1

@marcin62 @michal26 serial super. Ostatnio o nim pisałem. Dobra gra, dobra sceneria, dobrze przedstawiony świat, historia w super sposób wytłumaczona. Wciąga serial, że w mniej niż dobę sieknęliśmy wszystkie 8 odcinków

1

@blakkudium gość którego highilitsy można robić tylko jak gra ze słabiakami/przeciętniakami xD

to sporo o tym 'wielkim talencie' świadczy

0

@Criss18Barca Na szczęście teraz mamy golkipera z prawdziwego zdarzenia na następne 10 lat, bo takie ostatnie 5-6 lat to była parodia z małą przerwą na Szczenę, który robi dobrą robotę w klubie

0

@esem91 co Ty gadasz, jak Ty pewnie się bujałeś do jego piosenek w czasach gimnazjalnych

2

@Encore on jest z ulicy xddd co to za teksty, weź tego ćpuna

0

@tadzik447 potwierdzam

0

Komentarz usunięty

1

@ProMILs filmów nie oglądaliśmy i w serialu załapaliśmy o co chodziło, tam też jest wyjaśniona historia. Akcja serialu toczy się1962, więc przed tym co było w filmach. Czytałem komentarze, że umiejętnie to z filmami połączyli, ale jak nie oglądałeś jak my to serial zrozumiesz.

3

Komentarz usunięty

5

@Eklerek Van Dijk najbardziej przereklamowany obrońca ostatnich 10 lat

5

@draxidox nie rozumiem z czego się śmiejesz w tej sytuacji.

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

1

Polecam serial 'To: Witajcie w Derry'.

Wczoraj z kobietą skończyliśmy oglądać, w sumie to 8 odcinków łykniętych w mniej niż dobę. Dobra produkcja, dobry poziom aktorski, historia przedstawiona w bardzo dobry sposób gdzie z odcinka na odcinek był wyjaśniany każdy wcześniejszy wątek. Sporo zwrotów akcji, niespodziewanych sytuacji, niektórych można było się domyślić tak po prostu, albo zwracając uwagę na szczegóły. Ogólnie też świat pokazany bardzo dobre, efekty komputerowe nie przesadzone. Wciągająca produkcja i szkoda, że dopiero w następnym roku będzie sezon nr 2.

1

@Kapitan hawk FC Barcelona go kupiła latem zeszłego roku

2

@pt9 nie no inne też spoko np nugat, ta śmietankowa, pralinowa, ale zielone the best

5

Najlepsze Merci?

Zielone, z kawałkami orzeszków

0

@Safrani akurat to są słowa prawdy

3

Śmieszy to jak część społeczeństwa przestrzega przed ruskimi (czego nie trzeba robić bo każdy kto ma trochę oleju w głowie i zna podstawy historii to wie, że ruskim się nigdy nie ufa), a cieszą się że jako Marszałek Sejmu zasiada komuch xD

1

@mekston Borussia to jeden z najbardziej frajerskich klubów w historii. W Polsce większość fanów przez to że kiedyś była tam polska kolonia. To taki klub, żeby wyrzeźbić jakiegoś grajka ze słabszej ligi i go opchnąć gdzieś do Anglii za 50 wzwyż milionów.

0

@michaleu tego nie zdradzę, ale Ty raczej nie bo w sumie za bardzo nie kojarzę Twoich wpisów xD

2

@lithotripter obowiązkowo. Chyba wczoraj coś jeden wrzucał, że dzisiaj idzie xD niech jeszcze potwierdzi bo siedzę i nie wiem co mam myśleć o tym...

1

@Arden przedłużył do czerwca 2027 i w lato 2026 poszukał zainteresowanego klubu, który go kupi właśnie od lata 2026.

6

@Eklerek no o tym mówiłem - wywaliło atencjonometr dzisiaj u niektórych i kolega jest jednym z przykładów xD są jeszcze inne i inni, które i którzy klepią te posty dla atencji i dostają poklask od jakichś fiksiarzy xD

4

@Criss18Barca piona, ja też

a też zawsze patrzysz w oczy, kiedy z kimś rozmawiasz. Nigdy nie wykonujesz niepotrzebnych ruchów. Wystarczy Ci pierwszych 10 słów, 5 pierwszych gestów jakiegokolwiek koleżki i już wiesz, że w jego psychice czai się strach?

8

@Criss18Barca ale Ty masz silną psychikę, chyba jesteś człowiekiem z miasta?

0

@Herato trochę z tym TOP3 ZP nie byłem pewny, ale no wszystko się zgrywało. Oprócz tego Grabowskiego bo nie wiedziałem o co chodzi xd

0

@marcin62 ale zobaczysz, że tak też będzie na Mundialu i oni jakimś psim swędem wygrają bo ten gdzieś stanie, piłka się od niego odbije i takie tam...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?