1

@takisobiektos Nie można spróbować we wtorek?

1

@turhiay W takiej prasówce też element merytoryczny może się znaleźć bo to nie są krótkie posty.

0

@michal26 Są punkty ale raczej dla rywalek.

0

@Czajka90 Oby się nie powtórzył taki upadek.

0

@mekston Bo to nie jest taki typowy turniej towarzyski.

0

@Czajka90 Tam w Mielcu jest poważniejszy problem organizacyjny z tego co słyszałem.Odejście trenera nie dziwi.

0

@Jarema2000 Łatwa drabinka.Unikną reszty świata a będą grać z niepewną swego Europą.

2

@LAMC_10 W języku merytorycznym.

0

@mekston Raczej ktoś jest zainteresowany bo z tego narodziła się obecna Hiszpania przy triumfie 2023 albo rok temu Pan od celu ją wygrał.

0

@mekston W Ligi Narodów byli jeszcze.

1

@Czajka90 Mam czereśnie.

0

@mekston To Chorwaci mają takie Euro praktycznie na każdej imprezie.Plus potrafią przetrzymać selekcjonera dłużej niż 5 lat.

2

@pride1899 W Pucharze Azji są jakieś niezrozumiałe cuda w ostatnim czasie.Co najmniej dziwnym faktem jest to że Katar potrafił wygrać ten Puchar 2 razy po kolei a taki Iran czeka od lat 70 na te rozgrywki.

0

@mekston Żeby Wielkie Niemcy odzyskały swój prymat na świecie! @Comentateiro

0

@michal26 No nareszcie.

0

@mekston Ja nie będę ukrywał że mam o to ból dupy bo wiem że to moglibyśmy być My.W Chorwacji są sukcesy i złote pokolenie a u nas jest rzekomy rozwój który trwa od lat..

0

@mekston Po co czekać na finał skoro można wcześniej taki mecz rozegrać?

1

@GeneralXavi Oni 4 lata temu już by konkretny sukces nawet w postaci medalu wywalczyli ale musieli trafić na zespół ślizgany w karnych w 1/8 finału..

4

Ja Jestem tym człowiekiem.

0

@Encore Oby Irak ich pokonał.

2

@Sulimo Gdy się człowiek spieszy-to się diabeł cieszy!

1

@mekston Nie za bardzo.

2

@MOLESTA Z tego co wiem to ten naleśnik z polewą czekoladową powinien mieć asystę.

1

@MateS Dowolne miejsce meczu ale żeby był.

4

@MichuZ44 Czemu akurat Arsenal dostał takie ostrzeżenie?

4

@Marusek Oby Półki wygrały w tiebreaku!

1

@Kgorecki2500 Kurierzy przynajmniej będą mieli robotę.

1

@MateS Obejrzałbym taki mecz o 12:15 między Koroną i Górnikami.

2

@Batys Ciesz się i korzystaj.Czas zasuwa błyskawicznie. @Marusek Najciężej mi sobie wyobrazić życie na takiej Pustyni.

0

Ciekawi mnie ten Kanno w pomocy Arabskiej.Kompletnie nazwisko nie tutejsze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?