FcPortoFan1999
Somsiad Roku 2025
Dołączył/a: wrzesień 2022
Siedlce
34 obserwujących
0 obserwowanych
Somsiad Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Ferran Torres blokował Hiszpanię.
3
Szybko zdrowieją dzisiaj piłkarze.
1
@barcelonaLM W sumie co to jest Polska w piłce nożnej? Niemcy same niech to organizują.
1
@Spider_Man Ktoś musi psuć.
2
@Spider_Man Z tego co wiem to Argentyna strzeliła im lat temu cztery.
2
@mekston Kto by się spodziewał xd
0
@Katalończyk 99 Wiedzę z trenerki ma ale czasami aż za bardzo się pompuje.Zwłaszcza łapie dziwne podniecenie młodym Polakiem jak akurat dobrze przyjmie.
0
@barcelonaLM Chyba się zaraził od Podolińskiego.
1
Typowy niedzielny komentarz.Energii brak.
0
@krefi10 Sugerujesz że warto przegrać 1:2?
0
Hymn Arabów ciekawszy od Hiszpanów.
2
Co zaśpiewałem hymn Hiszpanii to moje.
0
@Krzysztof1987 Mogą komentować niczym słynny Jacek Jońca czyli na zimnych emocjach.
0
@Fido66 To musisz ją otworzyć albo poczekaj do jutra.
0
@mekston Tylko to było w 2022 a nie 2026.
4
@mekston Na policję trzeba dzwonić!
0
@beter2 Ryzyko to moje drugie imię.Mundial 2006 tak jak Euro 2021 może być dla Italii słodko-gorzkie bo po tym triumfie tak jak 20 lat w Niemczech jest pokoleniowa dziura.
1
@MessiForeverTheBest Tutaj dobrze wymawia Pan Leszek literkę "r" jak widać potrzebował zmienić branże.
1
@martusiaaaa My za często to ich ostatnio nie spotykamy.
0
@beter2 Idę o zakład że do początku lat 30 Włosi nie poprawią tego bilansu.
1
Arabia Saudyjska-czy coś o niej wiemy?
1
@martusiaaaa To na telefonie oglądaj.
4
Bobuś Podoliński ma komentować.Ciekawe czy głos już normalny czy wciąż wczorajszy.
1
@Spider_Man No chciałbym i to teraz o 17:30.
2
@Spider_Man Znowu Uzbekistan ustawiają w godzinach nocnych.Nawet ich nie zdążę obejrzeć :/
0
@Fido66 Zasuwaj do Biedronki!
1
@Pablozeusz Porto boi się wielu rzeczy ale nie klimatu akurat.
0
@Kgorecki2500 Kto narzeka ten narzeka. @Pablozeusz To Ja nie typowy Polak.I dobrze.
3
@Spider_Man Nie zapomniał bo wciąż śpiewa.
1
@Lionel_Messi10 Więcej! mocniej! goręcej! poza 50 stopni!