1

@escarabajo noo dlatego właśnie fajnie, że Argentyna gra przed Francją, więc będzie szansa dla Messiego. On już dzisiaj mógł to zrobić, ale nie ma co wybrzydzać, trzy bramki wpadły od GOATa :D

0

@Bombelek951 szczerze? przeleciałem tylko wzrokiem po akapitach i nie żałuję, że nie czytałem całości bo w ostatnim zobaczyłem "[...] jakiś zawodnik Realu wjechał w Yamala podczas Gran Derbi [...]" i wiem, że nie ma potrzeby czytania i konstruktywnego odpisywania. Zapoznaj się z tym co to jest ''Gran Derbi'', bo Ci odbiję piłeczkę do pierwszego zdania Twojego wywodu.

7

@Rupert_Haubica hahahaha, kark połamać i jeszcze chałupę obrabować. Skończ się kompromitować

1

@escarabajo fajnie, że Argentyna swój mecz z Austrią gra przed tym jak Francja zagra z Irakiem, bo Messi będzie miał okazję, żeby pobić ten rekord. Oby się udało.

5

@rumilas przecież Messi też pracuje w defensywie xD oczywiście nie cały czas bo to nie jest 25 letni chłopak i Messi jednak nie słynął z tego że 100% czasu zasuwa w defensywie, raczej inteligentnie się podłącza do naciskania na rywala.

27

Mbappe dublet, Haaland dublet, chłopy w sile wieku. Nagle wkracza On - Lionel Messi, który za tydzień skończy 39 lat i wali hat tricka. GOAT. To jest mało powiedziane. Warto było wstać o 3, żeby zobaczyć ten mecz i ten popis. Porównywanie jakiegokolwiek zawodnika do Lionela to obraza dla argentyńskiego magika, czarodzieja, wirtuoza tego sportu. Dwie bramki to piękne strzały zza pola karnego, a trzecia to piękny pokaz instynktu napastnika i umiejętności czytania gry. Jednocześnie tyle słów i brak słów na opisanie tego gościa. Kosmos.

0

Czerwona za to? Haha, dobre żarty. Jak już to jest tylko żółta. Się uaktywnili tutaj obiektywni tego świata, albo madryciaki xD

1

@FcPortoFan1999 nie wiem,... cie wie, nie znam Cie

0

@FcPortoFan1999 to tak jakbyś Ty przed meczem ze Sportingiem wyzywał Pavlidisa z Benfici.

13

A kolegę Viniciusa z drużyny realu madryt ktoś zatrzyma? Chodzi o Rudigera za gesty podrzynania gardła do kibiców Atletico, które miały miejsce ponad rok temu. Piłkarzyki mogą więcej?

2

No i git. Przeciętny obrońca. Minus taki, że to psychol boiskowy (może i nawet poza boiskowy), a The Special Five lubi takich. Kiedyś Pepe, teraz Rudiger.

0

@Bombelek951 no na temat Cucurelli wypowiadałem się już wystarczająco dużo, Mariuszu :p

1

@Bombelek951 byczku, a Juro14 to jakaś Twoja druga osobowość? Bo pierwsze co jak po 15 latach się uaktywniłeś to z pretensjami do Juro14, później jakieś mizianie z Juro14, później znowu zaczepki do Juro14, teraz znowu mizianie się z Juro14.
Bombelek, czy Ty masz na imię Mariusz? Pozdro

Wracając do tematu - tak Cucurella to placek i bardzo dobrze, że tu nie przychodzi. Niech sobie idzie kopać do realu madryt do The Special Five, a od Barcelony się trzyma z dala.

0

@juro14 piłkarsko to też jest przeciętniak

0

@juro14 przecież to jest placek xD
daj se spokój chłopie, ja np. byłem przeciwko jego przyjściu tutaj i bardzo się cieszę, że pójdzie do realu madryt. Cudownie.

1

Nie zaistniał bo był, jest i raczej na pewno pozostanie zawodnikiem z przeciętnymi umiejętnościami. W dodatku jest to zwykły płaczek, symulant i człowiek bez honoru. Wstyd, że taki gość reprezentował La Masie. No ale niestety czasami się nie przewidzi i nie ma wpływu na wszystko. Idealnie będzie pasował do realu madryt i to jeszcze prowadzonego przez The Special Five. Charakterem podpasuje ''wielkiemu'' Mourinho

0

@dawidlampa czyli w 99% piszecie tylko to co będzie się klikało? No to trochę słabo według mnie. Jest to największy serwis kibicowski FC Barcelony w Polsce i pewnie jeden z największych na świecie (nie licząc Hiszpanii) i problem, żeby napisać kilka słów nawet w stylu: "Dzisiaj grają szczypiorniści FC Barcelony. W półfinale/finale/innym ważnym meczu podejmą X drużynę''? No słabo, słabo.

0

@PJ777 no kto poza Gavim i Ferminem? Bo według mnie Yamal, Cubarsi, Gerard Martin, Eric Garcia, Casado nie graliby w realu madryt. Mogę do tego dorzucić jeszcze Pedriego.

1

Cucurella? Bardzo dobrze, że do nas nie przyszedł. Wystarczy, że przez lata grał u nas w juniorach i rezerwach. Cwaniak, symulant i robi d**ę z gęby, co pokazywał wielokrotnie.
Teraz też się 'popisał'. Katalończyk, wychowany na obrzeżach Barcelony, do tego w juniorach grał w Espanyolu i w Barcie gdzie poszedł dalej się rozwijać i wybiera real madryt? To dużo pokazuje o tym człowieku.

2

Szczerze? Mnie to nawet cieszy, że naszych tam nie ma. Klasycznie wstyd by przynieśli i okraszali to jakąś aferą. Nie rozumiem gadania, że bez udziału Polaków to nie ma imprezy, klimatu itp. Dla mnie to żadna impreza piłkarska nie kojarzy się z tymi drewniakami. Człowiek kibicował wielokrotnie jak grali, ale jak nie grają to i nawet lepiej. Szwecja niby z przypadku awansowała, ale grają z tą Tunezją i walą ich 5:1, a nasi? Tam by pewnie z jedną maksymalnie władowali.

1

No ja nie mogę. Już mnie na prawdę na wymioty zbiera jak czytam to kolejne i kolejne informacje i plotki odnośnie transferów z do i do klubu.

2

@malypuzon ale co? No przecież prawdę napisał. Lewy out, bo go nie będzie w przyszłym sezonie. Kończy się mu kontrakt.
Cancelo też out, bo kończy się wypożyczenie i jeszcze nie potwierdzili wykupu.

4

@Bombelek951 tu chodzi o to że dzięki Gordonowi mamy gwarancję (o ile dalej będzie tak grał jak dotychczas, a raczej na pewno tak będzie), że pressing z przodu będzie funkcjonował o wiele lepiej, może nawet tak jak powinien. Zobacz na ile meczów wypadł Raphinha i zobacz jak w sezonie 24/25 śmigaliśmy w pressingu. Wtedy Rapha grał cały czas, dosłownie cały czas. Gordon to taki Raphinha, ale trzeba go jeszcze doszlifować. Przecież brazol też dopiero odpalił jak Flick przyszedł.

Marzeniem dla mnie jest kupno jeszcze Alvareza - wtedy mam pewność, że pressing w ofensywie będzie na najwyższym poziomie z Yamalem, Gordonem, Alvarezem, Raphinhą, Ferminem, Pedrim i Gavim.

2

@Bombelek951 nie no byku, ale porównaj sobie styl gry Gordona i Rashforda. Następnie popatrz na styl gry Barcy Flicka i który według Ciebie bardziej pasuje? No według mnie Gordon i jak widać według samego Flicka też.

Lubię Rashforda i mu kibicowałem, żeby odniósł u nas sukces i został na dłużej, ale no było sporo momentów gdzie zawiódł biernością i tym że nie zawsze było widać zaangażowanie.

4

Jego przemianę powinni studiować ludzie z Harvardu, albo innego Yale...

To pokazuje jak ważne jest otoczenie i odpowiednie osoby blisko w życiu i piłce. Jednak w PSG był na tamten moment większy porządek i teraz pewnie też jest, do tego jego kraj, a przede wszystkim trener, który wiedział i wie co trzeba robić.
Jestem zdania, że jakby w Barcie Dembele jeszcze był jak przyszedł Flick to mógłby podobnie odpalić, tylko żeby kontuzje też go omijały.

W 2017 było czuć potencjał na niezłego skilla, później te kontuzje, jakieś trochę może niedojrzałe zachowanie, aż tu od 2023, a tak bardziej od przełomu 2024 i 2025 roku przemiana o 180 stopni.

1

@Marusek też to zauważyłem i ogólnie w wywiadach z nim większość to pierdoły w większości. Wydawał się zawsze spoko, ale nie wiem, chyba na siłę chce pokazać jaki on ma wyluzowany charakter i ogólnie jak na wyje... podchodzi do tematu.

0

@Bombelek951 no i elegancko :D

0

@Bombelek951 @juro14 haha, w ogóle Bombelek jest tu od 15 lat, a dopiero dzisiaj zaczął pisać komentarze :D co za wejście smoka :D

3

@Bombelek951 @juro14 haha, Panowie, nie ukrywam że rozbawiliście mnie :D

3

@Terapuls tak, tak, tak. Chude lata. Tak, tak, tak. Tak samo jak dwa poprzednie sezony miały być tragiczne, a real madryt miał wszystko wygrywać? Okej, okej.

Czy wy geniusze potraficie pomyśleć, że Flick chciał Gordona? Przecież Gordon to profil zawodnika stworzony do Barcy Flicka. Ja pier... niektórzy to piłkę oglądają jedynie na flashscore.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?