0

@Kgorecki2500 Tragicznie może nie ale troszkę się męczy.

0

@Colon Jak jest Mateusz w redakcji to się nie odmawia ;)

0

@Kgorecki2500 Gardło ma chore ponownie.

0

@barcelonaLM To ten słynny flu game jak miał Michael Jordan.

1

@Adran360 To wygląda jakby oglądał wszystkie dotychczasowe mecze a tak naprawdę pił z Mateuszem. @Colon Albo strzelił zimną wódkę.

8

Bobuś Podoliński głos wczorajszy.

6

Pora rozpocząć kolejne problemy Europy z Afryką xd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Antimadridista_WR Czyli po co wywali tego Bruno xd?

1

@MessiForeverTheBest Radyjka naturalnie.

1

@Adran360 Tu nie chodzi o to kto ma więcej medali ale kto jest regularniejszy na imprezie.W XXI wieku potrafimy zagrać mundial po mundialu po czym musimy czekać.Mam obawy że powtóreczka będzie z lat 2010 i 2014.Co oznacza że w 2030 również obejrzymy zmagania przed telewizorem.

0

@Antimadridista_WR Ciekawe w sumie na co Oni tak naprawdę liczą? na puchary?

2

@Coutinho007 W Polsce drugi nieoficjalnie.Pierwszy to zmagania sportowe przy ulicy wiejskiej.

2

@Spider_Man Zostaw go.Niech żyje ziomek.

3

@PatrychoO Albo posłuchać muzyki.

3

@Adran360 To jest właśnie coś czego Polska może im zazdrościć.Ja wiem że mają łatwiejsze eliminacje no ale są na tych mundialach bez przerwy i najczęściej na grupie nie kończą.

2

@Adran360 Miło patrzeć na radość gospodarzy.

0

@APTAPT Tutaj akurat są aktualnymi mistrzami kraju więc jeszcze nie najgorzej w porównaniu ostatnio do piłki gdzie prawdziwe sukcesy są tylko w krajowym pucharze.

5

Długo czekali Amerykanie na dwa triumfy z rzędu w fazie grupowej mundialu.Od 1930 roku im się to nie zdarzyło ludziska gadają.

0

@APTAPT Jedynie koszykówka obecnie mu ratuje twarz.

3

Oj sędziego nogi zawodzą..

1

@Spider_Man Nie no.Mielcarski ma lepszą wiedzę niż Ja.

0

@Dari0G Taki jak opisał @SiempreCule10

2

@PolskiBarcelonista10 Kazio to by chociaż zaśmiał się.

2

@Barwindg Dobrze by było gdyby to zrobili.Lubię takie bójki.

0

@Nazio_87 Absolutnie nie.

2

@misterio Na początku lutego.

1

@Votrox7 Dlatego że jego dziewczyna delikatnie mówiąc kwestionuje Ronaldo.

4

@SiempreCule10 Za późno się obudzili.

0

@pt9 Co postawiłem 4-1 dla Legii to moje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?