1

Szwajcarzy próbowali powtórzyć Katar ale nie tym razem!

3

@majkiii Z tego statku kosmicznego wyjdę Ja i zabiorę obydwu do swojej piwnicy.

0

To akurat dziwne być poprawnym politycznie na boisku.

1

@Arkon Na San Antonio widziałbym dla nich szansę bo Oni jednak wciąż pokazują niedojrzałość na parkiecie.OKC byłoby cięższe do ogrania.

1

Gratulacje dla Nietoperzy.Zaskakująco słaby Real w tych playoffach.Barcelona i tak wynik zaskakująco dobry.

1

@mekston Zobaczysz że główne typowanie z kolei wejdzie.

1

@PatrychoO A następnie Katar Kolumbijski.

2

@mekston Katar celowo to zrobił.

1

Katar niech zabiera swój szanowny Katar do samolotu-fruuuuu!

3

@mekston Siądą obydwa dobrze.Gratulacje!

2

@mekston Niech wpadają na dół.

1

Kanada jeszcze nie składa broni!

3

@Jarema2000 Czasami w życiu i w sporcie lepiej przegrać niż wygrać.

1

@Arkon LeBron i Luka troszkę wcinają się w pozycję.Lepiej dla Luki jeśli LeBron rzeczywiście odejdzie.Wtedy już tylko zdrowie będzie przeszkadzało Słoweńcowi w drodze po powrót do finałów!

2

@mekston Przynajmniej nie będzie kalkulacji jak u Austriaków i Algierczyków.

0

@Encore Czas na powrót do Cleveland!

1

@APTAPT Brawa dla Nietoperzy!

1

@Adran360 Polska ostatnio taka wesoła potrafi być.Co prawda nie na mundialu.

2

@Xaviball Bramkarz celowo puścił.

3

Dobrze dla Szwajcarii że dostali taką mokrą szmatę na ryj od Kataru w końcówce tamtego meczu.To jest taka Szwajcaria jaką chcę widzieć.

1

@Kgorecki2500 Do domu!

4

@Xaviball Klątwę przynosisz.

0

@Rifek Młodziak bo nie bardzo kojarzę te kino. @Czajka90 Zimno ale przyjemnie.

2

@Xaviball Błędy to nowe możliwości.

0

@Eklerek Co dołączą do Polski? przecież wychodzą z grupy na drugim miejscu.Jak lepiej będzie awansują do 1/8 finału.

1

@Adi123456789 Lepszy niż Helwetów na Kanadę.

1

@Eklerek Brazol wyjaśnia.

2

@Rifek Sojuszu już nie ma.Pozostaje tylko GS i Nove Kino.

1

@Safrani Mecz-kino absolutne.

1

@Adran360 Jeszcze nic bo mogą sprawić niespodziankę i wysłać Belgów na wilczy bilet do Europy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?