Fog_W_1899
Dołączył/a: listopad 2025
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@MesQueUnClub_87 mam nadzieję, że na Camp Nou jak już w 100% urządzą to zrobią pożegnanie, a sam Leo będzie otwarty na to
2
@MesQueUnClub_87 dzięki temu razem z Bogiem mają łatwiej sądzić
0
@MessiForeverTheBest 100% racji
2
@mmaciass tak samo to że od południa nas Słowacy zaczęli atakować (kolaborowali z Niemcami).
1
@FcPortoFan1999 tak czy inaczej to dla mnie jest 1:0 jak na razie.
11
@draxidox chore ile ciężko zarobionych pieniędzy jest zabierane pracownikowi, a jak człowiek pomyśli ile z tego to składka na NFZ to nóż się w kieszeni otwiera patrząc jak większość ludzi musi prywatnie chodzić i bulić kasę bo terminów nie ma na NFZ.
0
@FcPortoFan1999 ale tego nie zrobiłeś byczku
2
@Eklerek no u tego Endricka widać jakość. Ja bym go widział w Serie A. Niech się Juve po niego zgłosi. Może real odpuści.
0
@BorzyKrzys no to były czasy, był klimat. Szkoła w latach 00-10 miała swój klimacik, a teraz to szkoda gadać patrząc na te dzieciaki
2
Komentarz usunięty
0
@Zoker a nie, skoro 6 to nie Allegri to będzie to Maurizio Sarri.
0
@Zoker 5 to Probierz?
0
@Zoker 6 to Allegri
1
@Frimpong obrazisz PiS, jesteś za PO. Obrazisz PO, jesteś za PiS. Obrazisz Ukrainę, jesteś za ruskimi. Obrazisz UE, jesteś przeciwnikiem UE. Stwierdzisz fakt o Arsenalu, jesteś kibicem Liverpoolu xD to takie proste
0
@Eklerek FC Barcelona nie jest przereklamowana
0
@Kozinho. nie no, jak tyle czasu już tak jest to dalej tak będzie. Jest ruch generowany w ogromnych ilościach przez wiadome tematy wiadomej grupy ludzi to wiesz :D
1
@Eklerek ale ja nie kibicuję Liverpoolowi xD
6
@Arden Szczęsny to dobry ziomek i bramkarz. Przychodzi z emerytury do zespołu ofensywnego gdzie wcześniej przez lata grał w defensywnym Juve w typowo defensywnej lidze, rozgrywa się i łapie taki luz. Błędy się zdarzały i nie było widać, żeby się nimi zadręczał. Super, że dalej jest w klubie.
5
Komentarz usunięty
0
@escarabajo nie no aż tak to nie
@Eklerek no przereklamowany patrząc na to co i w jaki sposób grają xD
1
@Pedri16Future kur.. jak to przeczytałem to się we mnie zagotowało
0
@ToWinaSedziego gdzie widzisz podpalenie? Piszesz jakieś baitowe bzdety i będziesz coś mi zarzucał xD nie ma żadnej debaty, nie było od ponad 15 lat, a Ty coś się produkujesz dla 'contentu' xD
1
@Frimpong Saka przereklamowany jak i cały Arsenal
0
@ToWinaSedziego jakim contencie? chłopcze :D jeśli uważasz za content stwierdzenie faktu to ja nie wiem :D
3
@ToWinaSedziego jaką debatę xD tej debaty nigdy nie było, może maksymalnie do 2009 roku.
0
@Arden nie zmienia to faktu, że to GOAT.
13
@LAMC_10 żeby przestał być taki odklejony
0
PercziLFC? GOAT.
Często ma bardzo dużo racji i ciekawe spostrzeżenia.
0
@Who_you_mam Jude to jest placek od zawsze i miał jeden sezon gdzie wystrzelił bo większość czasu grał jako dobijak xD
Vinicius? No przed Mbappe grał lepiej bo się nie dublowali na lewym skrzydle, a do tego jeszcze po przyjściu Mbappe wiele innych rzeczy się u nich posypało. Jak nie było Mbappe to w większym stopniu mieli drużynę. Poszło wszystko na Mbappe i ucierpiały inne formacje na tym.
0
@Who_you_mam no jest najlepszym zawodnikiem bo grają tylko na niego i jest 2/3 sukcesu, a 1/3 to pomaga sobie karniakami xD
On im psuje tam wszystko. Zobacz jak to wyglądało u nich przed jego przyjściem, a jak zmieniło się po jego przyjściu.