FcPortoFan1999
Somsiad Roku 2025
Dołączył/a: wrzesień 2022
Siedlce
34 obserwujących
0 obserwowanych
Somsiad Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Faro On już jest od prawie 10 lat w TVP.Zwykle Bundesligą się zajmował w Eurosporcie kiedyś.
0
Afryka do tej pory nie leży Europie.Trzeba się naprawdę napracować po zwycięstwo nad ekipami czarnego lądu.
0
@mekston Na Euro byłoby max 1-1.
2
@Czajka90 Trzeba go troszkę polepszyć.
4
@Frimpong Jak chcesz to potrafisz.
1
@jacobFCB Byłem na dachu.
2
@Adi123456789 U nas wciąż "myśl o wyniku, po co tyle krzyku"
0
@Kgorecki2500 Kto zatem wskoczy na ich pozycję?
1
@RafiVeB Nie wiem czego ten Mistrz xd
2
@Adi123456789 Szkoda że nasi piłkarze nie mogą mieć 100% racji na boisku.
0
@Kamiloza91 Może to jest po prostu jeden z tych piłkarzy typowo reprezentacyjnych a nie klubowych?
1
@blakkudium Poza jedną okazją gdzie mógł mieć asystę to go nie widziałem na murawie.Gdzie był?
1
@Katalończyk 99 Na zachodzie byli i już zakładam że tam nie wrócą.Tak samo Kacper.
1
@DragonxNF Dużo komentarzy Napisałeś.Brawo!
1
@Safrani Nie no, dzisiaj Afrika Korps bo zespół z Afriki gotowy do walki.I to jeszcze najedzony kością ze słonia.
5
@Katalończyk 99 Jaka Francja? jaka Holandia? My musimy mieć jeden cudowny turniej(patrz Euro 2016) gdzie musi zagrać wszystko włącznie ze szczęściem aby coś osiągnąć na wielkiej imprezie.Regularnie to My nigdy tych reprezentacji nie dogonimy.Zwłaszcza z wpajaniem wyniku od samego malca.
4
@Comentateiro Afrika Korps już gotowe?
1
@Piotr,1985 Karma nie zwróci się w 100 procentach nawet jeśli Japonia spuści im manto.Nic to nie zmieni w sytuacji Polski.
3
A moglibyśmy to być My!
2
@RafiVeB Pewnie Neuerowi i Musiali bo Bayern.
1
@blakkudium Pora sprawdzić Kessiego na bardzo mocną ekipę.
2
@VamoSBarca88 @Pablozeusz Będę pamiętał.
2
Ciekawa ta Szwecja.Tu 5-1, tu 1-5.To co z Japonią 5-1 lub 1-5 do wyboru-do koloru.
3
@Spider_Man W Poznaniu potrafi Ali strzelać.
0
@4drian0 Niby w eliminacjach potrafiliśmy z Holandią dwa razy zremisować ale tutaj na mistrzostwach byłby kompletnie inny mecz.Zwłaszcza pod względem nastawienia u rywali.
3
@Criss18Barca Ładną torebkę ma Cole.
0
@Faro Na Tunezję by wykańczali.
5
@Lanosss Fermin Lopez co śledzi BarcęInfo na X-ie.
0
@mekston Na Euro kiedy grają tylko drużyny z Europy jest wręcz przeciwnie.Na czym to do cholery polega?
0
@Balboa901 Można włączyć.Nie jest jakaś późna godzina aby zagaszać.