Fog_W_1899
Dołączył/a: listopad 2025
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Lionel_Messi10 no i klasa, dobra pamiątka będzie i oby wygrana w tym roku ponownie.
Ja już jak będę brał to tą za 479 zł
4
Mógłby się ten Mourinho raz w życiu przydać na coś i mogliby pyknąć real w środę, a do ostro grać przeciwko białym.
0
@VegetaPolska no problem taki, że nie chcę za jednym zamachem wydawać kafla na koszulki, a przydałoby się coś tez z Barcy dorzucić :D
2
Adidas ma w sprzedaży koszulkę Argentyny z 2006 z Messim na plecach i '19'. Jest też edycja na Mundial w tym roku też z Messim na plecach.
Kuszą obie opcje, ale chyba ta obecna bardziej ze względu też na dodatkowy smaczek odnośnie emblematu za wygrany Mundial w 2022 roku+to będzie last dance Lionela Messiego. Ogólnie obie są super. Ta obecna nie jest przekombinowana, a ta z Mundialu 2006 to jakby się cofnął w czasie o te 20 lat :D
@Lionel_Messi10
0
@BorzyKrzys cały jego pobyt w Milanie jest udany i to ile razy im ratował tyłek
0
@michaleu wielki historycznie, ale no ostatnie naście lat to porażka. 4 lata temu wygrany mistrz, ale to taki jeden wystrzał i powrót do cieniowania.
0
Mike Maignan - jak ja tego bramkarza lubię i doceniam jego umiejętności. Kot niesamowity. W ostatnich latach jeden z lepszych bramkarzy i w Milanie topka zawodników, to on najczęściej robił u nich robotę. Szkoda, że siedzi w tym zepsutym i nudnym Milanie. W tym roku 31 na karku, więc raczej ostatni moment na jakiś transfer do większego klubu na 3-4 lata, ale za bardzo nie ma gdzie.
6
@BorzyKrzys 'Ufam swojemu pracodawcy, bo wiele razy zachował się po prostu jak człowiek, jak bliźni.' - mój ulubiony fragment. Domyślam się że chodzi o pensję na czas, ewentualnie max 7 dni opóźnienia? Jak tak to pozdrów go ode mnie. Takich ludzi teraz jak na lekarstwo. Szacunek.
2
@Karol145 to bardzo dobry bramkarz, ale wielu ludzi czeka tylko i wyłącznie na jego potknięcie bo kiedyś tam celebrował po swojemu xD
Gość ma taki charakter, jest twardy i to mu pomaga. Później dzięki temu w trudnych sytuacjach potrafi wyjąć piłki jak strzał Kolo Muaniego w finale Mundialu. Raz na 3 miesiące się uaktywnią, żeby umniejszyć, a resztę czasu cicho bo broni zajebiście, albo co najmniej dobrze.
1
@szymonekk no gość jest bardzo dobrym bramkarzem. Bardzo dobrze broni karne, jest bardzo wysoki i po prostu duży przez co świetnie potrafi wyjść do strzałów i je bronić, a do tego ma bardzo dobry refleks. Nie jest to bramkarz o takim talencie jak Joan Garcia, ale no nie bez powodu od kiedy jest pierwszym bramkarzem reprezentacji Argentyny (czerwiec 2021) to ta wygrała z nim w składzie (gdzie często był jednym z najważniejszych punktów): Copa America w 2021 i w 2024, Finaliisime w 2022 i Mundial w 2022 roku.
Do tego w Aston Villa też na przestrzeni całych sezonów daje radę i przyczynia się do ich wyników, tzn. miejsce w TOP4, albo w europejskich pucharach. Emery robi tam świetną robotę, ale jak widać on też widzi w argentyńskim bramkarzu świetnego fachowca.
3
Nadrabiam wczorajsze mecze w europejskich ligach i chciałbym zwrócić uwagę na jeden z meczów, mianowicie Newcastle - Aston Villa.
Emiliano Martinez popisał się co najmniej dwiema świetnymi interwencjami w 1szej połowie. Pierwsza to zostawienie nóg jak Casillas w pamiętnym finale Mundialu w 2010 roku po solowej akcji i strzale z bliska Sandro Tonallego, a druga to świetna parada gdzie wykazał się refleksem po strzale głową Mileya.
Finalnie Aston Villa wygrywa na trudnym terenie, z niewygodnym przeciwnikiem i niewątpliwie argentyński bramkarz pomógł w zgarnięciu 3 punktów zachowując czyste konto.
I teraz pojawia się pytanie - gdzie są ci hejterzy, którzy przy każdym jego błędzie go tutaj wyśmiewają, albo próbują umniejszyć jego umiejętnościom i dokonaniom? Wtedy bardzo dużo tych samych osób się tutaj uaktywnia, a przewijając La Rambla do kilkunastu godzin wstecz nic nie widać, bo ten golkiper kolejny raz popisał się świetnymi interwencjami. No cóż, krytykować łatwo, żeby później umoralniać innych, a finalnie siedzieć cicho.
@Lionel_Messi10
0
@maroon są inne pozycje do wzmocnienia
2
@draxidox akurat bezpieczeństwo rosji nie powinno mieć znaczenia bo ogólnie to ich na tej planecie być nie powinno, więc niech ten cyrylico-języczny odmieniec się zamknie
0
@Pawlak1992 Raphinha w sezonach 22/23 i 23/24 był mocno przeciętny. Nie był pewnym punktem drużyny. Dopiero po przyjściu Flicka stał się potworem. Czytaj ze zrozumieniem.
Widzę, że dalej nie rozumiesz o co chodzi.
0
@Kgorecki2500 może to wynikać ze strony politycznej z której się wywodzą. Trump robiąc to pokazuje jak wygląda świat i o co chodzi
0
@Gibbon_FCB @Kgorecki2500 Trump robi wszystko, żeby pokazać jak działa świat od dawna i kto dyktuje co ma się dziać, jaka ma panować narracja, nastroje, konflikty itd. a społeczeństwo dalej ślepo wierzy w idealny świat xD
0
@BorzyKrzys byku, po co Ty z tą atencjuszką dyskutujesz? Dowali jakiś atencyjny komentarz, parę osób z kółka wzajemnej adoracji poklepie po plecach, ego podbudowane, bo atencja doładowana+granie eksperta i można wrócić do słuchania Sanah 'było, minęło'
5
@Cochise 2025-2026 rok i ludzie dopiero przy drugiej kadencji Trumpa dowiedzieli się że każdy kraj, a w szczególności mocarstwo dba o swój interes. Wow.
A jaka jest pewność, że UE i inne kraje członkowskie NATO nas nie sprzedadzą? Już 'sojusznicy' nas sprzedawali w historii. Nikomu nie można ufać, bo polityka to nie miejsce na zaufanie. Polityka to robienie interesów i wzbogacanie się. Tak to wygląda. Świat nie jest kolorowy, tylko w zimnych barwach z twardymi akcentami. Każdy myśli o sobie, każdy dba o swój interes tylko oczywiście Polska zazwyczaj zostaje na lodzie. Z dwojga złego lepiej być z USA niż z postępowymi krajami UE.
Kiedy większość polskiego społeczeństwa w końcu się obudzi i skapnie, że światem rządzi paru ludzi, szczególnie tych zaczynających się na 'Ż'? Niektórzy to na prawdę mam nadzieję, że żyją ze świadomością, że świat to jest super miejsce xD To wszystko co się dzieje to jest teatr dla bogatych i dużych, nic więcej. Wystarczy poznać historię i zobaczyć co się obecnie dzieje. To nie jest jakaś wiedza wielce tajemna xD
0
@Karol145 no chwalisz się xD mogłeś zachować dla siebie to na kogo głosowałeś, wystarczyło odpisać, że nie głosowałeś na PO i tyle xD
@Cochise dlatego, żeby osłabić ruskich to Grenlandia powinna być w rękach USA. Duńczycy nie interesowali się tym miejscem, a jak interesowali to tępili rdzennych Grenlandczyków. Nie czerpią korzyści z dobroci tego miejsca. USA jest silniejsze i to z nimi trzeba trzymać, lepiej być pachołkiem USA niż postępowych krajów UE.
2
@Karol145 'synek' xD
Skoro głosowałeś na razem to nie wiem czym Ty się chwalisz, ale ok xD
2
@Cochise a po co ma wysyłać wojska do kraju, który nie jest członkiem NATO? Żołnierze państw członkowskich mają ginąć bo toczy się wojna między krajami, które nie należą do NATO?
Co do Grenlandii to jacy Wy teraz wrażliwi jesteście na punkcie tego terytorium, ojej xD Bierzecie przykład z ultra postępowych Duńczyków, którzy tak samo 'interesowali' się Grenlandią przez ostatnie kilkaset lat xD
Olewali, tępili, olewali, tępili, olewali, tępili i tak na zmianę, a teraz wielkie oburzenie xD
2
@Karol145 tak, w dodatku PiSowiec, Konfederata, Braunista, ruska onuca, fanatyk Xi Jingpinga i tak dalej, i tak dalej...
Klasyczny PO z Ciebie jest maturzysto :D
2
@Karol145 xDD Karol, jak tam matura? Nie za dużo tej polityki?
0
@maroon elegancko, że ściągają tego portugalskiego, wypalonego placka, który w ostatnich 5 sezonach może w jednym miał formę? xD
0
@LeszekFCB xDDD ale mu powiedziałeś. @Kgorecki2500 się nie pozbiera...
4
@Irmscher10 @Karol145 xDD ojej chłopaki, nie zagotowaliście się za bardzo w ten mróz?
0
@JimMorrisonFCB xD beka
0
Bardzo cieszy wygrana Czerwonych Diabłów z City i przykrycie Manchesteru kolorem czerwonym przynajmniej na jakiś czas.
Guardiola jest legendą Barcy i dziękuję za to co osiągnął z klubem i co pozytywnego z nim zrobił, ale siedzi w tym Manchesterze City już prawie dekadę, co chwile nowe transfery za wiele milionów, w sumie to niezależnie czy jest letnie czy zimowe okienko. Fajnie jakby w końcu MU zaczęli się otrząsać z tego syfu bo Premier Leauge kojarzy się głównie z Man United.
0
@Inko a nie wiem, może i tak. To właśnie lekko bez sensu. Wydaje mi się że mecz z realem u siebie i wyjazd na Camp Nou to byłaby dla nich super nagroda.
0
Znowu na wyjeździe w Copa del Rey? No bez sensu. Albacete grali u siebie z realem, to teraz dla odmiany mogliby im zapewnić meczyk na Camp Nou bo raczej druga taka okazja dla nich się nie trafi to nie. Słabeusz to musi mieć mecz u siebie. Kompletny bezsens.