0

@mmaciass 2 tysiące jednostek w tabletce+500 z tranu Mollers.

Do tego trzeba brać jeszcze witamine d3 z k2mk7, żeby się wchłaniała poprawnie w 100% i najlepiej po jedzeniu gdzie trochę tłuszczu było.

0

@maroon Argentyna jest TOP3 w historii reprezentacji sumując wszystko. Brazylia pierwsza, drugie Niemce i Argentyna trzecia

1

@NeroTFP1 jak wyżej. Chyba źle się zrozumieliśmy

2

@maroon powiedz jak 3 krotny triumfator Mistrzostw Świata 16 krotny triumfator Copa America, zdobywca wielu innych trofeów jak Puchar Konfederacji, Finallisima dwukrotnie, czy w turniejach młodzieżowych i na IOR zdobywali medale, często złote, a do tego wypuszczająca na świat takich zawodników jak GOAT Messi, Maradona, Crespo, di Maria, Veron, Zanetti, Aguero, Batistuta, Passarella, Kempes, Riquelme i inni nie jest jedną z najlepszych w historii?

Chyba, że źle zrozumiałeś i chodzi o występ na Mundialu. No Messi top 3 występów na Mundialu w historii na pewno. Sama Argentyna 2022 może nie najlepszy występ w historii, ale jeden z lepszych.

3

@Sasha1980 chyba Ty, bo reszta zapamięta z idealnego turnieju zakończonego sukcesem.

1

@maroon boli? ma boleć. 3 lata od wielkiego triumfu najlepszego piłkarza w historii wraz z jedną z najlepszych reprezentacji w historii. Kawał serducha zostawili chłopacy w Katarze i się udało.

1

Równo 3 lata od upragnionego trofeum GOAT tego sportu jak i całej Argentyny. Było blisko w 2014 gdzie Argentyńczycy zostali lekko przekręceni przez brak czerwonych kartek dla reprezentantów Niemiec, ale najwidoczniej tak musiało być. Ten tytuł 'smakował' wybitnie, a sam Messi zagrał turniej wybitny. TOP3 występów indywidualnych na Mundialach zdecydowanie. Najlepszym w historii był już od dawna, ale to trofeum to była wisienka na torcie i jak jeden z komentatorów powiedział przed finałem - 'Messi walczy o okładkę na autobiografię'.

Kompletny piłkarz, kompletna kariera. Nikt tego nie pobije nigdy.

0

@LeoMessiiBarcaPepa no on ma słaby ogólny drybling, jedynie to jak szybko macha nogami

0

@Zoker haha, dobra gra słów

0

@gumaz Nie znam go prywatnie, a to jest ważniejsze, a co do neta to neutralnie. Użytkownik jak użytkownik i tyle

1

Ciekaw jestem Mbappe za jakieś 3-4 lata. Za 2 dni kończy 27 lat no i nie ukrywajmy - jego jeden z głównych atutów to szybkość. Ma dobre wykończenie, momentami bardzo dobre, ale nie wybitne bo potrafi sporo sytuacji marnować i to często bardzo prostych.
Bardzo silny fizycznie też nie jest patrząc jak często się kładzie bo byle jakim kontakcie. Drybling dobry, ale też w bardzo dużej mierze bazujący na szybkości biegu/poruszania nogami. Rozgrywającym też nie jest i raczej nie będzie, nie ma cech i umiejętności, które pozwoliłyby na to.

Nie będę ukrywał, ale nie przepadam za nim. Kilka razy pokazywał już swoją bucowatość poprzez chamskie teksty o jakimś zabijaniu na ulicy, odnośnie rywali np przed Mundialem w 2022, na boisku też potrafił prowokować, albo chamsko faulować mało co nie łamiąc nogi przeciwnikowi. Im szybciej zaliczy zjazd do bazy tym lepiej. Mam nadzieję, że ma klątwę odnośnie LM i jej nie wygra, a na pewno oby nie z realem.

4

@heniusss te bramki to nie są za duże patrząc, że to 10 letnie dzieci? xd

1

@FcPortoFan1999 presję narzucasz :D

2

@PatrychoO daliby 20000 tysięcy to więcej by kupiło bo super sprawa, a na pewno wszystkie by się rozeszły, a 5k? Co to jest. Ostatnio tyle było i w chwilę poszły

0

@Katalończyk 99 lata obserwacji, doświadczenia po prostu:D

0

@FcPortoFan1999 spoko, zapraszam

1

No i wychodzi na to że dobrze czułem co do wczorajszego wyboru golkipera

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16348740#comment-16348740

1

@th@les spoko, to ja :D

0

@Stinger_ zachwycaj się kim chcesz, ale trochę to bekowe jak Mbappe strzela bramkę, a Ty jeden z pierwszych musisz być, żeby głośno podkreślić "Mbappe z 421412 bramką w tym roku!" - no super xD

Nie, nie chcę, żebyś o cokolwiek takiego mnie pytał xD nie dopowiadaj sobie i co do teorii - to musisz nad swoimi popracować bo walisz byle co myśląc, ze masz rację xD

0

@KamQiX no i miałem rację

@Dari0G aha, nie skumałem :D

@Stinger_ jakie nerwy i jakie wmawianie xD No chyba wystarczy spojrzeć jak podnietę Mbappe łapiesz jak alkoholik na zasiłek xD

0

@Dari0G no nie, nie. Masz tutaj artykuły, których dziennie jest średnio kilkanaście i czytanie ich już sporo daje. Jak ktoś odkryje dział La Rambla to też może wchodzić i czytać, ale wbrew pozorom dużo osób siedzi pod artykułami i tutaj tak się nie udziela.

0

@Stinger_ nie, Mariusz się nie nazywam, a co? Tyle Ci mogę powiedzieć bo to raczej moja sprawa jak mam na imię i nie czuję potrzeby dzielenia się tym w necie ;)

0

@Stinger_ zadymka się robi to i Ty musisz dorzucać swoje nic nie znaczące 3 grosze :D nuuuuda :D zajmij się tam podniecaniem bramek głównego rywala klubu, któremu kibicujesz rzekomo, a później poaczepiaj kogoś kto celebruje bramki Messiego :D

0

@D10SLEO nie było poprzedniego konta, a poza tym to czy regulamin nie przewiduje przypadkiem i takiego scenariusza? To znaczy że ktoś miał konto, usunął i założył nowe=ban? Tak mi się kojarzy bo czytałem raz regulamin, ale nie chce mi się teraz szukać tego

0

@NeroTFP1 a no to nie wiem, nie wszystkich znam i kojarzę akurat.

@Stinger_ ale Ty jesteś nudny xD Jesteś punktowany za każdym razem i jedyna Twoja zaczepka to wyzywanie od multi :D

0

@Stinger_ no i jazda, Tobie pojechać to przyjemność akurat. A co do mulciaka to dlaczego nie mam bana? No może dlatego, że to jest moje pierwsze i jedyne konto xD

0

@Stinger_ no nie do końca, ale to chyba za dużo dla Ciebie, żebyś zrozumiał xD
ciekawe czemu dalej bana nie mam? Przecież regulamin zakazuje posiadania więcej niż jednego konta...

1

@Criss18Barca a co za różnica czy zrobiłbym to mając konto przykładowo od 2020 roku, albo 2012? xD przecież to czy przegląda ktoś stronę bez konta a z kontem to jest to samo

0

Komentarz usunięty

2

@Criss18Barca byczku, no chyba logiczne, że z buta konta nie założyłem. Nie wiedziałem, że żeby przeglądać stronę trzeba mieć konto, ale dzięki za info. Skorzystałbym, ale już za późno

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?