Fog_W_1899
Dołączył/a: listopad 2025
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kgorecki2500 a, spoko. W sumie taka zabudowa bardziej śląsko-dolnośląska. Z drugiej strony to i to niemieckie więc jeden czort
0
@LeoMessiiBarcaPepa marzenia. Polska, Argentyna, Hiszpania, ew. Anglia i będzie git :D
1
@Zoker i teraz pomyśl jakbyś te 43 mecze co weszły tylko obstawił :D
ale i tak git, dobra skuteczność
0
@Kgorecki2500 to Gdańsk?
1
@kuz haha jaja jak berety. Elche przekręcone, ale tyle serca i krwi (Inaki Pena) zostawili na boisku to głowa mała. No ale tak to jest jak się mierzy z realem to niestety trzeba więcej poświęcić bo się gra w osłabieniu przeciwko temu klubowi+sędziowie+władza itd.
Najlepsze jest też to jak te rządowe gwiazdeczki kopią każdego, walą z łokci, popychają, ciągną za włosy, głowę, a sami się przewracają od dotyku motyla, albo chcą faule bo w Amazońskiej dżungli pada deszcz a im to przeszkadza.
4
@xavi890 tak jest, w tym roku co raz więcej ludzi się otwiera i o tym mówi. Już dawno powinno być o tym głośno to może by się coś zmieniło, ale lepiej późno niż wcale. Czekam aż my ich zaczniemy z tym cisnąć. Najlepiej jakby Barca na swoje sociale wstawiła takie 2 godzinne filmiki gdzie real jest faworyzowany. Pięknie by było
25
każdy kto ma więcej niż 10 (dziesięć) szarych komórek (a podobno człowiek ma ich średnio 100 miliardów) to wie że obie bramki dla realu nie powinny zostać uznane, ale że wszyscy kibice realu łącznie mają ich może z 5 (pięć) to tylko oni się cieszą że ugrali remis grając kupe. No ale cała ich historia to złodziejstwo, machlojki, przyjaźnie z władzą i tak dalej...
0
@BorzyKrzys ocean eleven z Georgem Klunejem i Bradem Pittem obejrzałeś i już świrujesz, spokojnie
2
@mientusek1407 co się dziwisz jak tam redaktorzy przypinają dają lajki i wyróżniają komentarze obrażające Barce i gdzie są też fałszywe zarzuty. Tam komentarze i władza strony to spód dna nad którym jest 10 metrów mułu
1
Messi to jest klasa. Gościu może nie jak wino bo niezależnie od wieku jest tak samo dobry, ale no co za poziom on trzyma. Niech mu i tym chłopaczkom z Miami się uda w tym sezonie. 38 na karku a tu jeszcze dorzucił dwie statuetki króla strzelców (kwalifikacje MŚ i sezon zasadniczy MLS). Do tego bije kolejne rekordy. Oby w przyszłym roku wziął kolejny mundial i będzie bajka.
4
@Popitek12 jakie głupoty? grał tam przecież i grał też w CSKA Sofia, Parma i w Al Nassr i to on rozsławił ten klub.
1
@Zoker takie taśmy najlepsze. Może jakimś cudem wejdzie i będzie git. Powodzenia tam!
3
@NeroTFP1 mam wrażenie, że naszym skoczkom bardzo często przyznawali za niskie noty w sytuacjach, gdy skoki były na prawdę dobre/bardzo dobre.
2
@Konradowskyy i te wyniki meczów to jest to. Wczoraj w DR do końca pierwszej połowy miałem 7:7. W drugiej zwolniliśmy i skończyło się ,,tylko'' 11:11.
Prowadziłem 7:5, gościu zrobił z tego 7:9, ja 9:9, on 9:11 i ja w ostatnich minutach na 11:11. jeszcze w 92' miałem akcje, ale zrypałem :D
1
@fcbarcafan19 a to to co Hansi doczekał się wersji ze swoim imieniem?
1
@Zoker chorizo w ręce i golimy frajerów
0
@Esteban_ jak chciałeś zabłysnąć to było się brokatem posypać tym tekstem i jak nie masz nic konkretnego do napisania. Ja stwierdzam fakty i śmiechy kręcę z portugalskiego napinacza
1
@Eklerek ale to był świrus od najmłodszych lat. Wtedy ta młodzieńcza szybkość i inteligentne cwaniactwo się ukazywało i to też był zarąbisty etap jego kariery.
1
Te wywiady portugalskiego Ronaldo to niezła kopalnia odklejeń i oderwań od rzeczywistości. Nieźle mu wjechał Messi na głowę przez lata i co jest NAJLEPSZE sam Messi nigdy mu nie umniejszył, nie zaczepiał, nie udzielał się sam w takich kwestiach, a jedyne wypowiedzi na temat Ronaldo to tylko wtedy gdy dziennikarze zadawali mu pytania odnośnie CR7, zawsze z pełnym szacunkiem.
Messi zwykły skromny chłopak z Rosario, introwertyk, który odpowiadał na boisku, bierze zawsze piłkę, gra, cieszy się, nie jęczy, nie symuluje choćby był na prawdę mocno kopany to wstaje i gra dalej. Oczywiście Messi też potrafił pokazać charakter jak np. w meczu z Holandią na Mundialu, ale to była odpowiedź na zaczepki z ich strony, za co później przepraszał i żałował. Oczywiście zaraz były komentarze, że ,,jak on tak może?'' - no może. Przez 20 lat kariery jak 3 razy odpowie, ale nie ukazując braku szacunku to jest to normalne. Wbił się do głowy Ronaldo i innym przez osiągnięcia, nagrody, rekordy, skromność, pokorę i tym że jest najlepszy.
Jakby jeszcze wygrał Mundial w przyszłym roku to już w ogóle byłaby jazda, ale ma przynajmniej ten jeden triumf na tych igrzyskach.
0
@Fc112 tylko tej piosenki i tylko w takiej sytuacji. Musi to wybrzmieć mega głośno.
2
Komentarz usunięty
1
@gaucho104 gdzie ten plakat?
1
Liber - Czysta gra
Zawsze to leci na głośniku jak przejeżdżam rowerem przy Łazienkowskiej
0
@Zelazny_Mike ale to jest porobione wszystko i zaprezentowane tak, żeby kilka krajów czyt. USA, Rosja, Niemcy, Francja się bogaciły tak jak dotychczas na tej wojnie. Jeszcze wszystkie Holandie, Belgie, Luksemburgi, Szwajcarie, które od dawna mają fabryki na terenie Ukrainy.
1
@Kgorecki2500 dobrze ujęte!
0
@JordiAlbion no przecież żart sobie robię
0
@Encore może u Ciebie w prywatnym typowaniu tak, ale dla ogółu nie. Szwecja jest rozbita i do czasu marcowych meczów nie będzie zgrupowania. Co Ci z tego że mają połowę składu z Premier League jak teraz gdyby nie fart z ligą narodów to by ich w tych barażach nie było. Do tego trener średniak.
1
@escarabajo no to wiadomka. Ligue 1 dobre miejsce dla niego. Jego kraj, a ciepłe Monako może sprzyjać. Nie jesteśmy gotowi na duet z Fatim...
0
@Encore hahaha! Twoje obstawianie różnych zdarzeń w sporcie to jest żart. Weź Ty się za to już nie bierz bo szkoda, żebyś czas na to marnował
0
@ZwyklyKibicBarcy04 napisałeś, że najważniejsze, że nie trafiliśmy na Włochów, Turków i Duńczyków, a po chwili dodałeś, że Ukraina z tego koszyka jest najlepsza...
To w końcu trafiliśmy dobrze czy nie dobrze?