Fog_W_1899
Dołączył/a: listopad 2025
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Frimpong @Encore? Ten znawca od wszystkiego i niczego co po każdym meczu Bruno Fernandesa w którym zaliczy jedną asystę, albo strzeli jedną bramę wrzuca jego staty i się podnieca? Jakoś mnie to nie dziwi xD
17
@Eklerek typowy przedstawiciel narodów wschodnio słowiańskich
3
@BORO_12 @Criss18Barca Twój idol
0
@FcPortoFan1999 dajesz mi 10 baniek euro i jest Twój, ale musisz sam sobie przyjechać po niego. Najpierw hajs oczywiście.
2
@Comentateiro no rzeczywiście, ale ten Bayern potężny haha
0
@LOPEZ16 Cubarsi poziom Getafe? No chyba nie. Nie ma szybkości, siły, nie jest cwany i zawzięty też nie za bardzo.
1
Nie do końca zgadzam się z tym że zagraliśmy słabo. Jako drużyna wyglądaliśmy całkiem dobrze. Jedynie indywidualne błędy były zauważalne, ale jako zespół trzymaliśmy piłkę, stwarzaliśmy zagrożenie. Chyba tylko dzieci fify myślą, że jak jakaś ekipa dostaje 6 bramek to w następnym meczu będzie tak samo. Goście przyjechali z jednym nastawieniem czyli murowanko i tyle. Nie dużo brakowało i to by im wyszło. Na szczęście my potrafiliśmy zagrać na czas. Cenne 3 punkty, ale szkoda, że prawdopodobieństwo na TOP8 wynosi pewnie jakieś 0,5%.
6
@Eklerek ale pięknie holenderskim bucom odpowiedział na spontanie. Całe szczęście, że wygrali cały Mundial. Szkoda tylko, że tłumaczył, że mu głupio było, ale to Messi więc się nie dziwie.
8
@Lionel_Messi10 śmiem twierdzić, że grając w Barcy miałby niewiele gorsze statystyki mimo wieku...
te xG robi wrażenie patrząc, że zdobył 10 bramek więcej... GOAT
0
@Herato Edin Dzeko i Massimiliano Allegri
0
@Eklerek a panele jak czyścisz?
3
@Eklerek a według mnie to właśnie fajnie, że Messi bazował tylko na zwykłym dryblingu balansem ciała dokładając do tego po prostu szybkość swoich nóg, mowy ciała. To wszystko wyglądało zawsze tak naturalnie, ale w wersji kosmity, na przyspieszeniu x2
0
@Bobo25 jeszcze Mbappe pewnie nie zagra bo jakaś mięśniówka go dopadła
1
@Patinka353 chyba zaczyna ich dojeżdżać gra na KMŚ i do tego sam Mbappe grał wszystko jak na razie w tym sezonie.
1
@Eklerek z Salaha wychodzi bucowatość na koniec. I tak długo to ukrywał i tylko momentami było widać.
1
@Giwera wiadomo, ale aż taka betonoza to może być ewenement. Roma też 15 bramek ma xD chociaż w Romie to za bardzo tam nie ma kim Gasperini grać
0
@Bocheno1 no nie bo postanowił na moje pytanie odpowiedzieć pytaniem z du...
2
@takisobiektos haha, co się tak sprułeś? Gdzie ja tak napisałem? Luźne pytanie
0
Napoli z Milanem dobiją do 50 bramek w Serie A do końca sezonu?
1
@Who_you_mam może jak na gościa z Bangladeszu myślał, że w fabryce jest
0
@baryn dlatego powinien już dawno odejść do klubu gdzie jest mniejsza presja dla swojego dobra, ale nie - ludzie chcieli mu pomóc, a on wyśmiewał to publicznie.
0
@Rifek nie porównuj sytuacji Roberta Enke do tej Araujo. To są dwa różne światy i Enke na prawdę w życiu prywatnym przeżył tragedię.
Araujo zawalił z PSG w 2024 - ok, każdemu się zdarza, normalna sprawa. Dostał szansę, dostał lekcję od Gundogana, ale nie skorzystał. Publicznie to wyśmiał.
Później kręcił z kontraktem, wodził klub za nos, że niby inne kluby są zainteresowane, żeby wydoić hajs. W między czasie zawalił też kolejny mecz. Kontrakt przedłużony, w między czasie napinka, że jest gorylem i inne takie. Oczywiście w między czasie jest jednym z kapitanów. Kolejny mecz zawala.
On sam na siebie kręcił bata to ma. Dostał szanse, nie skorzystał. Kręcił wiele razy to w końcu się zakopał na wlasne życzenie.
0
@Lanosss ja to współczuję najbardziej Hansiemu bo przyszedł i nie dostaje żadnych transferów oprócz zapchaj dziur, odszedł jeszcze lider defensywy na własne życzenie i musi kombinować i przestawiać zawodników. Jemu powinni pomnik walnąć pod Camp Nou.
0
@tbas kibicuję tyle lat co pewnie połowa strony ma tyle na karku, zostawiam pieniądze bezpośrednio w kasie klubowej, na swoją pensję ma też m.in. z legalnych transmisji za które płacę i oglądam. Hasło Mes Que Un Club powinno wychodzić przede wszystkim ze strony klubu i zawodników, a on jako jeden z kapitanów tego nie przestrzega, więc nie dziw się że idzie krytyka w jego stronę. Co ma powiedzieć Messi albo Ronaldo? Uźwa po nich jechali na wielu stadionach jak po burych su... do tego na nich totalnie każdy patrzył, a chłopy wiedzieli co mają robić. Messi pracował po cichu i dał radę, Ronaldo może i dużo gadał, ale zobacz co osiągnął. Araujo sam na siebie bata kręcił to ma.
0
@lajcior zachowuje się jak nieodpowiedzialny dzieciak więc tak jest traktowany. Zarabia ogromne pieniądze, jest jednym z kapitanów i kto kolwiek widział ktokolwiek wie. No sorry. Dostał jedną lekcję po PSG gdzie Gundogan zwrócił mu uwagę to grał szefa. Były kolejne ważne spotkania gdzie kolejne razy dawał ciała, a w między czasie w social mediach kreował się na nie wiadomo jakiego goryla, powrót do TOP itp.
Kolejny ważny mecz i robi dokładnie to samo. Powtarzam - jest jednym z kapitanów, zarabia wielkie pieniądze i nie pokazuje wartości jakie powinien pokazywać kapitan. Wymusza wolne bo mu się trenować nie chce, na mecz pewnie też nie przyjdzie gdzie w LM zagramy pierwszy raz od 3 lat na Camp Nou. No sorry po raz drugi, ale sam sobie tę pętlę kręcił na szyi, więc niech teraz wyjdzie z twarzą. Wątpię, że on ma depresję. Sam się spalił i nie potrafi się przyznać. Nie pokazuje przysłowiowych jaj gdzie na takiego się kreował. Jak faktycznie ma problemy to od dawna powinien szukać pomocy, a nie dalej pogrążać siebie i klub.
2
Ronald Araujo zamierza się chociaż dzisiaj pojawić na trybunach, żeby wspierać drużynę jako jeden z KAPITANÓW w trochę skomplikowanej sytuacji naszej drużyny w Lidze Mistrzów gdzie zagramy pierwszy mecz w tych rozgrywkach na Camp Nou od 3 lat? Czy dalej będzie pobierał ogromną pensję pod przykrywką złego samopoczucia bo kolejny raz zawalił ważny mecz i zamiast zachowywać się jak honorowy człowiek to chowa głowę w piasek i tyle go widzieli?
0
@LeszekFCB a nutka Travisa ''Najwyższy w pokoju'' też Ci się dobrze kojarzy byku?
0
@tbas było chyba sporo plotek i zainteresowania tym graczem w każde okienko, a jeśli faktycznie tyle ile piszecie i że nie pewne info to sorry, mój błąd.
0
@tomek8756 byku, bierzesz w tym udział? Dlaczego tak btw zablokowałeś wiadomości na pv?
0
@Derean to może mi się coś porypało, ale to i tak tyle, że teraz od nikogo nie dostaniemy tyle siana.