Fog_W_1899
Dołączył/a: listopad 2025
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Majkel3456 co? Araujo wywiadu udzielił
35
@Jimmydeska 90% zawodników zawsze będzie stawiało na 1 miejscu Barcę, albo real madryt. Te wszystkie PSG, Bayerny, Juve, United, Liverpoole itd. to są bardzo dobre kluby. niektóre historycznie potężne i w ogóle ścisła topka historyczna, ale no wiadomo, że dwa hiszpańskie giganty budzą większą ekscytację i jak X ma do wyboru Y, lub Barca/real to wiadomo, że większość wybierze albo FCB, albo rm.
1
Taki trochę offtop - dlaczego nie ma artykułu z Araujo? Czy może gdzieś przeoczyłem? Na fioletowej jest już dostępny cały od rana
5
Nie rozumiem dlaczego jedzie taki Almada, a nie jedzie Buendia...
Myślałem, że Senesi również się dostanie, ale no tutaj bardziej można zrozumieć Otamendiego ze względu na doświadczenie i cechy przywódcze. Jednakże ten Buendia to strasznie szkoda... przydałby się bardzo. Fajny zawodnik w super formie ostatnimi czasy.
@Lionel_Messi10 co sądzisz o powołaniach? Dla mnie ogółem spoko, tak sumując wszystko. Jest doświadczenie, jest technika, jest charakter, jest młoda krew.
0
@Don_Padree o właśnie. Jeszcze ok 10 baniek można za niego dostać, więc super.
0
@maroon docenił największą legendą naszego klubu i docenił jedną z najlepszych reprezentacji w historii (TOP 3 na pewno), a Ty piszesz, że szukałeś u niego czasami pozytywów, ale po tym co teraz powiedział to jednak nie można nic o nim dobrego napisać? Co?
6
O kurde!! Tak, tak, tak!
Jak oni ogarną tak szybko i po cichu Gordona, a do tego finalnie dopną Alvareza to napad mamy kompletny i z konkretnym pie***lnięciem!!!
3
@dzefrej234 Wystarczy, że Lewy odszedł i może Christensen odejdzie. Sam Lewy zwalnia tyle siana, że można Gordona zarejestrować. Pieniądze na transfery to my mamy, ale w końcu będziemy mieli 1:1 w FFP.
1
Gordon, do tego Silva ''za darmo'' przy niedużej pensji ze względu na wiek, zatrzymanie Rashforda, wykup Cancelo i może ten transfer 9tki.
Lewy odszedł z klubu, może uda się Christensena pozbyć, Roony na wypożyczenie. Wtedy kadra kompletna. No chyba, że odejdzie Balde (w co wątpię), albo Kounde, to będzie trzeba coś do obrony załatwić jeszcze. Jednak przy tej pierwotnej koncepcji mamy jeszcze zawodników z rezerw. No może być ciekawie.
0
Szkoda, ale szacunek dla nich i tak.
1
@BORO_12 @626 @MesQueUnClub22 @maroon dobra, wczoraj trochę przesadziłem ze swoim niezadowoleniem odnośnie tego zawodnika.
Dalej nie jestem jakimś wielkim fanem, ale przeanalizowałem to sobie i faktycznie ten gracz może się bardzo przydać. Szybki, dobry fizycznie, kilka sezonów temu pokazywał, że potrafi więcej strzelać i asystować. W drużynie takiej jak Barca na pewno będzie miał lepsze statystyki i wpływ jego gry będzie bardziej widoczny. Do koncepcji Flicka raczej nikogo lepszego byśmy nie znaleźli. Oby mu się udało i zrobił tu karierę na wysokim poziomie. Fajnie jakby Rashforda też zatrzymali, to na pewno będzie lepiej z adaptacją Gordona.
Edit: aaa, no i kolejna sprawa to to że w Bayernie du... będzie piekła, że kolejny zawodnik woli Barce od Bayernu. Może w końcu te buce z Monachium zdają sobie sprawę, że 95% zawodników Bayern może traktować jako przystanek i finalnie i tak będą woleli Barce, albo real.
0
@Frimpong Ty, a czy Ty zdajesz sobie sprawę z tego, że jak ktoś dostaje bana, albo usuwają mu komentarze to nie znaczy, że ktoś zgłosił dany wpis? Jesteś w stanie to zrozumieć, czy tak nie bardzo? :D
Chociaż z drugiej strony jakoś się nie dziwię, że nie rozumiesz tego.
Wiadomo nie mam co robić, więc będę zgłaszał Twoje komentarze, yhy. To że Ty nie masz co robić i po kilku godzinach wchodzisz sprawdzać czy dostałeś jakieś lajki i widzisz, że Ci usunęli komentarze to nie znaczy, że inni też nie mają ciekawszych zajęć. Opinia manipulatora i prowokatora jest dla mnie bardzo ważna.
Pozdrówki tam, cheers!
1
@BORO_12 w naszej obecnej sytuacji finansowej to będzie coś jak transfer Coutinho tylko tutaj jeszcze gorzej bo on jest jakieś 4 razy mniej medialny niż Coutinho w tamtym momencie.
2
Serio mam nadzieję, że ten Gordon to w 100% wymysł pismaków i w zarządzie go nie chcą. Oby Flick też go nie chciał. Nie, nie, nie.
0
@Frimpong ok, dzięki za radę!
0
napisał @Frimpong : D
0
@Frimpong byczku, jak tam deklaracje w życiu? :D dalej tak słowny jesteś? W sumie jak ekipy do kibicowania zmieniasz jak rękawiczki i to jeszcze skacząc po największych rywalach to w sumie nie dziwota :D
0
@Frimpong oho i przyszedł pod artykuły... naczelny manipulator i prowokator :D
0
@Aequlibre no tylko z Yildizem tutaj dobrze się wstrzeliłeś, ale no ja nie wiem, nie jestem jakoś w 100% przekonany do niego. Technicznie bardzo dobry, strzał i podanie też, ale kurde, trochę szybkości więcej by się przydało. Ciekawe w ogóle czemu się nim nie interesujemy? Przecież Juve bez LM, sporo tracą finansowo + do tego no zawodnikom takim jak on raczej nie chce się grać gdzieś na zapleczu.
0
@1LY0 ale beka, haha. @1LY0, ale z Ciebie kawaler żartowniś, haha. Na La Rambla z takimi wpisami, a nie pod artykułami.
2
@Aequlibre ' Nam potrzeba skutecznego napastnika. Skrzydłowego, który dobrze gra 1 na 1 i nie jest drogi.''
Przecież to się wyklucza. Znajdź skrzydłowego, który jest dobry w grze 1 na 1, jest skuteczny i nie jest drogi. Nie masz takich. Skoro nawet taki Gordon z Newcastle, który jest plackiem ma kosztować ok 70 baniek kwoty stałej to nie da się takiego gracza znaleźć tanio. Wszyscy z ligi portugalskiej, belgijskiej, holenderskiej itd. to koty w worku.
1
@maroon haha - tylko tak to można skomentować. Dziwny jesteś. Pozdro
0
@Don_Padree w tej kwestii tak
0
@LukaszFan gdzie Bundesliga, a gdzie La Liga. Tutaj Diaz byłby ograniczony o jakieś 50% (tak, ze wzoru Hajto)
0
@arczis92 Flick nie jest nieomylny. Przecież ten Gordon to jest placek i po co nam zawodnik za takie siano? On tylko szybko biega
3
Weźcie mi tego placka, przecież to cienias jest nadający się tylko na angielskie boiska właśnie w jakimś średnim Newcastle.
3
Rayo Vallecano - fajny klub, klimatyczny to na pewno. Osiągnęli już historyczny sukces i stoją przed naprawdę przed dokonaniem czegoś wielkiego. Oczywiście Sport żadnej wzmianki na okładce, a Mundo Deportivo nie dużo. Szkoda.
Wiem, że jest to klub spod Madrytu, ale takie zespoły trzeba wspierać.
Vamos Rayo! Vamos!
2
Kolorystyka taka jak w tym sezonie. Zwykła piłka, estetycznie fajnie wygląda. Nie jest przesadzona.
2
Aaa, no i oczywiście świetny artykuł Panie Dariuszu
20
Krytykują tylko ograniczeni i zaślepieni madryccy wysłannicy oraz otępieni madrycką propagandą kibice.
Gavi, to jest bardzo dobry technik, super prowadzi piłkę. Potrafi uciec spod pressingu, potrafi rozegrać, zrobić miejsce, uderzyć, jest bardzo silny mimo swojego wzrostu i wagi. Nie ustępuje nawet na centymetr. Włoży głowę tam gdzie niektórzy boją się nogi dołożyć. Gavi wrócił po kontuzji i wygląda świetnie. Mentalnie trzyma się bardzo dobrze skoro po dwóch takich urazach dalej chce grać i walczy o jak najlepszą formę. Luis de la Fuente też go cenił zawsze, aż nadto momentami.
To jest taki zawodnik, którego chciałby każdy klub na świecie jak City, Liverpool, Arsenal, Bayern, Inter, Juve, PSG, czy real madryt, ale ci ostatni nigdy by się nie przyznali bo ich du... piecze, że z La Masii wychodzą tacy zawodnicy, a oni jedynie ściągają najemników, albo takich bandytów jak Pepe, czy Ramos, którzy według nich byli walczakami, a taki Gavi to psychol (według nich oczywiście). Co z tego że taki Pepe powinien w 2007 dostać zawiasy na półtora roku za chęć zrobienia mocnego uszczerbku na zdrowiu przeciwnikowi, albo chodził po ręce Messiego.