0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Marusek Mecz o 3:00 można obejrzeć ale ciężką o jakąkolwiek analizę.Chyba że gra Messi.

0

To zapewne DJ Śmieszek.

0

@Michael24 To On ma ochotę zagrać w wieku 49 lat jeszcze?

1

@Spider_Man Ja miałem ciekawiej na dachu.

0

Adam Marciniak lepiej by się czuł na meczu Chrobrego z Pogonią Siedlce-tak było nie zmyślam.

1

@Faro Dała dała.Nawet dwa razy.

0

@mekston I są.Taktyczny/mentalny mecz.

1

@mekston Top300 to na pewno.

0

Szkoda że obok Krzyczącego Sławomira nie komentuje Kazimierz Węgrzyn.

1

@VegetaPolska Jak Ty mnie dobrze już znasz.

0

@Balboa901 Polska nie wie czym są mistrzostwa świata.

1

RPA psuje obraz Afryki.

0

@takisobiektos Sąsiedzi! nie idźcie tą drogą!

1

@michaleu Kolejka kolejce nierówna Gieniuś.RPA generalnie to nie są takie pimpki do oklepania.

3

Aż zadziwiające że to napastnik główkował w tak marny sposób.

1

@Marcelinho132 Podobnie z fotoreporterami.Tuchelowi wczoraj zasłonili hymn.

0

Starcie czarnych na białych.Na papierze brzmi mocno.

1

@Faro Dziwne że nie Panna Frappart.

1

@Luciano99 A to zależy któremu.

2

@Marcelinho132 Jedną maksymalnie.

0

@takisobiektos Nic tylko skoczyć po popcorn i czytać.

0

@mekston Czyli drugą kolejkę też warto sobie odpuścić?

0

@Czajka90 Tego można było się spodziewać.Niemniej dziwny sposób odejścia.

2

@DragonxNF On nigdy nie wyzdrowieje.

9

@Arden Ronaldo próbuje oszukać wiek ale póki co oszukuje samego siebie.

0

@tadzik447 Może przejmować Polskę.

1

@Safrani Ja oglądałem tylko 45 minut pierwsze ale warto było.Cześć Oski.

2

@Fake69 Holandia-Szwecja nawet nawet.Niemcy zapewne tym razem Afryce nie pozwolą na wiele jak reszta drużyn z Europy.

2

@AssisMoreira Finału może i nie będzie ale chociaż grę poprawili.Oby tak z Ghaną.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?