Kgorecki2500 ten Vence to jest typowy hamburger xD taki stereotypowy amerykaniec i z zachowania i z wyglądu

0

@michalgajdek Ty akceptujesz wszystkie artykuły dodawane na stronę, czy nie?

0

@Gary no w sumie Balde i Christensen, a Araujo mógłby zostać, ale to pod warunkiem ściągnięcia Senesiego, Bastoniego, Grimaldo i Cancelo (chociaż Senesi mógłby wtedy odpaść jakby Araujo miał zostać). Ja Kane nie za bardzo, wiekowy się zaczyna robić. Jasne, że skill, umiejętności wszystko top i Lewy też był po 30 sporo jak przychodził, ale wolałbym Alvareza bo jednak dłuższy spokój, a dużo mógłby dać. Bayern by wydoił sporo za Kane, a to przy jego wieku mało opłacalne.

6

Breaking News (pol. łamiąca wiadomość)! Jak zareagował później Yamal? Może doszło do rękoczynów? Widać, że chyba mu się to nie spodobało. Czy to nie popsuje atmosfery w klubie przed kluczowymi tygodniami?

0

@Frimpong Ty, ale wiesz, że On grał w Barcelonie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?