Fog_W_1899
Dołączył/a: listopad 2025
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@gumaz krótka piłka, r czy wk?
0
@Fc112 no brak Ci argumentów i kończysz dyskusje D klasyczek.
Ja Twoje obaliłem w moment i innego rozwiązania niż to że jesteś kibicem realu, albo zaślepionym kibicem Barcy nie widzę
3
@AmigoBlancos pingpong to się zna na bukmacherce jak na piłce czyli wcale, więc za bardzo jego zdanie nie ma znaczenia
0
@Fc112 no to dlaczego taki wielce mocny real co dominuje UCL nie potrafi zdominować ligi od 20 lat gdzie akurat Barca miała lekki kryzys wtedy? xD
Czekam.
Albo jesteś marną podszywką, albo niektórzy kibice zaczynają gadać jak kibice realu o 15 lm xD
Dlaczego taki Flick nie raz podkreślał, że liga krajowa jest najważniejsza bo to ona definiuje prawdziwą formę? Dlaczego w Premier League kibice i kluby w większości wolą wygrać PL niż UCL?
0
@Fc112 wygrali połowę po wałkach xD
Druga sprawa. UCL są najbardziej prestiżowe, ale nie są najważniejsze. Liga jest odzwierciedleniem prawdziwej siły i formy. LM to są rozgrywki momentów. Dlaczego real tam wygrywał? bo łatwiej się spiąć na 7 meczów niż trzymać formę przez 38 kolejek+pomoc sędziowska.
0
@chavez ok boomer
3
@chavez a co ma LM do tego xD
Za to od 20 lat nie obronią ligi krajowej bo ich grająca wychowankami Barca i upadająca finansowo na przestrzeni 38 kolejek ciśnie po raz kolejny xD
0
Komentarz usunięty
0
Klubowy sezon 2025/2026
Vinicius - 25 meczów (1859 minut), 5 bramek i 8 asyst - G/A średnio co 143 minuty
Raphinha (był kontuzjowany przez 1/3 obecnego sezonu) - 16 meczów (1018 minut), 9 bramek i 4 asysty - G/A średnio co 78 minut
Fermin Lopez (opuścił z powodu kontuzji 6 spotkań) - 20 meczów (1250 minut), 8 bramek i 8 asyst - G/A średnio co 78 minut
Kurtyna. Vinicius porażka sezonu, porażka roku. Porażka piłki nożnej. Pamiętajmy... 10x bardziej.
0
@clyde moje posty były prawdziwe
0
@clyde no na fejsbuku, ale w realu nie xD i ten wyżej tak samo w realu nie widział xd
aaale mnie wyjaśnili xD też jakiś inny atencjusz co szuka poklasku w necie bo ma chyba za dużo wolnego czasu. Nie pozbieram się po tym
10
@clyde ''Nigdzie nie obrażam wiary katolickiej[...]''a kilka słów wcześniej ''Czy ja Cię atakuje, że wierzysz w głupoty?'' xD
To niezłe nie obrażanie wiary katolickiej gdzie wiarę w życie wieczne i w Boga nazywasz głupotą xD
Skończ.
4
@Eklerek @BorzyKrzys pięknie byki podsumowaliście. Mi ręce opadają jak widzę takie atencyjne komy, że 'o nie zła religia mnie prześladuje, pomocy!!!', a później w święta pierwsi do stołów lecą.
7
@clyde haha, kolejny atencyjny post. Co w tym dziwnego? Skoro to Katolik to normalna sprawa i dla niego i ogólnie dla całej wiary, żeby nawracać innych, pomóc osobom niewierzącym uwierzyć.
Zresztą szybko przyszła weryfikacja - 'Dlaczego wierzący często mówią do niewierzących' - po czym w odpowiedziach nikt nie potwierdza Twojego atencyjnego stwierdzenia xD
A poza tym - skoro nie wierzysz to czy Święta Bożego Narodzenia, albo Wielkanocy obchodzisz?
0
@Tasde otóż w czasach Messiego nie było ważniejszego zawodnika od Argentyńczyka. No chyba, że mówimy o czasach gdy Leo miał 19 lat.
1
@ProMILs swoją drogą na prawdę piękny kraj. W sumie takie nieskomercjalizowane USA. Niesamowity klimat tam panuje przy przyrodzie jaką mają.
1
@NeroTFP1 może czekają do końca tygodnia na Xabiego Alonso, bo jak ten odpadnie z SPH w 1/2, lub przegra finał to może polecieć.
0
@Varkond niestety stare konta gdzieś porzucone, jakieś też mi kiedyś ukradli xd
dobra spinam poślady i jakoś to wbiję
0
@Derpowsky aa spoko :D
@Varkond no właśnie wiem, że to zabezpieczenie anty cheat też i w sumie spoko bo odechciewa się frajerom oszustw, ale dla mnie to upierdliwe takie wbijanie xD ale to właśnie. Muszę mieć ten 10 poziom co się nabija po graniu+100% w premier? cos jeszcze? mam kupionego premiera, wiec no to tez mam spelnione juz na przyszłość
Wieki nie grałem w CS'a, wiec dla mnie to teraz jak nowa gra, nowy świat xd
0
Ponawiam pytanie - jak szybko wbić 100% do trybu PREMIER w CS2? Gram te dm'y, turniejowe, skrzydłowe całe od początku do końca, kilka z rzędu, a mi rośnie po 5% gdzie czytałem, że za zagranych kilka pod rząd daje kilkanaście %, a czasami za jeden jakiś mecz daje po 10% nawet.
@Derpowsky Ty może wiesz bo widzę, że masz coś z CS na avku xd
2
@partymaker @Derpowsky haha, kur.. szczerze to w United by się nabrali na coś takiego xD
3
@AmigoBlancos żałuję, że to przeczytałem bo przez to kur... złapała na maxa
12
@partymaker a zapuścił chociaż jakieś włosy dla niepoznaki?
1
@Rupert_Haubica każdy z niego beke ciśnie i ma dość jego obecności w świecie piłki, a ten dalej będzie świrował
2
@FCB24 ale Cię przeorali tutaj koledzy haha. Jak zwykle musisz być po drugiej stronie i grać adwokata diabła
3
@partymaker uja lepszy. Bellingham to zwykły przereklamowany placek z wysokim ego, typowy kleszcz na strzała. Dla mnie podobny sort co Ramos okołopiłkarsko, a czysto sportowo to tak jak mówię cienias.
1
@Rastafarnianin no ta, w dupach się poprzewracało z tymi zdalnymi tera, kto to widział
1
@michal2007 byku, robota każdego dnia pracującego od tego tygodnia świątecznego, ale na szczęście większość zdalnie :D
0
@AlexDark00 pytam serio
0
Jak w tym CS2 mieć możliwość grania w tym trybie 'premier'?
Pykam te dm, turniejowe, skrzydłowe i mam ledwo 43% trybu premier odblokowane xD co gram to idzie po 1%, max 2%. Mam wykupiony nawet ten pass do trybu premier, ale na razie kasa w błoto bo nie mogę grać xD
Czytałem, że ludziom nabija się po 5-10% za jedną gierkę, ale nie u mnie. Nawet jak zagram 4 dm pod rząd to i tak nabiję z tego 5-6%...