Fog_W_1899
Dołączył/a: listopad 2025
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Criss18Barca nie no byku, luz, to żart. Xavi w prime idealnie by siadł jako gracz
3
@Luciano99 brakuje 15tego punktu brzmiącego: ''15 Lig Mistrzów''
0
@Criss18Barca yyy, także ten, może Ty lepiej serio zostań przy skokach byczku
2
@AduŚ07 a w UK niby jest lepiej pod tym względem? xD tam rodowitych Brytyjczyków ścigają za to że napiszą coś źle o imigrantach w Internecie xD
0
Jego Ekscelencja Hans-Dieter „Hansi” Flick, z domu Flick, urodzony w Heidelberg, w kraju związkowym Badenia-Wirtembergia, położonym w dawnym RFN ma moje pełne zaufanie do podejmowanych przez siebie decyzji i wdrażanych działań.
Z szacunkiem zawsze, z wyrazami zawsze do JE Hansiego Flicka.
#InFlickWeTrust, tyle.
0
@Roobo byku, odpi.. się od JE Hansiego Flicka, tyle Ci powiem
0
@VeB 1899 tak i przez to City ich porobi, ale Aston może być już za ciężko bo oni to już w ogóle do końca sezonu zagrają z Chelsea, United, Totkami, Liverpoolem i City i inne mecze. Im nie starczy pewnie pary na to tym bardziej, że będą walczyć zapewne o wygranie LE.
0
Komentarz usunięty
1
@VeB 1899 jakby Aston Villa trzymał tempo w ostatnich tygodniach to byłoby fajnie, ale potracili punktów trochę i raczej nie będą mieli cały czas samych wygranych, a szkoda.
2
@VeB 1899 nie no aż tak to nie, ale ligi nie wygrają. Będzie drugie miejsce.
11
Komentarz usunięty
7
O kur.. ale Arsenal ma terminarz do końca sezonu xD Oni to serio przegrają. Przecież jeszcze bezpośrednio na wyjeździe grają z City. Już im psycha siada i Arteta jeszcze bardziej będzie chciał desperacko bronić wyników i przez to będą tracić punkty.
To dalej nie będzie ten sezon, ale no Arsenalowcy przyzwyczajeni :D
0
@Encore prędzej koledzy mu wygrają jak on im nie będzie przeszkadzał xd
1
@Popitek12 daj mu jakiś przepis bo on je tylko musztardę na obiad
1
Oprócz hiszpanów i szwajcarskiego założyciela naszego klubu to najważniejszymi narodowościami historycznie w FC Barcelonie to:
-Argentyńczycy,
-Brazylijczycy,
-Holendrzy
6
@MesQueUnClub_87 dokładnie tak. Latynosi to jest inny poziom pod tym względem. W takiej Australii też mają cieplutko, a ludzie są tam zupełnie z innym podejściem.
To tak jakby wziąć jakąś babuszkę z dalekiej Syberii co całe życie mieszka w drewnianej chatce z wychodkiem i dziwić się że nie ma luzu jak jakieś babcie z Sycylii i ma inne podejście do życia.
Taki Romario całe życie grał w piłkę. Od najmłodszych lat na ulicy, betonie, piasku, wszystko w pełni słońca. Zrobił karierę, ma zasoby na to żeby żyć jak chce i są niektórzy co będą się dziwić, że 60 letni dziadek z Polski, który połowę życia spędził w Polsce pod komuną ma inne podejście xD
1
@AduŚ07 wydaje mi się że taki styl życia i sposób bycia jest bardziej złożony i ma swoje podłoże w historii danego kraju. Wystarczy spojrzeć na Włochy, Hiszpanie, Portugalie, południe Francji, Chorwację, Grecję, a następnie na północ i taką Finlandię, Norwegię..
1
@FcPortoFan1999 polska kolonia podbija Portugalię
0
@Arden ambasadorem takim jak był Tony Halik
1
@FcPortoFan1999 FC Porto po wszystko w tym sezonie co zostało. Joao Bednarek po tym sezonie będzie miał pomnik pod Estádio do Dragão
0
@Karol145 bo ludzie uwielbiają narzekać i uwielbiają szukać byle czego, żeby przyczepić się
0
@Objectivo byka za rogi, łeb mu skręcają i obiad na 3 dni będzie dla prawdziwego chłopa
0
Na rewanż z Atletico koniecznie do pary z Cubarsim musi wyjść Araujo, a na lewej obronie Gerard Martin. To jest według mnie wymóg, żeby ta obrona jakoś wyglądała. Araujo silny i szybki, Martin też silny i wbrew pozorom szybki. Na pewno lepiej w defensywie będzie niż byłoby z Balde. Do tego ma lepsze dośrodkowania.
Pomoc Pedri, de Jong i Olmo, a napad no to Raphinha z Lewym i Yamalem. Bramka to wiadomo, że Joan, a PO to chyba jednak dalej Kounde, a Eric niech wejdzie ewentualnie z ławki.
Będzie tam potrzebna siła w obronie i szybkość.
1
@FcPortoFan1999 no pewnie. Za darmo to spoko opcja. Będzie można hajs przeznaczyć na inne pozycje wtedy.
1
@szela1899 zwróć uwagę jak oni od początku 2 połowy mieli pełne gacie mimo wyniku 4:0. Ich uratował brak czerwonej kartki dla Giuliano Simeone i anulowanie poprawnie zdobytej bramki gdzie pseudo-sędziowie wybili nas z rytmu szukając fałszywego spalonego przez 7 minut. Jak w rewanżu się na nich rzucimy od początku i w pierwszej połowie będzie 2:0 to bierzemy to.
2
Kur.. patrzę tego Senesiego z Bournemouth i on jeszcze przed końcem sezonu 29 lat skończy. Myślałem, że młodszy ze 2-3 lata jest. Co prawda taki wiek dla stopera to nie ma dużego znaczenia, ale no lepiej by było jakby był młodszy jednak. No ale jak ma być ''za darmo'' to nie ma co narzekać.
2
@NeroTFP1 i w dodatku jeszcze bardzo dużo spotkań grał na prawym skrzydle xD zresztą gościu skończy 32 lata w tym roku i od 2 lat poziom mu spada
3
@lucca87 szacunek dla takich ekip
0
@Huck Mercedes? dziadostwo od dawna
BMW? dziadostwo od dawna
Audi? dziadostwo od dawna
Urojone marki premium, ludzie się zachwycają i na siłę hajpują te szroty
2
@pt9 xd 30k to nie jest kwota ustawiająca życie? 30k za granie w gry czy gadanie do kamerki to jest tak łatwy hajs i co z tego, że wieczory zajęte? to niech idzie do urzędu pracować od 8 do 16 za najniższą xD
Jak ma łeb na karku to 30k miesięcznie w młodym wieku pozwoli ustawić sobie resztę życia.