FcPortoFan1999
Somsiad Roku 2025
Dołączył/a: wrzesień 2022
Siedlce
34 obserwujących
0 obserwowanych
Somsiad Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Szwajcarzy próbowali powtórzyć Katar ale nie tym razem!
3
@majkiii Z tego statku kosmicznego wyjdę Ja i zabiorę obydwu do swojej piwnicy.
0
To akurat dziwne być poprawnym politycznie na boisku.
1
@Arkon Na San Antonio widziałbym dla nich szansę bo Oni jednak wciąż pokazują niedojrzałość na parkiecie.OKC byłoby cięższe do ogrania.
1
Gratulacje dla Nietoperzy.Zaskakująco słaby Real w tych playoffach.Barcelona i tak wynik zaskakująco dobry.
1
@mekston Zobaczysz że główne typowanie z kolei wejdzie.
1
@PatrychoO A następnie Katar Kolumbijski.
2
@mekston Katar celowo to zrobił.
1
Katar niech zabiera swój szanowny Katar do samolotu-fruuuuu!
3
@mekston Siądą obydwa dobrze.Gratulacje!
2
@mekston Niech wpadają na dół.
1
Kanada jeszcze nie składa broni!
3
@Jarema2000 Czasami w życiu i w sporcie lepiej przegrać niż wygrać.
1
@Arkon LeBron i Luka troszkę wcinają się w pozycję.Lepiej dla Luki jeśli LeBron rzeczywiście odejdzie.Wtedy już tylko zdrowie będzie przeszkadzało Słoweńcowi w drodze po powrót do finałów!
2
@mekston Przynajmniej nie będzie kalkulacji jak u Austriaków i Algierczyków.
0
@Encore Czas na powrót do Cleveland!
1
@APTAPT Brawa dla Nietoperzy!
1
@Adran360 Polska ostatnio taka wesoła potrafi być.Co prawda nie na mundialu.
2
@Xaviball Bramkarz celowo puścił.
3
Dobrze dla Szwajcarii że dostali taką mokrą szmatę na ryj od Kataru w końcówce tamtego meczu.To jest taka Szwajcaria jaką chcę widzieć.
1
@Kgorecki2500 Do domu!
4
@Xaviball Klątwę przynosisz.
0
@Rifek Młodziak bo nie bardzo kojarzę te kino. @Czajka90 Zimno ale przyjemnie.
2
@Xaviball Błędy to nowe możliwości.
0
@Eklerek Co dołączą do Polski? przecież wychodzą z grupy na drugim miejscu.Jak lepiej będzie awansują do 1/8 finału.
1
@Adi123456789 Lepszy niż Helwetów na Kanadę.
1
@Eklerek Brazol wyjaśnia.
2
@Rifek Sojuszu już nie ma.Pozostaje tylko GS i Nove Kino.
1
@Safrani Mecz-kino absolutne.
1
@Adran360 Jeszcze nic bo mogą sprawić niespodziankę i wysłać Belgów na wilczy bilet do Europy.