3

Sousowa Polska powstrzymała Węgierską maszynę przed pojechaniem na mundial,nie wiem jak,lecz dali radę sobie.

7

Fc Szpitalona się zrobiła po dosłownie jednym meczu reprezentacyjnym.Na drugi raz może niech Xavi podpowie swoim piłkarzom aby wymyślili sobie kontuzję na 1.5 tygodnia,np. Ból włosów na głowie.

1

Szczęsny wczoraj w tym spięciu z Blondasem Holenderskim zapachniał mi takim wczesnym Szpilką.

2

Mroczny pogrzeb na stadionie narodowym-smutno mi było oglądając ten smutny mecz :(

1

Zastanawiam się w takim razie,jak Polacy dali radę w marcu powstrzymać Szwedów.Czy nasi zagrali mecz życia+Szwedzi byli zmęczeni dogrywką?

3

Zgadzam się z Piotrkiem Zielińskim,są same pozytywy po tym cudownym meczu.Nie przegraliśmy dwucyfrowo,powinniśmy mniej narzekać,a cieszyć się z takich pozytywów-Brawo Piotrek!

1

Ciekawe czy w hejt parku,będzie hejt czy pogłaszczą po głowach za tak cudowne spotkanie.

5

Piłkarsko My jesteśmy debilami.

5

Zasłużone gwizdy na narodowym.Kiedyś to była twierdza,teraz to jest antytwierdza.

3

Przerwo reprezentacyjna-skończ się już.Mam Ciebie dość!

1

Poza pewnymi 5 minutami w tym meczu,to tak troszkę nie było naszych w tym meczu.

1

Szczęsny nie lubi jak jakiś blondas mu będzie pierdolił głupoty.

2

Oglądasz to Lionelu Messi? Jeśli tak,to widzisz co będzie się z Tobą na mundialu.Ten mecz powoduje strach u Argentyńczyków.

1

W czerwcu to Polska prowadziła 2:0 z Holandią,Niderlandczycy potrafili to odrobić.2:0 to niebezpieczny wynik.

1

Arkadiusz Milik dobrze strzela,tylko niecelnie :)

1

Sebek Szymański straszy Holandię!

1

Milik czemu kurwa...

1

Memphis kontuzja?

1

Polska gra jak Fc Porto w ostatnim czasie.

5

Kurw.. stoją i się przyglądają bo nie wiedzą co robić.

1

Polska to nie Fc Barcelona Panie Robercie.

1

Luksemburg prowadził z Turcją 2:1 na ich terenie xddd

1

Jedziemy po medal mistrzostw świata z taką grą.

0

Czesiu wykręcaj już numer na 711 przed przerwą!

1

Faul Ty gwizdku pieprzony!

1

Troszkę smutne że tak łatwo nas rozklepali :(

1

I przegrywamy 0:1!

1

Dobrze że nie trafił w piłeczkę xd

1

Boleśnie wyglądało te zderzenie.

1

Dzisiaj Grzesiu Krychowiak wyjaśnia hejterów :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?