4

@MesQueUnClub_87 mam nadzieję, że na Camp Nou jak już w 100% urządzą to zrobią pożegnanie, a sam Leo będzie otwarty na to

2

@MesQueUnClub_87 dzięki temu razem z Bogiem mają łatwiej sądzić

0

2

@mmaciass tak samo to że od południa nas Słowacy zaczęli atakować (kolaborowali z Niemcami).

1

@FcPortoFan1999 tak czy inaczej to dla mnie jest 1:0 jak na razie.

11

@draxidox chore ile ciężko zarobionych pieniędzy jest zabierane pracownikowi, a jak człowiek pomyśli ile z tego to składka na NFZ to nóż się w kieszeni otwiera patrząc jak większość ludzi musi prywatnie chodzić i bulić kasę bo terminów nie ma na NFZ.

0

@FcPortoFan1999 ale tego nie zrobiłeś byczku

2

@Eklerek no u tego Endricka widać jakość. Ja bym go widział w Serie A. Niech się Juve po niego zgłosi. Może real odpuści.

0

@BorzyKrzys no to były czasy, był klimat. Szkoła w latach 00-10 miała swój klimacik, a teraz to szkoda gadać patrząc na te dzieciaki

2

Komentarz usunięty

0

@Zoker a nie, skoro 6 to nie Allegri to będzie to Maurizio Sarri.

0

@Zoker 5 to Probierz?

0

@Zoker 6 to Allegri

1

@Frimpong obrazisz PiS, jesteś za PO. Obrazisz PO, jesteś za PiS. Obrazisz Ukrainę, jesteś za ruskimi. Obrazisz UE, jesteś przeciwnikiem UE. Stwierdzisz fakt o Arsenalu, jesteś kibicem Liverpoolu xD to takie proste

0

@Eklerek FC Barcelona nie jest przereklamowana

0

@Kozinho. nie no, jak tyle czasu już tak jest to dalej tak będzie. Jest ruch generowany w ogromnych ilościach przez wiadome tematy wiadomej grupy ludzi to wiesz :D

1

@Eklerek ale ja nie kibicuję Liverpoolowi xD

6

@Arden Szczęsny to dobry ziomek i bramkarz. Przychodzi z emerytury do zespołu ofensywnego gdzie wcześniej przez lata grał w defensywnym Juve w typowo defensywnej lidze, rozgrywa się i łapie taki luz. Błędy się zdarzały i nie było widać, żeby się nimi zadręczał. Super, że dalej jest w klubie.

5

Komentarz usunięty

0

@escarabajo nie no aż tak to nie
@Eklerek no przereklamowany patrząc na to co i w jaki sposób grają xD

1

@Pedri16Future kur.. jak to przeczytałem to się we mnie zagotowało

0

@ToWinaSedziego gdzie widzisz podpalenie? Piszesz jakieś baitowe bzdety i będziesz coś mi zarzucał xD nie ma żadnej debaty, nie było od ponad 15 lat, a Ty coś się produkujesz dla 'contentu' xD

1

@Frimpong Saka przereklamowany jak i cały Arsenal

0

@ToWinaSedziego jakim contencie? chłopcze :D jeśli uważasz za content stwierdzenie faktu to ja nie wiem :D

3

@ToWinaSedziego jaką debatę xD tej debaty nigdy nie było, może maksymalnie do 2009 roku.

0

@Arden nie zmienia to faktu, że to GOAT.

13

@LAMC_10 żeby przestał być taki odklejony

0

PercziLFC? GOAT.

Często ma bardzo dużo racji i ciekawe spostrzeżenia.

0

@Who_you_mam Jude to jest placek od zawsze i miał jeden sezon gdzie wystrzelił bo większość czasu grał jako dobijak xD
Vinicius? No przed Mbappe grał lepiej bo się nie dublowali na lewym skrzydle, a do tego jeszcze po przyjściu Mbappe wiele innych rzeczy się u nich posypało. Jak nie było Mbappe to w większym stopniu mieli drużynę. Poszło wszystko na Mbappe i ucierpiały inne formacje na tym.

0

@Who_you_mam no jest najlepszym zawodnikiem bo grają tylko na niego i jest 2/3 sukcesu, a 1/3 to pomaga sobie karniakami xD
On im psuje tam wszystko. Zobacz jak to wyglądało u nich przed jego przyjściem, a jak zmieniło się po jego przyjściu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?