Fog_W_1899
Dołączył/a: listopad 2025
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Luciano99 walnij 4pak na przetrawienie tego, a konsekwencją będzie zmniejszenie @Kessie godzinówki z 8 groszy do 6 do końca roku
3
@NeroTFP1 mnie to rozpier... że Łysy z Kombii jest po 70tce xD
2
@kanver_ @FcPortoFan1999 z jednej strony wzwód, a z drugiej nie :|
0
@urbipl co się dziwić jak sędzia ten sam który przekręcił nas z Interem w 22/23
1
@Lionel_Messi10 uff, Messi nie dotknął tego pucharu, więc finał będzie, ale Mbappe też nie dotyka, więc znowu Argentyna z Francją
1
@mekston oby im się udało i Edin niech walnie ze 3 bramy :)
3
@fcbarcafan19 no chciałbym, żeby pokazali pazur. Dżeko oby też zagrał. Świetny zawodnik.
Ogólnie Bośnia chyba ostatnio w 2014 była na Mundialu?
To też pokazuje ile Mundial znaczy dla wszystkich ekip, sam występ, a pajace będą umniejszać 'bo to 7 meczów' (tak wiem, że teraz będzie więcej).
5
@Faro masz na myśli przyprawę?
1
@Kozinho. dokładnie tak jest. Ci Izraelscy żydzi nie doświadczyli wojny. Oni wykorzystali europejskich żydów, bo ich uważali za gorszych (takie są fakty i tak było). Tak samo amerykańscy żydzi nie doświadczyli wojny. Wszystko było robione po to żeby nawet nie poświęcić, a upodlić europejskich żydów, żeby ci sterujący z Izraela i USA mieli teraz pretekst do wszystkiego.
3
@draxidox najważniejsze, że motłoch peowski wierzy w to :]
2
@Bykunn czy Ty dalej nie rozumiesz? Naprawdę nie mam siły z Tobą już dzisiaj dyskutować na ten temat. Wyjaśniłem Ci jak to wygląda i nie chce się powtarzać 10 raz. Wiem na czym Twoje gadanie i odpisywanie ma polegać.
9
@FcPortoFan1999 Pogoni Siedlce i FC Porto nie ma jak coś
2
@nwchades no właśnie Twoje postrzeganie jest błędne i zawiewa hipokryzją. Obchodzisz święta, które są ustanowione przez kościół i państwa. To nie jest tak, że to Ty sobie wybierasz i 'o w tym okresie będę jadł smaczne dania z rodziną' tylko to jest odgórnie ustanowione święto dla osób wierzących. To jest czas na celebracje dla osób wierzących. Bierzesz udział w tych świętach bo Ci tak wygodnie i zasłaniasz się jakimiś nowoczesnymi hasłami.
@tbas pozwolę sobie wtrącić - a co ma wiara do tego, że osoby, które zasłaniają się wiarą nie przestrzegają dekalogu i zasad? Tak samo jak jakiś nastolatek zabije kolegę z klasy to rodzice tego nastolatka są winni? No nie. Takie gadanie jest po prostu głupie. W polskim prawie na autostradzie masz ograniczenie 140 km/h i ja będę jechał 200 na godzinę to znaczy, że polskie prawo jest za to odpowiedzialne? No nie, ja jestem odpowiedzialny za to że łamię zasady, przepisy. Pójdę ukraść to co ma do tego wiara i prawo? No nic. To wtedy problem jest we mnie, że nie przestrzegam wartości, które niby wyznaję i w dodatku łamię ustanowione prawo.
8
@Bykunn poczekaj, poczekaj, czy Ty właśnie święta Wielkanocne i Bożego Narodzenia, które są uznane przez kościół chrześcijański i NAWET przez państwo polskie nazwałeś ''momentem do spotkań z rodziną i zjedzeniem dobrych rzeczy''? No przecież Ty sam sobie przeczysz w tym momencie.
Nie jesteś wierzący, a wręcz WYŚMIEWASZ wiarę chrześcijańską, ale okresy świąteczne uznane i obchodzone PRZEZ KOŚCIÓŁ CHRZEŚCIJAŃSKI nazywasz dorabianiem do tego jakiejś innej filozofii? No przecież to co napisałeś to jest: brak szacunku, hipokryzja i ignorancja. Skoro są to okresy w roku (kolejny raz powtórzę) uznane przez kościół, najważniejszą żyjącą osobę w kościele (Papież) i nawet przez państwo polskie i nie tylko, ale także inne kraje to o jakim dorabianiu filozofii mowa? No nie, po prostu nie da się racjonalnie wytłumaczyć i w ogóle zrozumieć jakiego tu babola walnąłeś.
Kończę te dyskusję bo po prostu jestem załamany, ale raz jeszcze Ci napiszę: trochę szacunku i pokory. Pomodlę się za Ciebie, a Ty sam wierz w co chcesz - jak to ma być uniwersum Tolkiena to spoko, jak to ma być Harry Potter to też. Nie jestem osobą, która będzie prowadziła krucjatę na Ciebie bo to nie o to w tym chodzi i nie jestem tu od wyśmiewania :)
8
@Bykunn no jest brak szacunku z Twojej strony do wiary wyśmiewając wydarzenia opisane w księgach tej wiary. No dlaczego bierzesz udział w świętach w które nie wierzysz? Nie wierzysz to nie obchodź świąt. Proste i logiczne. Święta to celebracja właśnie narodzin Jezusa, albo jego oddania życia za Nas i zmartwychwstania. Obchodząc święta celebrujesz te wydarzenia i momenty, po to są święta, a nie żeby spotkać się z rodziną. To już są elementy dodatkowe, że są święta, zbiera się rodzina, bliscy, znajomi, przyjaciele, którzy wierzą i celebrują to.
1
@DanielPlainview dokładnie tak. Nie wiem dlaczego chcą uchodzić za takich i pokazywać, że dla nich to jakieś fantasy, mają wyje... a później jak są święta to pierwsi do stołu siadają.
2
@Bykunn już Ci napisałem, że trochę szacunku :)
Mam tylko nadzieję, że z takim podejściem i nastawieniem nie obchodzisz, nie wyprawiasz i nie bierzesz uczestnictwa w świętach Wielkanocnych czy Bożego Narodzenia
7
@DanielPlainview tak. Mam wrażenie, że od lat, a nawet wielu lat jest taki ciągły atak w chrześcijaństwo. Oczywiście tolerancja jest dla islamu w mediach, ale chrześcijaństwo zrobiło się blee. Wystarczy przypomnieć sobie sytuacje gdzie UEFA zamazywała napis ''100% Jesus'' u Neymara, a to było ponad 10 lat temu przecież (po wygranym finale z Juventusem).
Uważam, że jakby padł jakiś komentarz odnośnie pochodzenia, albo orientacji to ci dwaj byliby jednymi z pierwszych, żeby wyjaśnić to i owo :)
8
@Bykunn @tbas trochę szacunku do wiary i religii, nawet jeśli chcecie grać wielce oświeconych i mieć wywalone na wiarę chrześcijańską ;)
''tej dalszej opowieści o zombie wstającym z grobu nie ma co komentować'' - tej wypowiedzi nie da się skomentować, zbłaźniłeś się. Nie pierwszy raz zresztą jeśli chodzi o tematy religijne :)
1
@cules100pro Ty, ale on na lewym gra, a my mamy na prawym lepszego Yamala xD
4
Ulala, no to Portugalia ma do ćwierćfinału drabinkę marzeń jak wyjdą z pierwszego miejsca. Argentyna tak samo. Wtedy mogą zmierzyć się ze sobą właśnie w 1/4. Nie wiem czy ja, @Lionel_Messi10, La Rambla i cały świat jest gotowy na takie starcie.
0
Luis de la Fuente mądrze zarządzał minutami zawodników Barcy na zgrupowaniu kadry.
Jak widać #PresjaMaSens!
0
Włoska reprezentacja to jest jedna z najbardziej przereklamowanych ekip w historii i takie są fakty.
Lubię Serie A sobie zarzucić, reprezentacje też darzyłem zawsze jakąś minimalną sympatią, ale no z ręką na sercu mogę powtórzyć pierwsze zdanie. Euro 2020(1) też wygrali fartownie bo Chiellini powinien wylecieć z czerwoną kartką. Później w karnych chwilowy peak formy Donnarummy (swoją drogą najbardziej przereklamowany bramkarz w ostatnich 10 latach), ale wiadomo kafary i mafia bo sztab trenerski zakładał szare marynarki, do tego skórzane rękawiczki, a Donnarumma bez emocji po obronionym karnym (co z tego, że chłop nawet nie wiedział, że to już koniec xD).
2
@NeroTFP1 legenda głosi, ze Wampir z Salto dokonując swojego już słynnego, wtedy trzeciego ugryzienia w karierze, zapoczątkował Mundialową klątwę na Włochach.
1
@mindbender84 oho, 'elyta' się odezwała nazywając innych podludziami xD
0
@Ojciec5tkidzieci w tej sekundzie jeszcze nie było
0
Polska odpadła? No szkoda, ale przynajmniej Runej Bardadżi pojedzie na Mundial (ciul, że chłop nawet minuty nie dostał podczas tego zgrupowania xD)
1
@Kgorecki2500 a od kiedy długość gry to jedyny, albo kluczowy czynnik wysokości ceny gry?
3
@Frimpong do tego jeszcze Moje Bety CS GO. Brakowało, żeby w tej wymianie zdań brał udział "Borek" Nalepka na ubikacje, Matti Hautameki, TVN Turbo i Psychofani "Nie ma to jak hotel"
0
@Criss18Barca znalazłeś to na jakiejś grupce ludzi, którzy ukończyli Wyższą Szkołę Melanżu? Bo takim językiem napisane to jest