FcPortoFan1999
Somsiad Roku 2025
Dołączył/a: wrzesień 2022
Siedlce
34 obserwujących
0 obserwowanych
Somsiad Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@gumaz Z koszulką.Niech się nie przyglądają na bęben.
2
@gumaz Kosić trawę!
1
@mekston Można a nawet trzeba :(
1
@BillyButcher Ciekawe te osoby.Zwłaszcza Ribbentrop czy Mussolini.
1
@Czajka90 Zapewne tak bo Russell Crowe ich dobrze nastroił na ten turniej.Przynajmniej w tych dwóch meczach.
0
@LukaszFan Dzisiaj Niemcy zwłaszcza będą mogli sprawdzić czy to kwestia temperatury czy rzeczywiście Afryka rozgryzła grę Europy.
1
@Sulimo Powinien spróbować swoich sił w polityce.
0
@Czajka90 Zwłaszcza Afryka jakoś nie leży Europie.Idzie to opornie jak cholera.
0
@Encore Haiti to musieli pokonać aby nie wyjechać przedwcześnie do domciu.
3
Europa ma bardzo ciężki start mistrzostw.
1
@AmigoBlancos Mecz reprezentacji które mogą mieć bekę z Polski.
0
@FCB24 Polska by wygrała 0:0.
0
@ZuczekFCB1899 Nie po raz pierwszy oszukali cały świat.
0
@Kgorecki2500 Speedrun do samolotu robią.
3
Turkowie-czarny konik xd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Comentateiro Szacunek za poświęcenie się dla piłki.
3
@mekston Nie śpię ale zaraz to zrobię.Po prostu zobaczę chociaż troszkę meczu nocnego i muzyki w międzyczasie przesłucham.
0
@Ilka To pomyśl że to drużyna dzielnego regionu Afryki.
4
Maroko miało z Brazylijczykami równie mocny start spotkania.
1
@APTAPT Z tym to żartów nie ma.Zwłaszcza przy próbie ułożenia się do snu.
0
@Kgorecki2500 Tragicznie może nie ale troszkę się męczy.
0
@Colon Jak jest Mateusz w redakcji to się nie odmawia ;)
0
@Kgorecki2500 Gardło ma chore ponownie.
0
@barcelonaLM To ten słynny flu game jak miał Michael Jordan.
1
@Adran360 To wygląda jakby oglądał wszystkie dotychczasowe mecze a tak naprawdę pił z Mateuszem. @Colon Albo strzelił zimną wódkę.
8
Bobuś Podoliński głos wczorajszy.
6
Pora rozpocząć kolejne problemy Europy z Afryką xd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Antimadridista_WR Czyli po co wywali tego Bruno xd?