FcPortoFan1999
Somsiad Roku 2025
Dołączył/a: wrzesień 2022
Siedlce
34 obserwujących
0 obserwowanych
Somsiad Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Comentateiro Afrika Korps już gotowe?
1
@Piotr,1985 Karma nie zwróci się w 100 procentach nawet jeśli Japonia spuści im manto.Nic to nie zmieni w sytuacji Polski.
3
A moglibyśmy to być My!
2
@RafiVeB Pewnie Neuerowi i Musiali bo Bayern.
1
@blakkudium Pora sprawdzić Kessiego na bardzo mocną ekipę.
2
@VamoSBarca88 @Pablozeusz Będę pamiętał.
2
Ciekawa ta Szwecja.Tu 5-1, tu 1-5.To co z Japonią 5-1 lub 1-5 do wyboru-do koloru.
3
@Spider_Man W Poznaniu potrafi Ali strzelać.
0
@4drian0 Niby w eliminacjach potrafiliśmy z Holandią dwa razy zremisować ale tutaj na mistrzostwach byłby kompletnie inny mecz.Zwłaszcza pod względem nastawienia u rywali.
3
@Criss18Barca Ładną torebkę ma Cole.
0
@Faro Na Tunezję by wykańczali.
5
@Lanosss Fermin Lopez co śledzi BarcęInfo na X-ie.
0
@mekston Na Euro kiedy grają tylko drużyny z Europy jest wręcz przeciwnie.Na czym to do cholery polega?
0
@Balboa901 Można włączyć.Nie jest jakaś późna godzina aby zagaszać.
1
@Comentateiro Dla nas Mistrzostwa Świata to już za wysoki szczyt do zdobycia, a to dopiero wdrapanie się do fazy grupowej.
0
@mekston Portugalia 2002 :)
2
Pomarańczowy Potop na Szwecji.
0
@LukaszFan Nie ma znaczenia.
0
@Faro Karniaka dostaną, ze łba mogą coś wturlać ale trzeciej nie zdobędą.
0
@Faro Nie wygra Edziu.Za mało czasu-za dużo marnowania okazji+jeszcze jedną stracą.
2
@Faro Szwecja już nie wygra tego meczu.Za mało czasu.
1
@Kozinho. De Jong wyczyści go lepiej niż Cilit Bang zabrudzenia.
1
@Faro Da się na niego patrzeć.
1
@Comentateiro Nederländerna
1
Szwecja troszkę jak Polska to gra.
1
@Lanosss Szwedzi grają troszkę ten mecz jak Polska.Potrafią dojść do pola karnego rywali ale marnują okazje.
0
@Gibson Za dowolnego selekcjonera byśmy polegli.
2
Coś Szwedzi za bardzo dają się łapać na spalonego.
0
@_RL9 Potrzeba nam więcej takich Piotrusiów z Afryki.Silnych i wybieganych.
2
@Lanosss Jeszcze czas doliczony.