FcPortoFan1999
Somsiad Roku 2025
Dołączył/a: wrzesień 2022
Siedlce
34 obserwujących
0 obserwowanych
Somsiad Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Safrani Dla mnie Awantura o kasę.Ale pod względem wiedzy ogólnej to 1z10 jest najcięższe do wygrania.
0
@takisobiektos Bardziej prawdopodobne niż jakieś Top5 ligi.
0
@D10SLEO Kiedy mówi się o spadku Radomiaka to zazwyczaj nie spadają ale zwykle są gdzieś w środku ligi.Nie wiem jakie ambicje ma Pan Stępniewski ale chyba przesadnie wysokie jak na klub.
1
@D10SLEO Oni chyba liczą na awans do europejskich pucharów w nowym sezonie xd
1
@Czajka90 Poza meczami? teleturnieje.
2
@DragonxNF Legenda głosi że On wciąż bierze na siebie..
1
@Safrani Ja zupełnie nie oglądam.
1
@Safrani Cześć Oski.Mimo iż serialów nie oglądam to znam ten akurat.
2
@Safrani Nie było jeszcze.Jesteś numerem jeden w tym.
0
@beter2 Jakby byli to bym wiedział z kim wygrać a z kim zremisować aby znaleźć się tu i tu.
0
@beter2 Polacy taką matematykę uwielbiają.
0
@Lanosss Troszkę tak to wygląda bo brakuje mi jej.
1
@beter2 Uwielbiam takie kalkulacje.
1
Tęsknię za Ekstraklasą w takie niedzielne popołudnie.
0
@mekston Niech się strzegą Azjatów.
0
@mekston Tylko że Jannikowi głowa się przegrzewa kiedy widzi wyraźny opór i taką 5 setówkę.
1
@Popitek12 Uzbecy potraktują tę Lizbonę personalnie.
2
@Lionel_Messi10 Tradycyjnie.Piękna porażka.
2
To Półki miały wygrać tiebreak a nie rywalki.
0
@Faro Triumf Hiszpanii nie będzie sensacją.
0
@tomek8756 Skrzydłowi obok Kowala jak na Tureckim kazaniu.
0
@LukaszFan Lubię takie dzienne spotkania oglądać.Zwłaszcza kiedy światło przecinać zaczyna się z cieniem.
0
@KrychaFCB Dobry kierunek Tebas obiera.
0
@Marusek Jeśli Polki wygrają w tiebreaku to tak jak chciałem będzie.
0
@mekston Chyba że ktoś ponownie zmusi Sinnera do gry pięciosetowej która mu nie za bardzo odpowiada.
0
@michal26 W trzecim secie leciały i gdzie tutaj jest nieprawda?
0
@mekston Zawsze mogą obydwaj odpaść wcześniej :)
0
@michal26 Ale Ja nie twierdziłem że nie ma różnicy.
0
@Encore To właśnie dlatego chyba trzeba go tam dać bo Fritz jeśli uniknie Djokovicia to może taki Wimbledon kiedyś wygrać jak Zverev Paryż.
0
@Rupert_Haubica Mi z kolei odpowiadają mistrzostwa o godzinach wieczornych.Nocnych pór nie śledzę bo jeszcze nie czas.