FcPortoFan1999
Somsiad Roku 2025
Dołączył/a: wrzesień 2022
Siedlce
34 obserwujących
0 obserwowanych
Somsiad Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Szwajcarzy oraz Bośniacy zapowiadają się ciekawiej.Zwłaszcza Helweci mają co udowadniać po przebytym Katarze.
0
@mekston Nie rozumiem tych Czechów.Zwłaszcza coś złego dzieje się z nimi przy prowadzeniu 1:0. @Colon Zwłaszcza po wyjściu na prowadzenie.
0
@Marcelinho99 To właśnie dlatego nas tutaj nie ma.Albo styl albo wyniki.
0
@Colon RPA niestety ale troszkę psuje wizerunek Afryki na tym turnieju.
3
Obustronna porażka nastąpiła.
0
Chyba RPA tylko karniakiem jest w stanie strzelić.
0
@Marcelinho99 Akurat obecnie moglibyśmy lepiej się zaprezentować od Czechów.Nie w sensie defensywy ale ofensywy.
1
Schulz..coś Ty narobił?
0
@Sulimo Rywal bardzo dobry na początek eliminacji LF bo zbędnego kalkulowania nie będzie ale jest też w zasięgu bo to dość niespodziewany mistrz Danii.Przy okazji transferu to oby szybciej odpalił niż Ali.
1
@allien18 Czyli do 65 roku życia.
1
@Dari0G Ten tutaj @Przemek2323
0
@mekston Wystarczyło że wszedł Zima i...już wcześniej zapowiadało się że dostaną gonga.
1
@Marusek Na niej nie robią wrażenia jakieś spięcia piłkarzy.Kazio Węgrzyn taką grę lubi gdzie krew się leje ciurkiem.
2
@Romario87 W tej sytuacji grając taką padlinę ciężko będzie np. z 2 punktami gdziekolwiek się prześlizgnąć jak szczur.
1
@Dari0G A to Przemek był przecież.
4
Jeden remis-dwóch przegranych w tej sytuacji.
0
@Pawlak1992 Królem strzelców mundialu nie zostanie.
6
Czechy bliżej samolotu do domu (*)
3
Pani arbiter dyktuje karniaczka! Afrykanie zapewne odpadając chcą wciągnąć ze sobą Czechów do samolotu.
1
Zima wchodzi przed początkiem Lata? to zwiastun czegoś złego..
1
@Marcelinho132 Przynajmniej premii za awans nie otrzymają i Jestem tego pewny.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Marusek Mecz o 3:00 można obejrzeć ale ciężką o jakąkolwiek analizę.Chyba że gra Messi.
0
To zapewne DJ Śmieszek.
0
@Michael24 To On ma ochotę zagrać w wieku 49 lat jeszcze?
1
@Spider_Man Ja miałem ciekawiej na dachu.
0
Adam Marciniak lepiej by się czuł na meczu Chrobrego z Pogonią Siedlce-tak było nie zmyślam.
1
@Faro Dała dała.Nawet dwa razy.
0
@mekston I są.Taktyczny/mentalny mecz.
1
@mekston Top300 to na pewno.