4

Ferran Torres blokował Hiszpanię.

3

Szybko zdrowieją dzisiaj piłkarze.

1

@barcelonaLM W sumie co to jest Polska w piłce nożnej? Niemcy same niech to organizują.

1

@Spider_Man Ktoś musi psuć.

2

@Spider_Man Z tego co wiem to Argentyna strzeliła im lat temu cztery.

2

@mekston Kto by się spodziewał xd

0

@Katalończyk 99 Wiedzę z trenerki ma ale czasami aż za bardzo się pompuje.Zwłaszcza łapie dziwne podniecenie młodym Polakiem jak akurat dobrze przyjmie.

0

@barcelonaLM Chyba się zaraził od Podolińskiego.

1

Typowy niedzielny komentarz.Energii brak.

0

@krefi10 Sugerujesz że warto przegrać 1:2?

0

Hymn Arabów ciekawszy od Hiszpanów.

2

Co zaśpiewałem hymn Hiszpanii to moje.

0

@Krzysztof1987 Mogą komentować niczym słynny Jacek Jońca czyli na zimnych emocjach.

0

@Fido66 To musisz ją otworzyć albo poczekaj do jutra.

0

@mekston Tylko to było w 2022 a nie 2026.

4

@mekston Na policję trzeba dzwonić!

0

@beter2 Ryzyko to moje drugie imię.Mundial 2006 tak jak Euro 2021 może być dla Italii słodko-gorzkie bo po tym triumfie tak jak 20 lat w Niemczech jest pokoleniowa dziura.

1

@MessiForeverTheBest Tutaj dobrze wymawia Pan Leszek literkę "r" jak widać potrzebował zmienić branże.

1

@martusiaaaa My za często to ich ostatnio nie spotykamy.

0

@beter2 Idę o zakład że do początku lat 30 Włosi nie poprawią tego bilansu.

1

Arabia Saudyjska-czy coś o niej wiemy?

1

@martusiaaaa To na telefonie oglądaj.

4

Bobuś Podoliński ma komentować.Ciekawe czy głos już normalny czy wciąż wczorajszy.

1

@Spider_Man No chciałbym i to teraz o 17:30.

2

@Spider_Man Znowu Uzbekistan ustawiają w godzinach nocnych.Nawet ich nie zdążę obejrzeć :/

0

@Fido66 Zasuwaj do Biedronki!

1

@Pablozeusz Porto boi się wielu rzeczy ale nie klimatu akurat.

0

@Kgorecki2500 Kto narzeka ten narzeka. @Pablozeusz To Ja nie typowy Polak.I dobrze.

3

@Spider_Man Nie zapomniał bo wciąż śpiewa.

1

@Lionel_Messi10 Więcej! mocniej! goręcej! poza 50 stopni!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?