1

Szwajcarzy oraz Bośniacy zapowiadają się ciekawiej.Zwłaszcza Helweci mają co udowadniać po przebytym Katarze.

0

@mekston Nie rozumiem tych Czechów.Zwłaszcza coś złego dzieje się z nimi przy prowadzeniu 1:0. @Colon Zwłaszcza po wyjściu na prowadzenie.

0

@Marcelinho99 To właśnie dlatego nas tutaj nie ma.Albo styl albo wyniki.

0

@Colon RPA niestety ale troszkę psuje wizerunek Afryki na tym turnieju.

3

Obustronna porażka nastąpiła.

0

Chyba RPA tylko karniakiem jest w stanie strzelić.

0

@Marcelinho99 Akurat obecnie moglibyśmy lepiej się zaprezentować od Czechów.Nie w sensie defensywy ale ofensywy.

1

Schulz..coś Ty narobił?

0

@Sulimo Rywal bardzo dobry na początek eliminacji LF bo zbędnego kalkulowania nie będzie ale jest też w zasięgu bo to dość niespodziewany mistrz Danii.Przy okazji transferu to oby szybciej odpalił niż Ali.

1

@allien18 Czyli do 65 roku życia.

1

@Dari0G Ten tutaj @Przemek2323

0

@mekston Wystarczyło że wszedł Zima i...już wcześniej zapowiadało się że dostaną gonga.

1

@Marusek Na niej nie robią wrażenia jakieś spięcia piłkarzy.Kazio Węgrzyn taką grę lubi gdzie krew się leje ciurkiem.

2

@Romario87 W tej sytuacji grając taką padlinę ciężko będzie np. z 2 punktami gdziekolwiek się prześlizgnąć jak szczur.

1

@Dari0G A to Przemek był przecież.

4

Jeden remis-dwóch przegranych w tej sytuacji.

0

@Pawlak1992 Królem strzelców mundialu nie zostanie.

6

Czechy bliżej samolotu do domu (*)

3

Pani arbiter dyktuje karniaczka! Afrykanie zapewne odpadając chcą wciągnąć ze sobą Czechów do samolotu.

1

Zima wchodzi przed początkiem Lata? to zwiastun czegoś złego..

1

@Marcelinho132 Przynajmniej premii za awans nie otrzymają i Jestem tego pewny.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Marusek Mecz o 3:00 można obejrzeć ale ciężką o jakąkolwiek analizę.Chyba że gra Messi.

0

To zapewne DJ Śmieszek.

0

@Michael24 To On ma ochotę zagrać w wieku 49 lat jeszcze?

1

@Spider_Man Ja miałem ciekawiej na dachu.

0

Adam Marciniak lepiej by się czuł na meczu Chrobrego z Pogonią Siedlce-tak było nie zmyślam.

1

@Faro Dała dała.Nawet dwa razy.

0

@mekston I są.Taktyczny/mentalny mecz.

1

@mekston Top300 to na pewno.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?