0

Nie no trochę jaja - Lewy to serio Polak z krwi i kości. Polakom dali dziesiątki różnych socjali i prędzej by spalili kraj niż zgodzili się na ich stratę w zamian za coś innego.
Lewy zarabia ogromne pieniądze, ale będzie miał już 38 lat za chwilę. Marketingowo to też nigdy nie był Benzema, Suarez, albo Ibrahimović (mówię pod kątem marketingowym!!! podkreślam to), do tego zjazd formy i za co on chce zarabiać dalej wielkie siano? Jak mu tak zależy na szmalu to niech idzie do Arabii i tam na pewno dostanie 30, 40, albo i 50 milionów euro za sezon i to jeszcze z ulgami podatkowymi. To nie jest młodziak, który chce się nachapać tylko gość, który z piłki i ze wszystkich umów sponsorskich zarobił pewnie na polskie złotówki już jakieś 500 milionów.

Barca musi uważać bo w Hiszpanii są chore podatki i przecież to że jakiś gracz zarabia 5 baniek netto to oznacza, że Barce to kosztuje 10 baniek w FFP.

0

Niech te ciołki ogarną kadrę w końcu bo niedługo ten Flick to pier... i pójdzie na emeryturę.
Lewy out, Stegen out, Araujo out, Balde out.

Bastoni in, Grimaldo in, Cancelo in, Alvarez in i jakiś skrzydłowy in.

10

Haha, w końcu świat zaczyna widzieć jakim okropnym tworem jest real madryt. Pięknie.

real madryt nigdy nie miał klasy. Po prostu ludzie nie zwracali uwagi na to jak się zachowują bo sprytnie było to zamiatane pod dywan przez Pereza i władze z Madrytu. Taka jest historia realu madryt.

2

Nie no te oceny to też hit jest xD

0

@Bercik77 haha, piękny komentarz. Mój ulubiony

0

Haha, co za błazenada w wykonaniu Carvajala, ale co innego można się po nim spodziewać. Co Dani? Przyzwyczajony jesteś, że pomoc sędziowska wystarczy do awansu jak to miało miejsce niejednokrotnie? No tym razem jak widać się nie udało :]

2

Podziękować za 4 lata i tyle. Zwolni się ogromna pensja. Zostawić Ferrana na zmiennika, a kupić Juliana Alvareza. Do tego Bastoni i rozglądać się za skrzydłowym.

3

Haha, myślałem, że pachołek weźmie wine na siebie za to co zrobił Camavinga bo przecież to on go wpuścił xD
Oni tam już naprawdę mają banie tak zrytą, że tego nikt nie uratuje i wystarczy współczuć, chociaż to milionerzy, więc wyje... pokazuje jakie to są zadufane w sobie egotopy.

Zresztą Camavinga miał zółtą kartkę, później zrobił kolejny faul i zabrał piłkę. Prawidłowa decyzja sędziego.

11

Haha, tak. Wszyscy przeciwko nim. Wiecznie pokrzywdzeni. Ciekawe co by zrobili jakby im pokazał te dwugodzinne filmiki jak sędziowie mylą się na ich korzyść, strzelają bramki ze spalonych, nie dostają zasłużonych kartek itd. Jaki to jest żałosny twór.

0

@SeWo77 dokładnie tak. Większe upokorzenie jak się wcześniej wypiszą z walki o mistrza, a my wtedy wejdziemy w koszulkach celebrujących zwycięstwo i będziemy pykać na chillku

0

Haha, co to są za cyrkowcy. Do nas się sapią, a belki w swoim oku nie widzą. Żałosny madrycki twór.
Najgorsza decyzja Katalończyków? Założenie realu madryt.

1

Osobiście nie wiem co bym wolał, czy to że punktujemy tak samo i w wygranej w Klasyku mamy sobie zapewnić mistrzostwo, czy my punktujemy, a oni gdzieś gubią punkty i El Clasico wtedy gramy jako mistrzowie.
Z jednej strony zapewnienie sobie mistrzostwa u siebie z największym rywalem, który z nas zawsze szydzi brzmi wybornie, ale z drugiej i nam i im została tylko liga (chociaż tutaj wiadomo jak wygląda sytuacja i to aktualnie bardziej matematycznie) i lepiej by było jakby się potknęli, my 9/9 i Klasyk już jako mistrzowie. Wtedy nie będzie takiego wielkiego parcia z Madrytu, żeby nam zrobić krzywdę. Mamy 7 meczów do końca, trzeba grać spokojnie i odpowiedzialnie. Dla naszych jest to też szansa, żeby trochę odsapnąć w ostatnich meczach, szczególnie ostatnich 3 meczach. Jest Mundial na który każdy chce być gotowy, a nie obejrzymy się i zaraz będzie sierpień i nowy sezon. Na pewno jak zapewnimy sobie mistrza to musi być spora rotacja (oprócz Klasyku), żeby nasi już wypoczywali. To też może być klucz dla następnego sezonu. Na szpaler nie liczę bo real madryt nie ma klasy i są nafaszerowani fałszywymi oszczerstwami w naszą stronę.

1

Nie zliczę ile już słyszałem o tym + o wyciąganiu wniosków, których nikt nigdy nie wyciągnął :D

0

My zawsze jesteśmy lepsi, tylko szkoda, że zawsze któryś z naszych wyłapie głupią czerwoną kartkę, albo na 20 strzałów, 6 jest w bramkę, a pada tyko 1 bramka. Jak nie blamaże po 7:0, 8:2, Roma, Liverpool, Juve z PSG to takie coś. To jest nierealne, ciężko to wytłumaczyć.

0

@tarantino10 mówimy o LM. Radzimy sobie tam tragicznie. Tyle blamaży przez ten czas, nawet jak po walce odpadamy to i tak w najgłupszy sposób bo w każdym takim meczu któryś z naszych łapie czerwoną kartkę, albo tracimy bramki w ten sam sposób w każdym meczu. Do tego jak licząc sezon 13/14 to 3 raz odpadamy z Atletico w 1/4. To jest TRAGICZNA statystyka. Tego nie da się wytłumaczyć.

0

@Don_Padree nie no wiadomo, to wygrywy i najlepsi. Trzeba być obiektywnym. Tyle razy ile za nimi stałem po najgorszych porażkach i się nie odwróciłem bo z klubem będę na zawsze, ale to nie znaczy, że jak po raz 15 się błaźnią i frajerzą to nie mogę nazywać rzeczy po imieniu.

0

@Romario87 tak, ale tamto Atletico to trochę inna sytuacja niż te obecne w LM. Tutaj się spinają tak jak w CdR.

Osobiście to niech dla mnie wygrają tę LM teraz bo mieli 2 szanse i niech im się uda. Kibice Arsenalu za bardzo by się panoszyli, a Bayern, PSG, czy real to jednak gorsza opcja niż AM.

1

6 wniosek?
Od naszej ostatniej wygranej w LM, czyli 2014/15 byliśmy w 1/2 zawrotne... 2 razy i 0 (słownie: zero) razy w finale.
Atletico od tego czasu było raz w finale (15/16) i 2 razy półfinał.

Z czym do ludzi. Śmiech na sali i pośmiewisko.

3

@Romario87 Arsenal ich rozjedzie xD przecież Arsenal to jest gorsza wersja Atletico. Atletico to mistrzowie murowania, potrafią w kontry, a do tego mają ten swój charakter i pazur, a Arsenal jest strasznie bezpłciowy pod tym względem. Przecież Atletico to bierze i oby w wygrali bo z drugiej strony drabinki same łaki zostały tj real, Bayern i PSG.

1

Kolejne lata mijają, a w LM dalej jesteśmy pośmiewiskiem i nawet jeśli pokazujemy charakter to i tak się z nas śmieją bo i tak odpadamy w głupi sposób, czyli czerwona kartka, wylew obrony, piłka za obrońców xD

2

@Tollusiek strasznie mnie to razi w oczy jakich my mamy zawodników. Kur.. kiedyś to był Puyol, Iniesta, Messi, Neymar, odklejony Suarez, ale przynajmniej z charakterem starej szkoły. Teraz to jest Raphinha jednosezonowy wystrzał, bezbarwny Lewy, który ma 80 lat, instagramowy Yamal xD obrona wylewiaki, a pomoc to buc Olmo, Pedri latający do sędziego i de Jong

0

@elcaminodelsol no tak, towarzyski z Francją jest o coś. No z pewnością. Jego kontuzja to 100% jego winy.

1

Haha, co to jest za bezmózg. Piłkarz jednego sezonu i tyle.
Rok temu kozaczył przed Argentyną, po czym ci go wyjaśnili na boisku, Scaloni sprowadził do parteru w wywiadzie i Raphinha dochodził do siebie przez jakiś czas. Widać, że inteligencją nie grzeszył nigdy, a do tego za kilka miesięcy 30 na karku, coraz częstsze urazy, spadek formy i zaraz będziemy się bujać z wysokim kontraktem ale wiadomo nie można sprzedać bo FC Barcelona to klub przyjaciół Myszki Miki i tu z każdym trzeba obchodzić się jak z dzieckiem i żeby tylko kibice się nie denerwowali bo bożka im chcą sprzedać. Przyszły sezon to będzie brutalna weryfikacja dla Raphinhi.

1

@bugisyyyyy w oby przypadkach takie są realia. Raphinha rozumem nie grzeszy i to już pokazywał.
Co do jego sprzedaży to maksymalnie po następnym sezonie trzeba go sprzedać bo inaczej to będzie utrzymywanie zawodnika bez formy+połowę sezonu kontuzjowanego. Tak będzie.

1

@Cule1797 za 10 lat: młody i dynamiczny zespół z doświadczeniem dochodzenia do 1/4 LM, a raz na 3 lata NAWET do 1/2

1

Raphinha nie pierwszy raz pokazał jakim odklejonym człowiekiem jest. Rok temu z Argentyną kozaczył, a go ekipa Scaloniego usadziła, że dochodził psychicznie do siebie po tym przez jakiś czas xD
Teraz to samo. Niech sobie przypomni dlaczego na kluczową fazę sezonu jest niedostępny? Aaa, może dlatego, że w meczu o pietruszkę grał jakby to był najważniejszy mecz w jego karierze.

Marzeniem jest, aby po sezonie Raphinha został sprzedany bo i tak on już z formą nie dojedzie, a kontuzje będą coraz częstsze. Zaraz zostanę zjedzony, ale takie są fakty.

1

@19Kristobal74 no półfinał gdzie mieliśmy finał na wyciągnięcie ręki w 86 minucie to nasi odstawili klasycznych siebie i finalnie nie awansowaliśmy xD teraz też szacun wielki. No jest z czego być dumnym. 7 w dwumeczu od Bayernu, 8 w jednym meczu od Bayernu, 4 od PSG, remontada po czym znowu blamaż, ale z Juve, Roma i Liverpool historyczne porażki. Dwa razy nie wyjście z grupy LM. Teraz też porażki. W tym sezonie przegraliśmy w LM z Chelsea, PSG i Atletico. Za każdym razem jakiś głupi błąd, jakaś czerwona kartka. No ile można? Rok w rok to samo, a nawet częściej bo po kilka razy na sezon. Nie ma drugiej takiej drużyny.

0

Za rok będzie tak samo, za dwa też, za trzy, cztery i pięć pewnie też. Jak pożyjemy ze 100 lat jeszcze to może chociaż jedną LM za naszego życia wtedy wygrają.

0

@FCBparasiempre ile Ty masz lat? Dobra, chyba kiedyś pisałeś. Do tego Barcie niby kibicujesz od 2004, a w rzeczywistości przez ten czas obejrzałeś z 20 meczów.
No mamy drugą najmocniejszą ofensywę bo takie są statystyki i tak jest kolejny sezon już. De Jong? Przecież on wszedł na ostatnie 10 minut to o czym Ty rozmawiasz?

2

@Litman no dokładnie. Jest cały czas to samo. Oczywiście znajdą się tacy którzy nie pozwolą skrytykować. Jestem za Flickiem i dziękuję za odmianę Barcy, ale no do cholery jasnej to jest szaleństwo bo robi to samo ciągle i na okrągło i oczekuje innych efektów. Skoro taka Brugia potrafi nas karać to co dopiero lepsze zespoły?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?