0

@Konradowskyy no ale gdzie Ty widzisz, żebym coś takiego napisał w którymś z komentarzy? xD dokładnie zarzuciłem sytuację Polski każdej władzy xD

0

@Szklaner tak, tak, stary gościu siedzący na kanapie i oglądający 24/7 kiepskich po to żeby wrzucać na swój kanał na yt lub x i później wstawiać tu linki będzie mi coś gadał o sensie moich wypowiedzi xD
Nie przeczytałeś ze zrozumieniem to nie moja wina, ale domyślam się przez co masz problem z tak podstawową umiejętnością dla człowieka żyjącego w 2026 roku, ale to już musisz się domyślić ;)

0

@Szklaner ehh, pozostań przy wrzucaniu swoich shotów z kiepskich

0

@directedbyfcb ale czy Ty czytasz ze zrozumieniem? Poświęciłem tyle samo, albo i więcej kapitalizmowi, czyli prawemu tworowi. Do tego obarczyłem winą wszystkie polskie rządy. To że coś jest pierwszym akapitem nie znaczy, że ma przewagę.

0

@Toretto xD właśnie te zaledwie kilka-kilkanaście % wystarczy, żeby było widać efekt. Wystarczy zobaczyć jakie artykuły u nich górują, na jaki temat, w jakim tonie są napisane. Na prawdę Torreto nie zakłamuj rzeczywistości. Nie mów, że jest inaczej.

0

@vivalaice21 kolejne zakłamywanie rzeczywistości

0

@Toretto no masz te wszystkie Onety, Newonce, Noizz, Oko press, Gazeta Wyborcza, Krytyka Polityczna przecież tego jest sporo i nie udawaj, że nie wiesz

0

@maroon no gdzie spłyciłem wszystko do lewicy? Tyle samo poświęciłem odnośnie kapitalizmu, który jest raczej prawym wynalazkiem + każdy rząd w Polsce gdzie byli mniej lub bardziej prawicowi jak i lewicowi.

0

@ifoa no miałeś SLD, miałeś Kwacha jako prezydenta, było i teraz jest PO, którym bliżej do lewej strony i wolą z takimi trzymać czy właśnie ostatnie lata co raz większy trend na te wszystkie lewice, razem itd, które zyskują na popularności.

1

@directedbyfcb @krycha2201 xD nie no proszę Was. Niezakłamujcie rzeczywistości.

0

@Toretto popatrz jak przez lata wszystkie lewicowe media starały się kreować rzeczywistość i przestań wierzyć, że jest inaczej

0

@Kgorecki2500 faktycznie, może ja to źle ująłem - chodziło bardziej o to że lewicowe media narzucają ludziom zdanie, że to normalne być w związkach z obiema płciami, albo więcej (bo tak uważają, że jest więcej niż 2 płcie, jak to że 'biologiczny mężczyzna może urodzić dziecko')

0

@directedbyfcb haha, rozwijania pasji, a później jak słyszysz o tych pasjach to tam nic konkretnego nie ma xD to wszystko wmawiają lewicowe media, budzą w ludziach jakieś bezsensowne postrzeganie świata, że niby są oryginalni, mogą być kim chcą i tak na prawdę stają się marionetkami.

2

@BojanKriKicz beka z takich korpoświrów. Wielcy karierowicze w mokasynach, rurkach co chodzą do barberów płacić 200zł za obcięcie włosów, psikają się tymi samymi perfumami co reszta ich 'kolegów' i palą ajkosy xD

0

@Kgorecki2500 pytaj o to lewicowe media, lewicowych polityków.

4

@DanielPlainview to byłby długi proces, ale zacząć od tego, żeby ludzie mieli większe możliwości odnośnie kupna mieszkań, działek pod budowę, większe i korzystniejsze możliwości finansowania bez tych chorych odsetek, które są największe, a na pewno jedne z największych w UE. Każdy kolejny rząd musiałby przestać współpracować z patodeweloperami, bankami i zadbać o dobro obywateli, a nie nachapanie się tych którzy i tak najwięcej korzyści czerpią. Odciąć naród od natłoku różnych ideologii, które niszczą psychiki ludzi i robią z nich... nie będę kończył. Poprawić służbę zdrowia, szczególnie porodówki.
Tu jest tak wiele do poprawy, że tego nie da się od razu zrobić, ale co najważniejsze to żaden rząd tego nie zacznie robić bo im na tym nie zależy, więc tu jest główny problem. Takie są niestety realia, że ja mogę się na to denerwować, inni też, ale rząd ten czy inny nic z tym nie zrobi.

16

Niestety lewicowe trendy od lat, lewicowe rządy i media w coraz szybszym tempie doprowadzają do wymierania polskiego narodu w Polsce. Przykro się na to patrzy co lewa część narobiła w głowach młodych ludzi i takich do 35 roku życia. Zmiany płci, orientacji, robienie ludziom z mózgu sieczki, wypieranie realnych wartości życiowych przynosi okropne efekty.
Połączone z kapitalistycznym światem gdzie występuje ogromny wyścig szczurów i ludzie nic innego oprócz 'kariery' w korpo i wyjściami ze swoimi znajomymi w wieku 30+ lat, którzy żyją sami, bez partnerów, tym bardziej bez dzieci, albo w 'wolnych związkach' do restauracji, żeby popalić iqosa i popierdzielić o pracy, albo innych pierdołach w WOLNYM czasie daje na prawdę tragiczną wizję przyszłości. Jeszcze jak się spojrzy na to jak polskie (nie)rządy wspierały cały ten proces swoimi beznadziejnymi, często dokopującymi jeszcze bardziej obywatelom decyzjami to chyba nie ma ratunku i nie da się tego zatrzymać. Przykre to jest, na prawdę przykre.
Polski naród wytrzymał rozbiory, wiele wojen, wielkie emigracje do USA, UK i innych krajów, ale niestety finalnie zostanie pokonany i jeszcze bardziej pogrążony.

0

@MOLESTA ale Ty jesteś idealnym przykładem braku przyznania się do błędu i odwracania kota ogonem xD

1

@MOLESTA ??

real odpadł z Albacete 14 stycznia, a mamy 28 stycznia. Ty żart napisałeś właśnie 28 stycznia. Raczej Ty więcej pracuj głową ;)

2

@MOLESTA a Tobie wymyślenie tego żartu zajęło 2 razy dłużej niż Bóg stworzył świat

10

@mientusek1407 Tomasz Ćwiąkała z kolejnym odklejonym zdaniem, zapewne pod kliki? Stare, znałem.

Chyba, że mu chodzi o to kto jest lepszy w blokowaniu strzałów rękami i nie ponoszeniu za to odpowiedzialności to wtedy tak, Toomuchmoney jest lepszy.

Co do Carvajala to on nie jest lepszy od Kounde. A Cubarsi mimo braku formy też nie jest gorszy od Raula Asencio. Cubarsi bez formy to równy poziom co obrońca realu.

2

@vangoor no ale pisał, że to jego przyjaciel i Fermin ma styl

3

@Popitek12 przyjaźnisz się jeszcze z Ferminem? Może on w takiej super formie jest w tym sezonie bo stosuje dietę od Ciebie byku?

0

@Zoker no ja rozumiem jakby przed kontuzją zagrał cały sezon dla pierwszego zespołu, a on przed kontuzją chwilę tylko pograł xD beka

1

@Zoker ja też tego nie rozumiem xD tym bardziej, że chłopaczek miał przez rok poważną kontuzję, a po powrocie gra tyle co i nic. Jego też bym spieniężył z jakimś pierwszeństwem odkupu i tyle.

5

@Jakchcesz koniecznie przepisy od @Popitek12 czyli na śniadanie 10 pankejków z syropem klonowym, na drugie śniadanie kebab box z frytkami duży i surówka, na obiad 2 kilo kurczaka z patelsona smażony na głębokim oleju palmowym z 50 deko frytek smażonych na tym samym patelsonie ponownie na głębokim oleju palmowym, po obiedzie kebab talerz XXL z frytkami, po tym 2 kraftowe hamburgery z mcdonalda. Na podwieczorek 2 hot dogi i 2 zapieksy, a żeby podjeść bardziej to pół kilo boczku z dodatkiem oleju palmowego i majonez do tego, a po tym 40 deko ciasta snickers i 30 deko bezy, a na kolacje kebab w cieście XXL z kurczakiem, surówką, ostrym sosem, żeby trzymać kalorie. W między czasie 3 monsterki z cukrem, 2 litry koli i 2 litry mountain dew do popijania wszystkiego.

1

@EsteBlanco no PiS miał wiele afer i ja nie neguję tego, ale dlaczego zawsze jak ktoś wypomina OGROMNE afery PO to wyborcy PO odwracają kota ogonem xD

0

@MOLESTA Deco jest o wiele lepszym fachowcem niż Alemany. Stąd pozytywne efekty na wielu płaszczyznach.

2

Jedna z lepszych stron w polskim Internecie :)

https://www.grzechy-platformy.org/

0

@vangoor ekipę totalnych....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?