FcPortoFan1999
Somsiad Roku 2025
Dołączył/a: wrzesień 2022
Siedlce
34 obserwujących
0 obserwowanych
Somsiad Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kgorecki2500 Tragicznie może nie ale troszkę się męczy.
0
@Colon Jak jest Mateusz w redakcji to się nie odmawia ;)
0
@Kgorecki2500 Gardło ma chore ponownie.
0
@barcelonaLM To ten słynny flu game jak miał Michael Jordan.
1
@Adran360 To wygląda jakby oglądał wszystkie dotychczasowe mecze a tak naprawdę pił z Mateuszem. @Colon Albo strzelił zimną wódkę.
8
Bobuś Podoliński głos wczorajszy.
6
Pora rozpocząć kolejne problemy Europy z Afryką xd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Antimadridista_WR Czyli po co wywali tego Bruno xd?
1
@MessiForeverTheBest Radyjka naturalnie.
1
@Adran360 Tu nie chodzi o to kto ma więcej medali ale kto jest regularniejszy na imprezie.W XXI wieku potrafimy zagrać mundial po mundialu po czym musimy czekać.Mam obawy że powtóreczka będzie z lat 2010 i 2014.Co oznacza że w 2030 również obejrzymy zmagania przed telewizorem.
0
@Antimadridista_WR Ciekawe w sumie na co Oni tak naprawdę liczą? na puchary?
2
@Coutinho007 W Polsce drugi nieoficjalnie.Pierwszy to zmagania sportowe przy ulicy wiejskiej.
2
@Spider_Man Zostaw go.Niech żyje ziomek.
3
@PatrychoO Albo posłuchać muzyki.
3
@Adran360 To jest właśnie coś czego Polska może im zazdrościć.Ja wiem że mają łatwiejsze eliminacje no ale są na tych mundialach bez przerwy i najczęściej na grupie nie kończą.
2
@Adran360 Miło patrzeć na radość gospodarzy.
0
@APTAPT Tutaj akurat są aktualnymi mistrzami kraju więc jeszcze nie najgorzej w porównaniu ostatnio do piłki gdzie prawdziwe sukcesy są tylko w krajowym pucharze.
5
Długo czekali Amerykanie na dwa triumfy z rzędu w fazie grupowej mundialu.Od 1930 roku im się to nie zdarzyło ludziska gadają.
0
@APTAPT Jedynie koszykówka obecnie mu ratuje twarz.
3
Oj sędziego nogi zawodzą..
1
@Spider_Man Nie no.Mielcarski ma lepszą wiedzę niż Ja.
0
@Dari0G Taki jak opisał @SiempreCule10
2
@PolskiBarcelonista10 Kazio to by chociaż zaśmiał się.
2
@Barwindg Dobrze by było gdyby to zrobili.Lubię takie bójki.
0
@Nazio_87 Absolutnie nie.
2
@misterio Na początku lutego.
1
@Votrox7 Dlatego że jego dziewczyna delikatnie mówiąc kwestionuje Ronaldo.
4
@SiempreCule10 Za późno się obudzili.
0
@pt9 Co postawiłem 4-1 dla Legii to moje.