FcPortoFan1999
Somsiad Roku 2025
Dołączył/a: wrzesień 2022
Siedlce
34 obserwujących
0 obserwowanych
Somsiad Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Starrk Nie jest to przesadnie ciężka drabinka.Na papierze jest mocna ale w rzeczywistości.Zakładam że w 1/16 nie trafią na Hiszpanów.Belgia w 1/8? spoko, Portugalii w 1/4 może nie być patrząc na to jak się muszą męczyć, Anglia w 1/2 to i tak byłoby zaskoczenie z uwagi na to że są po prostu chokerami a finał to finał.
0
@Encore Chyba będzie trzeba De Minaura dać do Jeźdźców w zamian za Zvereva.
1
@pt9 To będzie historia niczym z książki jeśli wygrają.
1
@pt9 Legia wygra!
0
@mekston Wniosek prosty.Oby na Wimbledonie go wylosował!
1
@takisobiektos Noskova gra w Homburgu ale Pegula nie.Troszkę robi się problem.
1
@takisobiektos Nie można spróbować we wtorek?
1
@turhiay W takiej prasówce też element merytoryczny może się znaleźć bo to nie są krótkie posty.
0
@michal26 Są punkty ale raczej dla rywalek.
0
@Czajka90 Oby się nie powtórzył taki upadek.
0
@mekston Bo to nie jest taki typowy turniej towarzyski.
0
@Czajka90 Tam w Mielcu jest poważniejszy problem organizacyjny z tego co słyszałem.Odejście trenera nie dziwi.
0
@Jarema2000 Łatwa drabinka.Unikną reszty świata a będą grać z niepewną swego Europą.
2
@LAMC_10 W języku merytorycznym.
0
@mekston Raczej ktoś jest zainteresowany bo z tego narodziła się obecna Hiszpania przy triumfie 2023 albo rok temu Pan od celu ją wygrał.
0
@mekston W Ligi Narodów byli jeszcze.
1
@Czajka90 Mam czereśnie.
0
@mekston To Chorwaci mają takie Euro praktycznie na każdej imprezie.Plus potrafią przetrzymać selekcjonera dłużej niż 5 lat.
2
@pride1899 W Pucharze Azji są jakieś niezrozumiałe cuda w ostatnim czasie.Co najmniej dziwnym faktem jest to że Katar potrafił wygrać ten Puchar 2 razy po kolei a taki Iran czeka od lat 70 na te rozgrywki.
0
@mekston Żeby Wielkie Niemcy odzyskały swój prymat na świecie! @Comentateiro
0
@michal26 No nareszcie.
0
@mekston Ja nie będę ukrywał że mam o to ból dupy bo wiem że to moglibyśmy być My.W Chorwacji są sukcesy i złote pokolenie a u nas jest rzekomy rozwój który trwa od lat..
0
@mekston Po co czekać na finał skoro można wcześniej taki mecz rozegrać?
1
@GeneralXavi Oni 4 lata temu już by konkretny sukces nawet w postaci medalu wywalczyli ale musieli trafić na zespół ślizgany w karnych w 1/8 finału..
4
Ja Jestem tym człowiekiem.
0
@Encore Oby Irak ich pokonał.
2
@Sulimo Gdy się człowiek spieszy-to się diabeł cieszy!
1
@mekston Nie za bardzo.
2
@MOLESTA Z tego co wiem to ten naleśnik z polewą czekoladową powinien mieć asystę.
1
@MateS Dowolne miejsce meczu ale żeby był.