Fog_W_1899
Dołączył/a: listopad 2025
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Co za parodia. Zostaliśmy z samym Ferranem i teraz po jego stronie wszystko leży. Tragedia. Może nas wycackać i tyle z tego będzie. Przeciętny piłkarz, który powinien być tylko rezerwowym do rotacji. Nie wiem, boje się że odejdzie za free i stracimy na nim, albo przedłużą go i będzie tu siedział bo oczywiście FC Barcelona to klub przyjaciół Myszki Miki i tutaj nikogo się nie sprzedaje.
1
Przecież to co gada ten marny symulator i prowokator to można włożyć między "Baśnie Braci Grimm", a ''Dzieci z Bulerbyn".
Wstyd, że taki zawodnik wyszedł z La Masii i oby tutaj nigdy nie zawitał ponownie.
0
@AS60 no mówię - tylko Deco się sprawdził, ale on to taki w połowie Portugalczyk. Było ich kilkunastu w FC Barcelonie, ale tylko on - to o czymś świadczy. Portugalczykom się nie ufa.
2
Im mniej Portugalczyków w FC Barcelonie tym lepiej.
Z nich wszystkich sprawdził się tylko Deco, chociaż on to nie w 100% Portugalczyk, bo urodził się w Brazylii i tam też pierwsze piłkarskie kroki stawiał jak dobrze pamiętam. Cancelo nie liczę bo to za krótko.
Bernardo Silva to kolejny piłkarski najemnik i tyle. Może i doświadczenie ma, ale mentalu nie za bardzo.
Oczywiście był jeden Portugalczyk, ale tego pana lekkich obyczajów nie biorę pod uwagę i dla mnie jest on wymazany z historii klubu ;)
2
@FanVictoraIbarbo trzeba wyjaśniać 'obiektywnych'.
1
@LinekMichal bo zostałeś zgaszony i Twoje teorie obalone w pył w 30 sekund pisania komentarza.
0
@gaq Cristiano nie zasługuje bo niby za co xd
Yamal z MŚ? Nie jestem jakimś wielkim fanem Yamala, ale Hiszpanii już tak i jak Hiszpania wygra to spoko. Messi i Argentyna? Też jak najbardziej.
27
Co to jest w ogóle za parodia i jakiś nieśmieszny żart. Chore amerykańskie standardy i prawo. Wiecznie robią ze swojego kraju jakąś elitę, a prawda jest taka, że 95% USA to patola, smród, brud i zadupie.
Przecież jeszcze w Mexico i Kanadzie jest grany turniej, to dlaczego nie przeniosą go tam? Jak zwykle skorumpowana FIFA z łysym sprzedawczykiem na czele musi zrobić dobrze swoim sponsorom :)
2
W teorii wygraną mamy w kieszeni, bo Wembley jest przereklamowane + finały już tam były wiele razy. W praktyce? No właśnie.
0
25 baniek? Spoko. Oby to się udało. Powodzenia Casado i dzięki za te kilka miesięcy fajnych w sezonie 24/25!
0
No i elegacnko.
Za darmo z niską pensją i bonusami jak najbardziej do rotacji, ale jak chłop chce więcej + być graczem wyjściowego składu to siemano.
Jak do nas nie przyjdzie to się nic nie stanie, jakby przyszedł, na jak wcześniej wspomniałem, ok warunkach to git. Z innej jeszcze strony - to Portugalczyk. Wystarczy, że może będziemy mieli Cancelo.
4
@LinekMichal xD Ty to jesteś jakiś nawiedzony?
Gadasz, że Messi miał sprawę o oszustwa podatkowe, a Cristiano Ronaldo nie miał? No też miał i to też w Hiszpanii.
Messi nie pomagał i nie uczestniczył? Przecież on się z niczym nie obnosi, że coś robi. Co Ty w ogóle gadasz xD
Dodatkowo Ronaldo wiele, wiele, wiele razy gadał o tym jaki jest super i jak wywyższał się nad Messiego. Słyszałeś, żeby Messi kiedyś coś takiego robił? No właśnie.
2
@gaq haha, co Ty... człowieku xD
że jeszcze znaleźli się tacy co Ci to lajkują
0
@LinekMichal Ty dalej nie rozumiesz
0
@LinekMichal no to po co podpisywał kontrakt z klubem, a później go przedłużał? Teraz też ma jeszcze szansę na zakończenie przygody dając czas klubowi na ściągnięcie nowego rezerwowego. Dla mnie tym wywiadem wyszło z niego to co z każdego mylionera.
0
Wow, ale krejzol
2
@Spider_Man no właśnie coraz częściej zajeżdża żenadą
5
Szczęsny ogólnie wydawał się być zawsze w miarę ok, ale no te niektóre wywiady i wypowiedzi to zalatują taką żenadą, że to szok.
No tak, przecież on teraz ma 55 lat, jest już po 35 latach roboty fizycznej dzień w dzień po 8-10 godzin dziennie za najniższą pensję, że ma problem wstać z łóżka, yhy i się zastanawia czy mu się chce na trening gdzie i tak jest rezerwowym zarabiając ile? milion euro netto? no to więcej niż większość Polaków przez całe życie zarobi xD
Nie wiem, czasami serio żenadą zajeżdża i chyba pęka bańka, że ''wyluzowany Polak w Barcelonie'', bo coraz więcej komentarzy, że no czasami pieprzy głupoty.
Pamiętam jak w poprzednim sezonie po jakichś meczach gadał "Max Allegri byłby dumny" - chyba ktoś mu tam zwrócił uwagę, że jest w FC Barcelonie, trenuje go Hansi Flick i żeby przestał wspominać o gościu, który nigdy nawet nie był związany z FC Barceloną.
6
@Oster273727 Ty, no ale gdzie Lewy, a gdzie Muriqi xD
Gdzie Bayern, a gdzie Mallorca xD
2
Kwota nie dziwi. 32 lata, przechodzi ze spadkowicza, do tego ma pewne ograniczenia w swojej grze. I tak sporo Mallorca zarobiła, ale no w sumie od Turków też można wydoić czasami. Powodzenia i szacunek za bramę realowi.
13
Uratować? Chyba jeszcze bardziej się pogrążyć. Idealnym kierunkiem dla Alvareza jest FC Barcelona. Jakimiś innymi miejscami, które bym na jego miejscu mógł rozważyć to jest PSG i Bayern. Ewentualnie jeszcze Chelsea pod wodzą Xabiego Alonso, ale to raczej tak delikatnie. TOP 1 Barca, a szczególnie Barca Flicka, a później Paryż i Bayern.
3
@Redakcja czy planujecie wrzucić jakiś ''Barceloński przewodnik Mundialowy'', tzn. spis kto, gdzie, z kim i o której będzie grał swój mecz na Mundialu z zawodników Barcy?
13
70 milionów? To brzmi tak nierealnie i abstrakcyjnie, ale taka kwota to marzenie. 30-40 to byłoby super, ale 70 to jakiś kosmos. To tylko pokaże, że z angielskich klubów można doić i doić.
1
@escarabajo taa, albo Chelsea, ale tu zapomną o pierwszym meczu i błędach na naszą niekorzyść w drugim
0
Niech jego i Cucurelle odpuszczą dla Atletico i niech tamci nam dają Alvareza za 120 baniek i elo. Laporta działaj. Yuste działaj. Deco i Bojan działajcie.
4
Z jednej strony Bielsa to taki charakter, że różne rzeczy można o nim myśleć, ale z drugiej Araujo i jego OTOCZENIE to też nieźle oderwani potrafią być. Ci wszyscy bracia i siostry piłkarzy to jest ewenement.
1
@escarabajo najbardziej śmieszy mnie to że ci z białej części Madrytu myślą, że za 8 baniek przez 17 lat serio można ustawić mecze xD
Nie wiem, dla mnie to od razu wiadomo, że kasa była wyprowadzana z klubu i tyle. No każdy średnio rozgarnięty tak powinien myśleć. Ja nawet gdyby to real madryt był w coś takiego zamieszany to bym nie mówił, że kupują sędziów bo ta kwota jest za niska. Chodziło tylko i wyłącznie o wyprowadzanie kasy z klubu i oczywiście jest to złe, ale to jak nas przez te lata oczerniają to po finalnej rozprawie powinniśmy ich wszystkich oskarżyć o zniesławienie, a real madryt z Floro Perezem jako pierwszych. Te przelewy dla Negreiry to coś jak pewnie transfer Paulinho, albo wymiana Arthura na Pjanicia.
Co do samego realu - to te pajace się odpalają znowu bo Laporta ich wyrolował z Superligą (i bardzo dobrze), więc się dziadzia Perez mści. Z drugiej jeszcze strony ja uważam, że oni tym wszystkim chcą, żeby światła reflektorów pod nazwą ''korupcja'' były tylko na nas skierowane.
Mnie bardzo uwiera fakt, że nikt nie mówi głośno, że real madryt został zbudowany dzięki reżimowej władzy i przywilejom związanym z sympatyzowaniem z wtedy panującym ugrupowaniem. Nikt o tym nie mówi bo to było dawno temu, a prawda jest taka, że gdyby nie tamte czasy, to real madryt nie byłby w takim miejscu jak jest teraz.
Inna sprawa - chciałbym, żeby też ktoś w końcu (ze struktur klubu niemożliwe, żeby ktoś tak zrobił bo to byłby strzał w kolano w dłuższej perspektywie) pokazał jak real madryt zdobywał swoje Ligi Mistrzów, tzn. bramki po spalonych, brak czerwonych kartek itd. Ciekaw jestem co by dziadzia Perez mówił gdyby mu na jakiejś konferencji pokazać stopklatki, skróty itp.
Ciekawe jak to będzie jak Perez przestanie być prezesem realu? Może sporo brudów powypływać. On na pewno wszystko trzyma, a jak będzie po nim? Może tak być, że w środku wszystko gnije jak murawa na ich paskudnym stadionie.
1
Carlos Megia Devila, o którym wspomniano w artykule, że był i dalej jest zadeklarowanym madridistą, gdzie od razu po zakończeniu kariery SĘDZIOWSKIEJ został pracownikiem realu madryt jako łącznik z SĘDZIAMI (xD) jako główny arbiter prowadził 27 (!!!) meczów FC Barcelony, przez co Barca plasuje się u niego na 5-tym (!!!) miejscu najczęściej prowadzonych klubów. Więcej tylko Athletic Bilbao, RSSS, Deportivo i Betis. Tyle samo Zaragoza i Espanyol.
Bilans?
13 wygranych, 7 remisów i 7 porażek.
Kartki?
Dla zawodników Barcy:
78 żółtych, 4 podwójne żółte, a w konsekwencji czerwone i 3 bezpośrednie czerwone.
Dla przeciwników Barcy:
73 żółte, 3 podwójne żółte, a w konsekwencji czerwone i 4 bezpośrednie czerwone.
W porównaniu do innych zespołów, którym mecze sędziował w podobnej ilości, to raczej statystyki porównywalne.
Sędziowane mecze realu madryt?
0, słownie zero. Przynajmniej ja się nie doszukałem na transfermarkt takiej informacji.
Plus taki, że chociaż nie dawali go na mecze ulubionej drużyny ;)
Ciekawostka: nie doszukałem się również, aby sędziował mecz Atletico.
Dziwi mnie to że gościa z Madrytu, zadeklarowanego kibica realu madryt wielokrotnie wyznaczali do sędziowania meczów FC Barcelony. Największego rywala jego ulubionego klubu. Chore. Trzeba byłoby prześledzić jakie dokładnie mecze sędziował.
PS. zdarzyło mu się sędziować nawet derby Barcelony w Copa del Rey w sezonie 08/09, o czym nawet Redakcja na tej stronie pisała :D
@michalgajdek @escarabajo
1
@michalgajdek może jakiś mocny artykuł punktujący tak dosadnie real madryt w sprawie Negreiry i tych wszystkich tematów?
2
Haha, zbierają znowu ekipę totalnych... Jeszcze większych niż tam byli w ostatnich latach.
Oj, znowu się zacznie koszenie naszych, chodzenie po rękach, bicie, wsadzanie palców do oczu... Hansi musi być czujny. Ciekawe co kibice Barcy, tacy obiektywni co cenią i szanują Mou będą teraz mówić, hehe :)