Fog_W_1899
Dołączył/a: listopad 2025
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@1LY0 ale beka, haha. @1LY0, ale z Ciebie kawaler żartowniś, haha. Na La Rambla z takimi wpisami, a nie pod artykułami.
2
@Aequlibre ' Nam potrzeba skutecznego napastnika. Skrzydłowego, który dobrze gra 1 na 1 i nie jest drogi.''
Przecież to się wyklucza. Znajdź skrzydłowego, który jest dobry w grze 1 na 1, jest skuteczny i nie jest drogi. Nie masz takich. Skoro nawet taki Gordon z Newcastle, który jest plackiem ma kosztować ok 70 baniek kwoty stałej to nie da się takiego gracza znaleźć tanio. Wszyscy z ligi portugalskiej, belgijskiej, holenderskiej itd. to koty w worku.
1
@maroon haha - tylko tak to można skomentować. Dziwny jesteś. Pozdro
0
@Don_Padree w tej kwestii tak
0
@LukaszFan gdzie Bundesliga, a gdzie La Liga. Tutaj Diaz byłby ograniczony o jakieś 50% (tak, ze wzoru Hajto)
0
@arczis92 Flick nie jest nieomylny. Przecież ten Gordon to jest placek i po co nam zawodnik za takie siano? On tylko szybko biega
3
Weźcie mi tego placka, przecież to cienias jest nadający się tylko na angielskie boiska właśnie w jakimś średnim Newcastle.
3
Rayo Vallecano - fajny klub, klimatyczny to na pewno. Osiągnęli już historyczny sukces i stoją przed naprawdę przed dokonaniem czegoś wielkiego. Oczywiście Sport żadnej wzmianki na okładce, a Mundo Deportivo nie dużo. Szkoda.
Wiem, że jest to klub spod Madrytu, ale takie zespoły trzeba wspierać.
Vamos Rayo! Vamos!
2
Kolorystyka taka jak w tym sezonie. Zwykła piłka, estetycznie fajnie wygląda. Nie jest przesadzona.
2
Aaa, no i oczywiście świetny artykuł Panie Dariuszu
20
Krytykują tylko ograniczeni i zaślepieni madryccy wysłannicy oraz otępieni madrycką propagandą kibice.
Gavi, to jest bardzo dobry technik, super prowadzi piłkę. Potrafi uciec spod pressingu, potrafi rozegrać, zrobić miejsce, uderzyć, jest bardzo silny mimo swojego wzrostu i wagi. Nie ustępuje nawet na centymetr. Włoży głowę tam gdzie niektórzy boją się nogi dołożyć. Gavi wrócił po kontuzji i wygląda świetnie. Mentalnie trzyma się bardzo dobrze skoro po dwóch takich urazach dalej chce grać i walczy o jak najlepszą formę. Luis de la Fuente też go cenił zawsze, aż nadto momentami.
To jest taki zawodnik, którego chciałby każdy klub na świecie jak City, Liverpool, Arsenal, Bayern, Inter, Juve, PSG, czy real madryt, ale ci ostatni nigdy by się nie przyznali bo ich du... piecze, że z La Masii wychodzą tacy zawodnicy, a oni jedynie ściągają najemników, albo takich bandytów jak Pepe, czy Ramos, którzy według nich byli walczakami, a taki Gavi to psychol (według nich oczywiście). Co z tego że taki Pepe powinien w 2007 dostać zawiasy na półtora roku za chęć zrobienia mocnego uszczerbku na zdrowiu przeciwnikowi, albo chodził po ręce Messiego.
0
@PerroHerro nie napisałem tego nigdzie przecież. Chodzi o skalę. Lewy był tu 4 lata, przyszedł wiadomo, w ciężkim momencie no ale też nie oszukujmy się - Barca zaproponowała sporo hajsu, przecież Lewy był razem z de Jongiem najbardziej opłacanym zawodnikiem :)
Lewy chciał podjąć wyzwanie, przyszedł, dał radę, pokazał, że potrafi, no ale to nie za darmo, albo nie za grosze
0
Szczerze? Szacunek dla Lewego i fajnie, że klub go tak docenia, ale dla mnie jest to trochę słabe względem innych legend, większych legend przede wszystkim. Laporta Messiego wypie... gdzie chłop nawet pożegnania normalnego nie miał, tylko dla kolegów z klubu gdzie taki Dest był z plaży ściągany xD
Lewy sporo dał Barcelonie i to nie tylko pod względem sportowym, ale i przygotowaniu fizycznym, mentalności itd. no ale dalej w porównaniu do Lionela no to nie jest ten kaliber.
12
Obojętnie kto, tylko niech go wezmą za te 10-15 milionów bo dodatkowo zejdziemy z ogromnej pensji.
13
No i znowu, kolejny już raz, chłopaki z Wolnej Katalonii, albo z klubu FC Barcelona stanowią o sile reprezentacji Hiszpanii. Oj co by ta Hiszpania zrobiła gdyby nie Katalonia...
Szkoda, że Gerarda Martina nie ma. Zasłużył moim zdaniem. No ale Łysy wolał wziąć takiego Laporte ze względu pewnie na doświadczenie co się rozumie na takim turnieju. No nic, Martin za 2 lata na Euro!
5
@Faro jak są normalni, to nie będą mieli problemu bo liczy się dobro kraju/reprezentacji. No właśnie - normalni. W przypadku kibiców realu madryt to nie istnieje.
0
Głupota, że tam poszedł w ogóle i głupotą by było, żeby dalej tam siedzieć. Szkoda. Mógłby u nas grać. Alvarez, albo Joao Pedro - dwie najlepsze opcje dla nas.
5
Chciałbym, żebyśmy mieli na swojej drodze Man United, Aston Villa i Como. To takie moje życzenie :)
1
Co to jest za żałosny klubik, to ja nie mam pytań. Z całym szacunkiem do Flicka, ale powinien się wstydzić, że ten defensywny placek Simeone go 2 razy ograł w tak krótkim czasie w euro i krajowych pucharach.
1
Pięknie Como! Co za historia!
Roma i Como w LM, jeszcze Neapol. Szkoda, że Inter też i że wygrali Scudetto, ale nie można mieć wszystkiego.
Szczególne pozdrowienia z tego miejsca dla @BorzyKrzys, który tak bardzo nienawidzi Como bo ''tam przecież nie ma włochów!11!!11!"
No i masz potwierdzenie dlaczego nie ma włoskich zawodników - w większości to są placki do potęgi. Wystarczy, że takie Juve i Milan mają włoskich trenerów i grają padake do potęgi :) Grande Como!
Chociaż Juve szkoda. Za ten Inter Mediolan mogłoby być Juve, albo Milan.
2
@Terroriser Lucas Digne ;)
Fajnie, że dodali taką informację, nie rozumiem przyczepki.
21
@Limaker no bo Kvara to zawodnik, który z miejsca robi Ci różnicę w drużynie skillem i pressingiem. On w każdej ekipie ma gwarantowany pierwszy skład. Ja bym go wolał bardziej niż placka Mbappe czy Viniciusa.
0
@BISHBASHBOSH czy Ty potrafisz czytać ze zrozumieniem?
27
Bo Niemcy to tacy są właśnie. Dziwny naród.
Hans Dieter Flick jest wyjątkiem. Jedyny wporzo Niemiec.
1
Wstyd Panie Guardiola, wstyd.
Przegrać z Arsenalem to tak jakby mieć poziom trudności na najłatwiejszy, a i tak przegrać. Szkoda. Myślałem, że te czerwone przegrywy nie zdobędą Premier League przez co najmniej następne 22 lata.
9
Każdy szanujący się człowiek ma wbite w Mourinho, tak zwanego 'The Special FIVE' i cały real madryt, więc mnie to nie dziwi bo Rashford z charakteru należy do tych normalnych.
2
@Cule1797 tu nie chodzi o to że jest przereklamowany - tu chodzi o to że dziadzio Carlo powołał Neymara nie wiadomo po co. Gość i tak zaraz się połamie
5
@PuszkinFan no z Chelsea wygrał LKE, i KMŚ oraz awans do LM zrobił. Tak, wiem, że LKE to wymóg był dla Chelsea. Oni za niego nie wyglądali źle, tylko tam są właściciele, którzy nie znają się na piłce, jedynie na cyferkach w Excelu. Podobno Xabi ma dostać swobodę. Według mnie Maresca to bardzo zbliżony trener do Alonso pod względem taktyki i pomysłu.
0
@K1ngKong7 i tyle widzieli jego formę :D
6
Nie mają honoru w ogóle i wstydu. Oddawać Złotą Piłkę za 2020 rok złodzieje