Fog_W_1899
Dołączył/a: listopad 2025
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pawlak1992 xD Flick po objęciu zespołu w o wiele większym kryzysie sportowym niż Guardiola obejmujący zespół w 2008 i przede wszystkim z gorszą kadrą niż miał Pep w sezonie 2008/2009 robi 3 puchary w jeden sezon+1/2 Ligi Mistrzów. 4 mecze z Realem i 4 wygrane, a 2 z nich w finałach Superpucharu Hiszpanii i Copa del Rey. Robi z tego rozbitego zespołu najładniej grającą drużynę gdzie nad klubem dalej unosi się widmo długu. Wieczne problemy z rejestracjami, co chwile opóźnienia w sprawie stadionu. Zawodnicy regularnie łapiący kontuzje, dzieciaki w składzie, stary Lewy na napadzie, albo taki Raphinha, który za bardzo nie ogarniał.
Tu nie ma porównania. Flick miał o wiele cięższą sytuację na starcie i dalej ma niż miał Guardiola. Samo to że Guardiola miał wtedy trio Messi, Xavi i Iniesta. To już dużo robi.
0
@Pawlak1992 zobacz jakim składem dysponował jak przyszedł, a jakim Flick. Jest różnica.
0
@Pawlak1992 osiągnął więcej bo był tu 4 sezony, a Hansi jest 1,5 sezonu.
Otóż nie. Zobacz co robi w City. Co chwile nowe zabaweczki sobie kupuje za kilkadziesiąt baniek. On w Barcy by nie wytrzymał bo by nie mógł co pół roku wydawać po ponad 100 baniek, czasami jeszcze więcej.
0
Komentarz usunięty
0
@Pawlak1992 Guardiola wiadomo, że jest legendą klubu jako zawodnik i trener, ale ja wolę Hansiego. Guardiola nie dałby rady tego dźwignąć według mnie co dźwiga Hansi. Prawda, że w 2008 jak Pep objął zespół to nie było najlepiej, ale to nie ten poziom co u Flicka, a dodatkowo miał wtedy lepszych wykonawców niż Hansi jak obejmował drużynę.
0
@Faro nie jest źle, ale super też nie są. Te jasne 'znamiona' bez sensu i te linie.
0
@FCB24 myślę, że Mundial to trochę inny poziom i tam sędziowie nie będą pod nich sędziować. Z kibicami gorzej, ale to wiadomo.
2
Ja wam powiem, że Hansi Flick jest moim ulubionym trenerem w Barcy.
Barce pamiętam jako-tako od pierwszej kadencji LvG, ale tak na poważnie to od wczesnego Rijkaarda. Był Guardiola, był Enrique, ale to Hansi mimo, że jest tutaj półtora roku to jest dla mnie TOP1 trenerów tego klubu pod względem sympatii, ale i też jeśli chodzi o skilla trenerskiego to byłbym w stanie go też umieścić na 1szej pozycji.
Gościu jest mega sympatyczny, nigdy się nie obnosi, zachowuje spokój, na pytania dziennikarzy odpowiada z klasą i szacunkiem. Przyszedł do rozbitego klubu z ogromnymi długami i w pierwszym sezonie stworzył najładniej grającą drużynę, gdzie kilku zawodników wzniosło się na najwyższy poziom. W drugim sezonie wyniki dalej 'dowożą' i dodatkowo jeszcze bardziej takiego zbudował takiego Erica Garcie, Gerarda Martina, Ferrana...
Mam nadzieję, że Laporta i Deco przestaną tak często kręcić makaron na uszy i zrobią wszystko, żeby zafundować mu prawdziwe okienko transferowe, a nie że Pellegrini z Betisu więcej wydaje niż Flick w Barcy xD
Niech Pan Hans Dieter Flick trzyma się w zdrowiu i prowadzi nas jak najdłużej, a w między czasie niech Fabregas dalej szlifuje swój warsztat i po GOAT Flicku przejmie Barce, a nie żaden Enrique (z całym szacunkiem do LE, ale nie chciałbym jego powrotu do nas. Chciałbym, żeby Fabs dalej się rozwijał i to on tu przyszedł).
Taki Guardiola to by potrzebował pińcset milionów w jedno okienko, żeby drużynę zbudować.
1
@Rifek WizzAir wrócił od grudnia na Modlin po X latach i do chyba 9-10 lotnisk są loty i z tej okazji dali w różnych terminach po kilka biletów za 45zł i nam się udało 4 bilety w tym czasie po 45zł dostać, czyli łącznie 180zł za lot tam i powrót dla 2 osób. Ogłosili to w lipcu i wiesz losowo te tanie bilety dali, w różne terminy i nie że wszystkie tylko po kilka.
2
Pięknie, że Senegal wygrał PNA. Maroko nie dość, że mocno faworyzowane przez sędziów w całym turnieju to jeszcze zachowywali się jak stereotypowi obywatele tego kraju na jakimś targu w Marrakeszu.
0
Będziemy od środy do niedzieli w Barcelonie i loty bookowane w lipcu były i wiecie jaki pech? xD
Mamy lądować w środę o 15, a lot powrotny o 12 w niedzielę i Barca w środę gra mecz w LM na wyjeździe, a w niedzielę po 16 domowy w lidze...
Sprawdziłem inne sekcje i wygląda to tak, że Barca Bastketball też w tym czasie gra na wyjeździe, a w niedzielę ma meczu siebie, ale to wieczorem xD
Sprawdziłem nawet ręczną i wracają dopiero w lutym, a hokej na trawie w czwartek gra wyjazdowy mecz z FC Porto, a następny u siebie dopiero 31 stycznia xD
3
Nie no ten wczorajszy mecz to jakiś kosmos. Przeklęty Real Sociedad i przeklęta Anoeta. Takie mecze jak wczorajszy to 99% Barca wygrywa, ale jak zwykle na przeklętej ziemi Kraju Basków muszą dziać się takie cuda. No lipa totalna, ale jedziemy dalej. Takie mecze się zdarzają.
0
@BojanKriKicz aa, spoko
@Starrk no to napisalem Ci jak teraz sprawa samych Grenlandczyków wygląda. NATO to i tak jest tylko teoria, a nie praktyka.
0
@BojanKriKicz co? xD
0
@Starrk po tylu dekadach, stuleciach co oni im tam robili to po pierwsze ich poczucie niezależności, posiadania swojego terytorium mocno oslablo, a po drugie nie chcę wierzyć, że Dania nie mieszalaby się w to :)
1
@kanver_ no to Ty może i tak, tak bardzo Ciebie nie kojarzę w sumie, ale ten drugi to typowy ujadacz
@ViscaelBarca2007 to nie znaczy, żeby prowadzić takie prowokacje. Co to ma być
8
Bardzo dobrze, że nie wysylamy wojsk na Grenlandię. Amerykańce są jacy są, ale to zachodnie kraje Europy wlasnie takie jak Dania nie dość, że są tak samo zepsute jak USA pod wieloma względami, ale militarnie są totalnymi pionkami jak w sumie cala UE. Duńczycy to są hipokryci. Nie wykorzystują zalet Grenlandii, a co ''najlepsze'' to przez STULECIA traktowali prawdziwych Grenlandczyków jak gorszy sort gdzie ich prześladowali, przesiedlali, narzucali swoje zasady, albo z pelną premedytacją ingerowali w ich reprodukcje gdzie tysiącom grenlandzkich kobiet mialo (bez ich świadomości) zakladane wkladki domaciczne, żeby się nie rozmnażaly. Teraz po latach, żeby pokazać jak 'bardzo żalują' udają, że to bylo niehumanitarne jakby mialo to cokolwiek zmienić.
Dla pokoju na świecie i stabilizacji Grenlandia powinna należeć do USA. Polskę z wielu względów nic dobrego nie czeka, ale lepiej być pacholkiem USA aniżeli zepsutej i slabej UE, która 90% czasu poświęca na jakieś bezsensowne i nic nie znaczące tematy.
Teraz nagle się obudzili, a cala historia posiadania Grenlandii przez Duńczyków to albo gnębienie tych ludzi, albo mienie ich w d...
2
@ViscaelBarca2007 to dokladnie tak jak Ty i Tobie podobni. @Lionel_Messi10 kompletnie nic Ci nie zrobil, ale bedziesz tlukl te komentarze niewiadomo po co. Co? Szeryf internetu? Ma swoje zdanie to od razu problem? To Ty i Tobie podobni szukacie zaczepki, a pozniej beke ciśniecie bo ktoś odpowie.
2
@ViscaelBarca2007 xD i dziwnym trafem glownie są to przytyki w stronę @Lionel_Messi10. Klasyczny internetowy napinacz, nostradamus i takie tam. Od zawsze pelno takich.
1
@ViscaelBarca2007 wooow, ale Ty masz silną psychikę. Ciekawe, że zawsze jest to zawodnik o którym pisze @Lionel_Messi10
Jak jesteś takim wyszukanym krytykiem to dlaczego nie widać takich wpisów o jakichś kilkunastu innych pilkarzach?
1
@escarabajo kolejna gwiazda lig TOP6-7, która po przejściu do lig TOP5 w dziwny sposób się pogorszyla xD
3
@kanver_ @ViscaelBarca2007 wooow, a Wy dalej będziecie cisnąć po Alvarezie i jego statystyki wrzucać bo jakaś grupka użytkowników ośmielila się mu kibicować, być fanami i chcieć jego transferu do Barcy? Wow, ale Wy jesteście super cool, na prawdę pogratulować. Wow.
0
@takisobiektos xD wow
0
@Cule1234 śmieszy mnie ten Guardiola
1
@takisobiektos no a co tu jest nie tak? Powiedział samą prawdę.
Np. my kibice Barcy trochę inaczej odbieramy ten sport i taki Fabregas, wychowanek i później zawodnik Barcy, albo Arsenalu za czasów Wengera rozumie, że piłka to nie tylko suchy wynik, ale i też piękna gra.
To że jakiś fan Milanu tego nie rozumie to mnie akurat nie dziwi xD
1
Komentarz usunięty
0
@FcPortoFan1999 że w jakim sensie psze Pana? Że się udzielać? To nieee, bo konto mam dopiero 2 miesiące, ale czytałem i lubiłem co jakiś czas sobie o tym przypomnieć i czytać ponownie tę jak i inne zadymy z lat 2020-2021. Jeszcze 2017, 2018 i 2019 też spoko, ale ciężej znaleźć po tylu latach, tym bardziej jak nie miałem się tam jak udzielać.
1
@macio_944 haha, to jest taka klasyka. I jak tu tych ich kibiców, zawodników, całą instytucję traktować poważnie jak oni są tak żałośnie skończeni?
Chociaż może wtedy jak w papę dostawali od Barcy to było dla nich najważniejsze trofeum, ale teraz po latach jak kilka wygranych lig mistrzów gdzie sędziowie im pomagali to już taki Puchar Króla jest mało istotny. Kto ich tam wie?
Liga chyba też jest mało istotna bo nie mogą jej jakoś zdominować mimo, że przez kilka lat byliśmy totalnie w ciemnej d... i nawet potrafiliśmy wygrać w 2023 xD
0
@kanver_ Oby tylko Mbappe tego nie wziął i będzie git.
0
Seria 11 wygranych z rzędu i ostatnie 3 takie serie kończyły się wygranymi w LM? A co jak dojdziemy, np. do serii 20, albo 25 meczów wygranych z rzędu? Wtedy też wygramy LM? Czy ustawienie gwiazd we wszechświecie to przewiduje? O co tutaj chodzi? A jak było w 2006 roku, albo w 1992? Ale w tych 3 ostatnich przypadkach gdzie mieliśmy serię 11 wygranych z rzędu to tam też mieliśmy np. taką samą ilość bramek strzelonych i straconych na tym samym etapie sezonu?
Tak dużo pytań, a tak mało odpowiedzi...
@Popitek12 pomóż. Można już świętować? Co o tym myślisz?