Fog_W_1899
Dołączył/a: listopad 2025
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mmaciass 2 tysiące jednostek w tabletce+500 z tranu Mollers.
Do tego trzeba brać jeszcze witamine d3 z k2mk7, żeby się wchłaniała poprawnie w 100% i najlepiej po jedzeniu gdzie trochę tłuszczu było.
0
@maroon Argentyna jest TOP3 w historii reprezentacji sumując wszystko. Brazylia pierwsza, drugie Niemce i Argentyna trzecia
1
@NeroTFP1 jak wyżej. Chyba źle się zrozumieliśmy
2
@maroon powiedz jak 3 krotny triumfator Mistrzostw Świata 16 krotny triumfator Copa America, zdobywca wielu innych trofeów jak Puchar Konfederacji, Finallisima dwukrotnie, czy w turniejach młodzieżowych i na IOR zdobywali medale, często złote, a do tego wypuszczająca na świat takich zawodników jak GOAT Messi, Maradona, Crespo, di Maria, Veron, Zanetti, Aguero, Batistuta, Passarella, Kempes, Riquelme i inni nie jest jedną z najlepszych w historii?
Chyba, że źle zrozumiałeś i chodzi o występ na Mundialu. No Messi top 3 występów na Mundialu w historii na pewno. Sama Argentyna 2022 może nie najlepszy występ w historii, ale jeden z lepszych.
3
@Sasha1980 chyba Ty, bo reszta zapamięta z idealnego turnieju zakończonego sukcesem.
1
@maroon boli? ma boleć. 3 lata od wielkiego triumfu najlepszego piłkarza w historii wraz z jedną z najlepszych reprezentacji w historii. Kawał serducha zostawili chłopacy w Katarze i się udało.
1
Równo 3 lata od upragnionego trofeum GOAT tego sportu jak i całej Argentyny. Było blisko w 2014 gdzie Argentyńczycy zostali lekko przekręceni przez brak czerwonych kartek dla reprezentantów Niemiec, ale najwidoczniej tak musiało być. Ten tytuł 'smakował' wybitnie, a sam Messi zagrał turniej wybitny. TOP3 występów indywidualnych na Mundialach zdecydowanie. Najlepszym w historii był już od dawna, ale to trofeum to była wisienka na torcie i jak jeden z komentatorów powiedział przed finałem - 'Messi walczy o okładkę na autobiografię'.
Kompletny piłkarz, kompletna kariera. Nikt tego nie pobije nigdy.
0
@LeoMessiiBarcaPepa no on ma słaby ogólny drybling, jedynie to jak szybko macha nogami
0
@Zoker haha, dobra gra słów
0
@gumaz Nie znam go prywatnie, a to jest ważniejsze, a co do neta to neutralnie. Użytkownik jak użytkownik i tyle
1
Ciekaw jestem Mbappe za jakieś 3-4 lata. Za 2 dni kończy 27 lat no i nie ukrywajmy - jego jeden z głównych atutów to szybkość. Ma dobre wykończenie, momentami bardzo dobre, ale nie wybitne bo potrafi sporo sytuacji marnować i to często bardzo prostych.
Bardzo silny fizycznie też nie jest patrząc jak często się kładzie bo byle jakim kontakcie. Drybling dobry, ale też w bardzo dużej mierze bazujący na szybkości biegu/poruszania nogami. Rozgrywającym też nie jest i raczej nie będzie, nie ma cech i umiejętności, które pozwoliłyby na to.
Nie będę ukrywał, ale nie przepadam za nim. Kilka razy pokazywał już swoją bucowatość poprzez chamskie teksty o jakimś zabijaniu na ulicy, odnośnie rywali np przed Mundialem w 2022, na boisku też potrafił prowokować, albo chamsko faulować mało co nie łamiąc nogi przeciwnikowi. Im szybciej zaliczy zjazd do bazy tym lepiej. Mam nadzieję, że ma klątwę odnośnie LM i jej nie wygra, a na pewno oby nie z realem.
4
@heniusss te bramki to nie są za duże patrząc, że to 10 letnie dzieci? xd
1
@FcPortoFan1999 presję narzucasz :D
2
@PatrychoO daliby 20000 tysięcy to więcej by kupiło bo super sprawa, a na pewno wszystkie by się rozeszły, a 5k? Co to jest. Ostatnio tyle było i w chwilę poszły
0
@Katalończyk 99 lata obserwacji, doświadczenia po prostu:D
0
@FcPortoFan1999 spoko, zapraszam
1
No i wychodzi na to że dobrze czułem co do wczorajszego wyboru golkipera
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16348740#comment-16348740
1
@th@les spoko, to ja :D
0
@Stinger_ zachwycaj się kim chcesz, ale trochę to bekowe jak Mbappe strzela bramkę, a Ty jeden z pierwszych musisz być, żeby głośno podkreślić "Mbappe z 421412 bramką w tym roku!" - no super xD
Nie, nie chcę, żebyś o cokolwiek takiego mnie pytał xD nie dopowiadaj sobie i co do teorii - to musisz nad swoimi popracować bo walisz byle co myśląc, ze masz rację xD
0
@KamQiX no i miałem rację
@Dari0G aha, nie skumałem :D
@Stinger_ jakie nerwy i jakie wmawianie xD No chyba wystarczy spojrzeć jak podnietę Mbappe łapiesz jak alkoholik na zasiłek xD
0
@Dari0G no nie, nie. Masz tutaj artykuły, których dziennie jest średnio kilkanaście i czytanie ich już sporo daje. Jak ktoś odkryje dział La Rambla to też może wchodzić i czytać, ale wbrew pozorom dużo osób siedzi pod artykułami i tutaj tak się nie udziela.
0
@Stinger_ nie, Mariusz się nie nazywam, a co? Tyle Ci mogę powiedzieć bo to raczej moja sprawa jak mam na imię i nie czuję potrzeby dzielenia się tym w necie ;)
0
@Stinger_ zadymka się robi to i Ty musisz dorzucać swoje nic nie znaczące 3 grosze :D nuuuuda :D zajmij się tam podniecaniem bramek głównego rywala klubu, któremu kibicujesz rzekomo, a później poaczepiaj kogoś kto celebruje bramki Messiego :D
0
@D10SLEO nie było poprzedniego konta, a poza tym to czy regulamin nie przewiduje przypadkiem i takiego scenariusza? To znaczy że ktoś miał konto, usunął i założył nowe=ban? Tak mi się kojarzy bo czytałem raz regulamin, ale nie chce mi się teraz szukać tego
0
@NeroTFP1 a no to nie wiem, nie wszystkich znam i kojarzę akurat.
@Stinger_ ale Ty jesteś nudny xD Jesteś punktowany za każdym razem i jedyna Twoja zaczepka to wyzywanie od multi :D
0
@Stinger_ no i jazda, Tobie pojechać to przyjemność akurat. A co do mulciaka to dlaczego nie mam bana? No może dlatego, że to jest moje pierwsze i jedyne konto xD
0
@Stinger_ no nie do końca, ale to chyba za dużo dla Ciebie, żebyś zrozumiał xD
ciekawe czemu dalej bana nie mam? Przecież regulamin zakazuje posiadania więcej niż jednego konta...
1
@Criss18Barca a co za różnica czy zrobiłbym to mając konto przykładowo od 2020 roku, albo 2012? xD przecież to czy przegląda ktoś stronę bez konta a z kontem to jest to samo
0
Komentarz usunięty
2
@Criss18Barca byczku, no chyba logiczne, że z buta konta nie założyłem. Nie wiedziałem, że żeby przeglądać stronę trzeba mieć konto, ale dzięki za info. Skorzystałbym, ale już za późno