FcPortoFan1999
Somsiad Roku 2025
Dołączył/a: wrzesień 2022
Siedlce
34 obserwujących
0 obserwowanych
Somsiad Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Sousowa Polska powstrzymała Węgierską maszynę przed pojechaniem na mundial,nie wiem jak,lecz dali radę sobie.
7
Fc Szpitalona się zrobiła po dosłownie jednym meczu reprezentacyjnym.Na drugi raz może niech Xavi podpowie swoim piłkarzom aby wymyślili sobie kontuzję na 1.5 tygodnia,np. Ból włosów na głowie.
1
Szczęsny wczoraj w tym spięciu z Blondasem Holenderskim zapachniał mi takim wczesnym Szpilką.
2
Mroczny pogrzeb na stadionie narodowym-smutno mi było oglądając ten smutny mecz :(
1
Zastanawiam się w takim razie,jak Polacy dali radę w marcu powstrzymać Szwedów.Czy nasi zagrali mecz życia+Szwedzi byli zmęczeni dogrywką?
3
Zgadzam się z Piotrkiem Zielińskim,są same pozytywy po tym cudownym meczu.Nie przegraliśmy dwucyfrowo,powinniśmy mniej narzekać,a cieszyć się z takich pozytywów-Brawo Piotrek!
1
Ciekawe czy w hejt parku,będzie hejt czy pogłaszczą po głowach za tak cudowne spotkanie.
5
Piłkarsko My jesteśmy debilami.
5
Zasłużone gwizdy na narodowym.Kiedyś to była twierdza,teraz to jest antytwierdza.
3
Przerwo reprezentacyjna-skończ się już.Mam Ciebie dość!
1
Poza pewnymi 5 minutami w tym meczu,to tak troszkę nie było naszych w tym meczu.
1
Szczęsny nie lubi jak jakiś blondas mu będzie pierdolił głupoty.
2
Oglądasz to Lionelu Messi? Jeśli tak,to widzisz co będzie się z Tobą na mundialu.Ten mecz powoduje strach u Argentyńczyków.
1
W czerwcu to Polska prowadziła 2:0 z Holandią,Niderlandczycy potrafili to odrobić.2:0 to niebezpieczny wynik.
1
Arkadiusz Milik dobrze strzela,tylko niecelnie :)
1
Sebek Szymański straszy Holandię!
1
Milik czemu kurwa...
1
Memphis kontuzja?
1
Polska gra jak Fc Porto w ostatnim czasie.
5
Kurw.. stoją i się przyglądają bo nie wiedzą co robić.
1
Polska to nie Fc Barcelona Panie Robercie.
1
Luksemburg prowadził z Turcją 2:1 na ich terenie xddd
1
Jedziemy po medal mistrzostw świata z taką grą.
0
Czesiu wykręcaj już numer na 711 przed przerwą!
1
Faul Ty gwizdku pieprzony!
1
Troszkę smutne że tak łatwo nas rozklepali :(
1
I przegrywamy 0:1!
1
Dobrze że nie trafił w piłeczkę xd
1
Boleśnie wyglądało te zderzenie.
1
Dzisiaj Grzesiu Krychowiak wyjaśnia hejterów :)