FcPortoFan1999
Somsiad Roku 2025
Dołączył/a: wrzesień 2022
Siedlce
34 obserwujących
0 obserwowanych
Somsiad Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Panie komentatorze kochany.A kiedy Polska reprezentacja miała udany rok?
1
@Kozinho. Jeśli nie De Jong Złota Piłka to ten Brian.Ja Cię ostrzegałem tylko.
1
@Lanosss Czyli warte obejrzenia.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Holandia-La Zabawa.Brobbey do Barcelony!
0
@Lanosss Najważniejsze to spróbować obejrzeć mecz Tunezji z Japonią bo to będzie tysięczny w historii mistrzostw świata.
0
Czy ta grupa nie jest tą najciekawszą?
2
@mekston Jasne że tak!
0
@mekston Pamiętam.Tylko inny selekcjoner był Oski.
1
Jest i laga na Robercika.
1
@Kozinho. Celuje celuje.Zwłaszcza De Jong po ZP o czym Ci już mówiłem wcześniej.
3
@Laminedependencia W sumie racja.Za te wszystkie gole powinien przeprosić w obecnych przepisach.
1
@mekston Uzbecy mają to wygrać i nie zwracam uwagi czy to się komuś podoba czy nie.
1
@Lanosss Pozory mylą.
1
@blakkudium Zakładam że to nie jest ostatni gol w meczu.
1
@mekston I cóż że ze Szwecji?
1
Na lornetkę w tym meczu słusznie nie było co liczyć.
1
@July_6_BcN Kobitki również.
0
@barcelonaLM Wtedy rozpocznie się znana na polskich ziemiach-matematyka. @mekston O nie nie! to Portugalia zapłaci za błędy Krzysztofa Kolumba.
1
@Xaviball W sumie którzy to nasi?
0
@mekston Był mecz otwarcia to teraz mecz o wszystko.
0
@mekston Z tego co widzę to mogą być Niemcy więc marne szanse na dalszą grę po 1/16.
1
@Marcelinho132 Like always.
1
Happy New Year powinno być.Ciekawe odliczanie.
0
@mekston Wiem że ma mecz z Tunezją.Jednakże jest takie ryzyko że mogą wyjść z grupy tylko z 3 miejsca a w 1/16 grać ewentualnie na Niemcy.
1
@Lanosss Przejdziem Wisłę-przejdziem Wartę-Będziem Polakami! a nie przepraszam w hymn się wczułem.
0
@VEBVC14 Tylko stawka dość wysoka.Zwłaszcza dla Holandii pod względem punkcików.
0
Pozostaje napisać w starciu tych dwóch drużyn podczas hymnów tak...Polska xdd
2
@Faro Mocna opinia Edwardzie.
1
@VEBVC14 I jest.Tylko dla tutejszych Holendrów i jednego czarnego Szweda.