4

@Comentateiro Afrika Korps już gotowe?

1

@Piotr,1985 Karma nie zwróci się w 100 procentach nawet jeśli Japonia spuści im manto.Nic to nie zmieni w sytuacji Polski.

3

A moglibyśmy to być My!

2

@RafiVeB Pewnie Neuerowi i Musiali bo Bayern.

1

@blakkudium Pora sprawdzić Kessiego na bardzo mocną ekipę.

2

@VamoSBarca88 @Pablozeusz Będę pamiętał.

2

Ciekawa ta Szwecja.Tu 5-1, tu 1-5.To co z Japonią 5-1 lub 1-5 do wyboru-do koloru.

3

@Spider_Man W Poznaniu potrafi Ali strzelać.

0

@4drian0 Niby w eliminacjach potrafiliśmy z Holandią dwa razy zremisować ale tutaj na mistrzostwach byłby kompletnie inny mecz.Zwłaszcza pod względem nastawienia u rywali.

3

@Criss18Barca Ładną torebkę ma Cole.

0

@Faro Na Tunezję by wykańczali.

5

@Lanosss Fermin Lopez co śledzi BarcęInfo na X-ie.

0

@mekston Na Euro kiedy grają tylko drużyny z Europy jest wręcz przeciwnie.Na czym to do cholery polega?

0

@Balboa901 Można włączyć.Nie jest jakaś późna godzina aby zagaszać.

1

@Comentateiro Dla nas Mistrzostwa Świata to już za wysoki szczyt do zdobycia, a to dopiero wdrapanie się do fazy grupowej.

0

@mekston Portugalia 2002 :)

2

Pomarańczowy Potop na Szwecji.

0

@LukaszFan Nie ma znaczenia.

0

@Faro Karniaka dostaną, ze łba mogą coś wturlać ale trzeciej nie zdobędą.

0

@Faro Nie wygra Edziu.Za mało czasu-za dużo marnowania okazji+jeszcze jedną stracą.

2

@Faro Szwecja już nie wygra tego meczu.Za mało czasu.

1

@Kozinho. De Jong wyczyści go lepiej niż Cilit Bang zabrudzenia.

1

@Faro Da się na niego patrzeć.

1

@Comentateiro Nederländerna

1

Szwecja troszkę jak Polska to gra.

1

@Lanosss Szwedzi grają troszkę ten mecz jak Polska.Potrafią dojść do pola karnego rywali ale marnują okazje.

0

@Gibson Za dowolnego selekcjonera byśmy polegli.

2

Coś Szwedzi za bardzo dają się łapać na spalonego.

0

@_RL9 Potrzeba nam więcej takich Piotrusiów z Afryki.Silnych i wybieganych.

2

@Lanosss Jeszcze czas doliczony.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?