Fog_W_1899
Dołączył/a: listopad 2025
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Głupota, że tam poszedł w ogóle i głupotą by było, żeby dalej tam siedzieć. Szkoda. Mógłby u nas grać. Alvarez, albo Joao Pedro - dwie najlepsze opcje dla nas.
5
Chciałbym, żebyśmy mieli na swojej drodze Man United, Aston Villa i Como. To takie moje życzenie :)
1
Co to jest za żałosny klubik, to ja nie mam pytań. Z całym szacunkiem do Flicka, ale powinien się wstydzić, że ten defensywny placek Simeone go 2 razy ograł w tak krótkim czasie w euro i krajowych pucharach.
1
Pięknie Como! Co za historia!
Roma i Como w LM, jeszcze Neapol. Szkoda, że Inter też i że wygrali Scudetto, ale nie można mieć wszystkiego.
Szczególne pozdrowienia z tego miejsca dla @BorzyKrzys, który tak bardzo nienawidzi Como bo ''tam przecież nie ma włochów!11!!11!"
No i masz potwierdzenie dlaczego nie ma włoskich zawodników - w większości to są placki do potęgi. Wystarczy, że takie Juve i Milan mają włoskich trenerów i grają padake do potęgi :) Grande Como!
Chociaż Juve szkoda. Za ten Inter Mediolan mogłoby być Juve, albo Milan.
2
@Terroriser Lucas Digne ;)
Fajnie, że dodali taką informację, nie rozumiem przyczepki.
21
@Limaker no bo Kvara to zawodnik, który z miejsca robi Ci różnicę w drużynie skillem i pressingiem. On w każdej ekipie ma gwarantowany pierwszy skład. Ja bym go wolał bardziej niż placka Mbappe czy Viniciusa.
0
@BISHBASHBOSH czy Ty potrafisz czytać ze zrozumieniem?
27
Bo Niemcy to tacy są właśnie. Dziwny naród.
Hans Dieter Flick jest wyjątkiem. Jedyny wporzo Niemiec.
1
Wstyd Panie Guardiola, wstyd.
Przegrać z Arsenalem to tak jakby mieć poziom trudności na najłatwiejszy, a i tak przegrać. Szkoda. Myślałem, że te czerwone przegrywy nie zdobędą Premier League przez co najmniej następne 22 lata.
9
Każdy szanujący się człowiek ma wbite w Mourinho, tak zwanego 'The Special FIVE' i cały real madryt, więc mnie to nie dziwi bo Rashford z charakteru należy do tych normalnych.
2
@Cule1797 tu nie chodzi o to że jest przereklamowany - tu chodzi o to że dziadzio Carlo powołał Neymara nie wiadomo po co. Gość i tak zaraz się połamie
5
@PuszkinFan no z Chelsea wygrał LKE, i KMŚ oraz awans do LM zrobił. Tak, wiem, że LKE to wymóg był dla Chelsea. Oni za niego nie wyglądali źle, tylko tam są właściciele, którzy nie znają się na piłce, jedynie na cyferkach w Excelu. Podobno Xabi ma dostać swobodę. Według mnie Maresca to bardzo zbliżony trener do Alonso pod względem taktyki i pomysłu.
0
@K1ngKong7 i tyle widzieli jego formę :D
6
Nie mają honoru w ogóle i wstydu. Oddawać Złotą Piłkę za 2020 rok złodzieje
0
Haha, gość w kluczowym momencie nie potrafił przykryć ich wiekowego obrońcy co przyczyniło się do tego że była dogrywka i Inter awansował do finału, a oni chcą go mimo to xD może jeszcze Bastoniego będą chcieli oddać? No ja nie wierzę, że Inter może być taki głupi xD
13
No trochę słabo, że Joao Pedro nie jest powołany, a taki placek z Arsenalu jak Martinelli (xD, przecież ten zawodnik to żart) jest powołany, albo jakiś gościu z ligi rosyjskiej (xD), albo ten Rayan. Nawet Neymar. Przecież Neymar się połamie zaraz znowu. No nic, może ceny sobie nie podbije dzięki temu.
12
Szkoda tylko że z Marc Guehi w meczu z Evertonem takiego babola zrobił... oby jakimś cudem udało się City wygrać ligę w tym sezonie. Ten przeciętny, mały klubik z północnego Londynu - Arsenal, nie może wygrać ligi.
Oby też w finale LM PSG z Lucho Enrique pokazali lekcję futbolu tym czerwonym przegrywom.
11
Jan Tomaszewski grzmi! Tym razem nie na Roberta, a na Raphinhe!
Brazylijczykuuuuuuu, bój się!
12
Środkowy palec ;) i rób sobie co tam chcesz po etapie w realu madryt :)
Tęsknić nie będziemy
7
@pawello10 może życie mu odda za te wcześniejsze przegrane finały i dalszą determinację mimo tego :) już i tak jest spełniony i ma to co chciał, ale jeszcze jeden Mundial dosłownie na końcówkę kariery to byłoby to + jakby zagrał kosmos zawody to już w ogóle... Messi jest do tego zdolny i tego sobie, Tobie i innym normalnym kibicom życzę :)
20
Marzenie, żeby Messi na Mundialu znowu taka forma jak ostatnio, albo i lepsza oraz, żeby Argentyna wygrała...
1
@Eto'o9 R10 oby tak było. Jak nie będzie wyników to jeszcze gorzej się tam zrobi. Trzeba będzie ich zlać w Klasyku i trzymać kciuki, żeby im co chwilę jakiś remis, albo przegrana wpadły.
1
Tak jest! Ten wypalony trenerek, którego sukces w głównej mierze polegał na murowaniu, a do tego pajacował wielokrotnie w stosunku do Barcy będzie mógł znowu otrzymywać oklep od Blaugrany na czele z Hansim Flickiem, o ile dotrwa w ogóle do Klasyku bo patrząc jak chłopina jest wypier... z klubów to bym się nie zdziwił, że w październiku go nie będzie, a jak będzie to mam nadzieję, że Camp Nou pięknie przywita tego portugalskiego klauna :)
Wstyd, że tu pracował, nawet jako tłumacz...
7
Ale to jest szczur...
Nie bez powodu nigdy go nie lubiłem i uważałem za przereklamowanego grajka. Już w 2016 gdzie i tak w najważniejszych momentach zawiódł mówił, że siedzi przy jednym stole z CR7 i Messim xD pierwszy alert, że to odklejony człowiek.
Drugi to pajacerka w trakcie meczów, później jakieś stejtmenty na filmikach, jakieś pajacowanie z pozostaniem w Atletico, odejściem do Barcy itd. Przyszedł do tej Barcy i nie mógł narzekać bo dostał ogromne siano + miał wsparcie zawodników w tym od Messiego. Wrócił do Atletico i kolejna pajacerka w kierunku Barcy, że nie wie czemu do nas przyszedł, a teraz na koniec takie głupie gadki, żeby tym biednym kibicom Atletico się znowu przypodobać. Gościu, Ty miałeś wtedy 28 lat!!! Ty nie byłeś 20 latkiem, tylko gościem co był już DOROSŁY i ukształtowany i PAJACOWAŁEŚ!
Bardzo dobrze, że już odchodzi z wielkiej piłki. Im mniej takich zawodników tym lepiej.
1
*No i cyk* już Laporta już bada nastroje wśród kibiców, a sam Flick nie dostanie nic. Tak to się już kręci w tej Barcelonie. Znowu człowiek wziął zbyt poważnie Lapcia, ale no jak opozycją byli impotenci to lepiej postawić na kogoś kto wie jak się poruszać w tym biznesie.
Oczywiście Eric Garcia to świetny zawodnik, wojownik i żołnierz, ale my potrzebujemy środkowego obrońcy. Jak nie Bastoni to chociaż Senesi z Bournemouth. Transfer za free, jedynie zarobki i bonusy, ale to nie jest gracz tier 1, więc to nie będzie nierealne.
1
Ronald Araujo: "Piłkarz pozostaje nieugięty w swoim stanowisku, że zamierza wypełnić swoją umowę''
Jak mnie to wkur... słoneczna Barcelona, dobrze płacą, atmosfera dobra, trofea dzięki kolegom wpadają, przez co też bonusy się pojawiają na koncie. Forma średnia, mentalnie tragedia, zawalonych kilka bardzo ważnych meczów w ostatnich 3 sezonach, ale nie, oczywiście, że będzie uparty bo chce tu siedzieć mimo, że widzi, że nawet gościu ze szkółki jest wyżej w hierarchii i dostał szanse na debiut w ostatnim meczu...
1
Mam nadzieję, że to tylko jakaś zasłona medialna po to żeby go sprzedać nawet za te 5 milionów.
Przecież on zaraz znowu wyleci na pół roku.
1
Piłkarz bardzo podobny do Alvareza. Niektóre aspekty ma lepsze, niektóre gorsze, ale chyba on jest najbardziej zbliżony do Argentyńczyka stylem i predyspozycjami.
Minus taki, że ma długi kontrakt ze smerfami. Chelsea bez Ligi Mistrzów, ogólnie praktycznie upadły sportowo klub, ale będą się zapierać, żeby go tylko nie oddać, albo za jakąś ogromną sumę. 70 baniek to powinien być max.
3
@Aequlibre jestem na 100% pewny, że wtedy by zrezygnowali, poczekali rok i wtedy znowu za free chcieli go ściągnąć oferując mu pewnie jakieś 2-3 razy mniej pieniędzy
0
xD nie no oceny tutaj to czasami jest hit