Fog_W_1899
Dołączył/a: listopad 2025
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@macio_944 a dziwi Cie to? 3 mocny rywal w tym sezonie i znowu w trąbę gdzie większość czasu nie istnieliśmy w tych meczach. Do tego takie porażki jak Sevilla czy remis z Brugia. Rozumiesz z brugia? Oni nas wtedy punktowali i w sumie fart w końcówce że nie przegraliśmy. Miałeś dzisiaj kolejny pokaż Araujo, który jest totalnym amatorem, Torres który nie trafia w bramkę z 11 metrów strzelając w stronę w której nie ma bramkarza, de Jong który nadawałby się może do Bolognii z Serie A. Kounde cały sezon beż formy, balde też, cubarsi to ja nie wiem co się z nim stało. Rashford który nie presuje, dziadek Lewy i 18 letni internetowy napinacz, który więcej gada niż robi w ostatnim czasie
0
@LeszekFCB oo siema najwyższy w pokoju
4
@Encore Messi przynajmniej przemawiał i przemawia na boisku, a nie jakieś napinki w social mediach, ale co się spodziewać po pryszczatym nastolatku
0
Haha, pięknie. W Madrycie na Bernabeu już nie tylko sama murawa gnije w tym ich piekarniku, ale i sam zespół. Dobrze niech tam się pali grunt i będzie zadyma. W końcu też media o nich zaczęli pisać, że są konflikty, że trener nie ma zaufania, padają nazwiska, a to już poważniejsze ,,zarzuty''. Do tego fart na chwilę obecną się skończył i nie ma już ledwie wyciągniętych zwycięstw (chociaż z Elche mieli farta i sędziowie pomogli jak tylko mogli). Mit o wielkiej dwumiesięcznej formie i zmianach na lepsze w realu madryt właśnie pada.
0
@Dankho94isback no jest, ale gość w tamtym roku był już na emeryturze. Zanim się odgruzował to też minęło i mimo, że często trenuje nawet w dni wolne to widać, że dla niego lepiej, żeby Garcia bronił i nie ma z tym problemu bo widzi i czuje, że to nie jest już to
3
Kompletnie nie rozumiem przytyków do Szczęsnego. Nie od dziś wiadomo, że chłopak lepiej czuje się w defensywnym stylu, ale przyszedł za piłkarskie grosze do nas i z czasem się jakoś dostosował. Nie miał wielu wybitnych meczów, ale no ostatni Klasyk, mecz z Benficą gdzie graliśmy jednego mniej, albo dobre mecze z Rayo, Borussią lub Bilbao zapisały go w historii klubu jako bramkarza, który coś potrafi mimo wieku wygrywającego trzy trofea.
Nie jest to Wojtek sprzed 3, 5 czy 8 lat i nie ma co od niego tego wymagać, ale patrząc jaki my mamy styl gry i jak często obrońcy zawalali sprawę to każdy bramkarz na świecie traciłby podobną ilość bramek. Garcia obecnie jest lepszy i to nie ulega wątpliwości, pokazywał swój talent na początku sezonu i że jego bramkarski sufit jest mega wysoko. Szczęsny dodatkowo nigdy nie robił tutaj kwasów, zawsze z szacunkiem do każdego z bramkarzy czy była mowa o Peni, czy Stegenie, czy Garcii. Do tego w szatni go lubią, pomaga doświadczeniem, luzuje atmosferę, żeby nie było spin. No same profity.
28
@Eklerek czekaj, czekaj, czy jednym z założeń UE miało nie być, że prawo UE nie może być nad prawem krajów członkowskich?
0
@Tasde Hiszpania to sprany i zniszczony kraj, a to jak wszystko tam próbują przerzucać i wspierać stolicę to jest śmiech na sali. Tak samo w piłce - od dawien dawna real madryt jest oczkiem w głowie władzy i zawsze miał luźniej i łatwiej.
0
@tbas haha, Trencik przyszedł niby za free, a jakie siano dostał, a chłop albo kontuzjowany, albo bez formy, albo ma formę ofensywną, a defensywnej brak i jest autostrada prawą stroną
0
@fcbarcafan19 ale mnie ten Elon irytuje z tym AI wszędzie. Wielki bogacz, który dostał wszystko z góry i od lat się bawi jak na miliardera przystało
0
@Starrk oby tak było
2
@FcPortoFan1999 haha, dobrze jest
@Faro bo to kafar jest
1
@NeroTFP1 gdzie tam tym amatorom do wielkiego Pana Roberta
1
@FcPortoFan1999 nie bądź taki cwany bo Ci z tyłu zabraknie
0
Max Verstappen robi historyczny comeback i finalnie to on wygrywa sezon? Byłoby super
Słucham państwa
1
@Bogan boty wykupią zanim wrzucą do sprzedaży
0
@FcPortoFan1999 jak taki cwany jesteś to dawaj kafla
0
@Comentateiro no właśnie bardzo się odnoszący
1
@AmigoBlancos czyli jak powiedzieć wszystko i nic jednocześnie
3
@AmigoBlancos bo wiesz on grał w Bundeslidze, tam wiesz Schalke, wiesz dawne RFN, on tam grał kilka dobrych lat, wiesz legenda Schalke, szlugi kombinował ze wschodu, wiesz on tam pykał, a może chcesz, żeby Ci podać zwycięski skład Kaiserslautern?
0
@Sulimo weź z nim nie dyskutuj bo to marny troll i prowokator
0
@Zoker no ruch i zdrowie fizyczne jest jednym z najważniejszych w życiu człowieka, ale żeby być w pełni sprawnym to trzeba nie tylko mieć sporo ruchu, ale i też suplementować witaminy, zdrowe tłuszcze, jeść odpowiednią ilość białka z dobrej jakości mięsa (ryby, indyk, kurczak itp.), do tego nabiał typu kefiry, jeść regularnie zupy i do wzmocnienia odporności takie mieszanki też są dobre bo połączenie pieprzu i kurkumy działa cuda razem się uzupełniając
1
@lajcior spirytus to oddzielnie najlepiej
2
@NeroTFP1 Ronaldinho magik, ale jak jeszcze mecze z Chelsea no to oczywiście musi być Iniestazo i warto wspomnieć jak Messi w jednym meczu dwa razy dwa razy strzelił pomiędzy nogami Courtois
0
Idealna na taką pogodę i objawy przeziębienia jest specjalna herbata. Oto przepis:
Parzymy herbatę (najlepiej sypaną, albo zwykłą tylko rozerwać ten woreczek i przesypać do szklanki, żeby było jak najmniej mikroplastiku). Następnie odczekujemy 10-12 minut, aż trochę przestygnie. Można posłodzić dobrym miodem, ewentualnie cukrem, ale nie dużo. Po tym dodajemy przeciśnięty imbir (najlepiej kilka plastrów przecisnąć przez ,,dziadka do orzechów''), sypiemy zmielony pieprz (około łyżeczki) i zmieloną kurkumę (też około łyżeczki). Do wszystkiego wyciskamy połówkę cytryny, mieszamy i pijemy.
1
@Colon najbardziej Messi, ale nie sposób pominąć Ronaldinho, Iniesta, Xavi, Neymar, Luis Suarez, Pedri, Zizou, Paul Scholes, Lampard, Pirlo, Rooney, Van Persie, Makaay, Jardel... pewnie jeszcze wielu by się znalazło. Za dużo magików.
1
Czy ten Bawarski buc może przestać się interesować Barcą? Jakiś kompleks, że średnio raz na kwartał coś komentuje nasz klub?
0
@Czyhrynski nie, bo jak się czyta regularny lament bo to bo tamto to mam wrażenie, że niektórzy to już najchętniej sezon by kończyli bo straciliśmy punkty w kilku spotkaniach i już nic nie uratuje tego sezonu
0
@kaamil1910 a Yamal? 18 lat skończone 4 miesiące temu, a doświadczenia jakby miał już z 24 lata i grał swój 5-6 sezon w dorosłej piłce.
5
@Comentateiro taka słaba ta Barca, że powinni już sezon kończyć i w ogóle to usunąć całą instytucję...
Przez 2 miesiące nie mieliśmy podstawowego bramkarza, pomoc też męczona kontuzjami i jak ktoś wracał to ktoś inny wypadał, a atak? Raphinha kontuzja od dwóch miesięcy, Lewego też nie było długo, Yamal tak samo i grał jeszcze z dyskomfortem. Był wypożyczony do łatania dziur Rashford i Torres tak na prawdę. Ja wiem, że od Barcy się wymaga zawsze wszystkiego jak najlepiej, ale nikt nie patrzy na utrudnienia jakie spotykają zespół. Jeszcze przecież lider defensywy odszedł niedługo przed startem sezonu. No ludzie.