FcPortoFan1999
Somsiad Roku 2025
Dołączył/a: wrzesień 2022
Siedlce
34 obserwujących
0 obserwowanych
Somsiad Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
W Pucharze Lavera 2019 miała miejsce podobna sytuacja przed ostatnimi dwoma meczami.Wtedy reszta świata prowadziła 11:7,wówczas to Federer i Zverev uratowali Europę przed porażką...teraz Tsitsipas i Ruud będą musieli ratować Europę przed porażką.
1
Novak Djokovic miał lekką kontuzję nadgarstka,ciekawe czy zagra za tydzień w Tel Avivie.
2
Felix Auger-Alliasime pokonuje Novaka Djokovicia w dwóch setach...ta porażka Novaka może się okazać kosztowna w walce o puchar.Jakakolwiek wygrana teraz kogoś z reszty świata da im puchar.Europę będą ratowali Stefanos Tsitsipas i Casper Ruud.
2
Felix 4 piłki meczowe,Novak nie gra za dobrze...
1
Nole takie mecze potrafił odwracać już,gdy wyjątkowo nie był to jego dzień,więc nie będę zdziwiony jak On to wyciągnie jeszcze.
2
@Comentateiro Byłem,ale na tacę nie daję,bo nie ma co tam dawać :) W lutym im raz na dłuugi czas dałem kiedy była zbiórka na Ukraińców,ale ani złotówki więcej,ponieważ takiej potrzeby nie ma.
1
Novak ma chyba jakiś problem z nadgarstkiem.
1
Kanadyjczyk wygląda na rozgrzanego po tym wygranym wcześniej deblu,Novak zwykle na wielkich szlemach miał dość wolne starty,ale potem się rozkręcał.
1
Coś za dużo błędów Novaka jest w tym meczu...
1
Przełamanie FAA!
2
@mekston Do tej pory nigdy.2017,2018,2019 i 2021 za każdym razem brała Europa.Tylko w 2019 roku doszło do sytuacji aby przez jeden pojedynek to reszta świata prowadziła w serii,lecz nigdy nie udało im się wygrać pucharu.
1
@MesQueUnClub96 Na chwilę obecną FAA i jego asy robią robotę.Novak troszkę mu pomógł przy rebreaku tym podwójnym błędem.
1
@PatrychoO Maja Staśko powinna wyzwać go na pojedynek bokserki.To byłaby prawdziwa wojna w ringu.
1
Jeśli Novak Djokovic przegra z FAA,to Puchar Lavera może powędrować do drużyny świata.
1
@MarioVeB! Moim zdaniem czysta...poleje się w Pzpnie po porażce xD
2
Tak jak z Holendrami typowałem mecz w plecy 1-3,tak dzisiaj typuję że wygramy 2:1 z Walijczykami,bo nasza kochana reprezentacja gdy ma wyjątkowo wysoko przegrać na wyjeździe z kimkolwiek,to potrafi powalczyć jak równy z równym.Dlatego zakładam że tym razem Lewy nie tylko odda strzał,ale i może jakąś brameczkę wsadzi.
1
@MesQueUnClub96 Nole bez tych spraw ze szczepieniami mógłby spokojnie powalczyć o wyrównanie albo nawet i pobicie rekordu Margaret Court w liczbie wielkich szlemów.
10
Mam nadzieję że od pierwszej minuty mecz rozpocznie Michał Skóraś z Lecha,będzie próbował naszych od samego początku zachęcić do gry nieco wyżej i zrobić jakąś cieszynkę.
1
@Kamilos84 I to właśnie jest aż zbyt przewidywalne xD
1
Więc przed selekcjonerem Michniewiczem szykują się cztery najważniejsze mecze w jego karierze.Po pierwsze czy pozostanie w elicie ligi narodów,oraz czy na mundialu damy radę wyjść z grupy.Jeśli spełni te oczekiwania powinien pozostać na eliminacje do Euro 2024.Jeśli i tutaj oraz w Qatarze się nie powiedzie,to znając naszych działaczy to pewnie i go zwolnią xd.
1
Nie zdziwiłbym się gdyby Mateusz "Bór" Borek chciałby zmierzyć się jeszcze w walce mma.Debiut z Najmanem to byłaby walka dekady.
4
Rafa Nadal po odejściu Rogera najpewniej przejmie większość kibiców Federera na swoją stronę podczas kolejnych turniejów wielkiego szlema.Przynajmniej tak uważam.Na Djokovicia też pójdzie troszkę zagorzałych Szwajcara,niemniej to Rafa będzie miał od teraz całe stadiony najpewniej za sobą.
1
@Cadafaz W singlu byłoby już bardzo ciężko cokolwiek ugrać w szlemach,w szczególności przeciwko tym młodszym.W grze podwójnej są przypadki że grają sobie grubo po czterdziestce w szlemach.
2
Novak to by z chęcią się dołączył na trzeciego tutaj xd
1
Demon De Minaur pokonuje Murraya,teraz pora na debel Fedala i pożegnanie Rogera.
1
Goodbye England.
1
Bośnia i Hercegowina godnie zastąpi Anglików w dywizji A ligi narodów.
2
Na pocieszenie dodam,że ewentualny 3 set w starciu Murraya z De Minaurem to będzie od razu super tiebreak.W 3 secie Pucharu Lavera jest od razu super tiebreak.
1
Mecz Murraya i De Minaura to jest taki typowy mecz dla koneserów i po części przedłuża karierę Rogera xd
1
Ciekawe czy Prusy jak zwykle odrobią.