FcPortoFan1999
Somsiad Roku 2025
Dołączył/a: wrzesień 2022
Siedlce
34 obserwujących
0 obserwowanych
Somsiad Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Lanosss Zmienili godzinę meczu czy Ja już niedowidzę?
2
@Lanosss Co jest? Ja myślałem że ten mecz jest o 1:30 a nie o 19:00.Uzbekistan musi wygrać ten mecz! i to nie dlatego że to jakiś hate-watch Portugalii ale po prostu to jest jedna z trzech moich mniejszych reprezentacji.
1
@DiSBlaDE Boli Cię te narzekanie?
0
@mekston W tenisie często taki wynik w punkcikach się zdarza.Czyli 1-0.
1
@Spider_Man Francuzi w 1812 Napoleona sądzili podobnie czy Niemcy w 1941.Też im zimno było niestraszne!
0
W Szczecinie ciężko o jakiekolwiek trofea więc może to będzie jakaś ładna gra dla oka jak spadająca Lechia z Gdańska.
1
@Roobo To ile będzie? 5-0 dla Argentyny?
1
@Spider_Man Co giniemy? pomyśl że Jesteś gdzieś indziej gdzie akurat jest -10 i zimno Ciebie trzęsie.
1
@Giwera Szalony Haditaghi czekał aż do 1 sparingu z taką decyzją czy o co chodzi?
1
@Czajka90 To do ćwiartki 3/4 Pan niech się zgłosi.
0
@mekston Co się mam uspokoić? Argentyna ma Messiego, Dibu zdrowych i w pełni sił to może i czeka ich troszkę większy opór niż na Algierię ale nie przesadzajmy.
0
@maikeru Bo taki przykładowo Vozinha to już troszkę za stary jest.
2
@SiempreCule10 Argentyna weźmie i wygra! i przy okazji grupę.
1
@AmigoBlancos Nie może On po prostu wrócić? brakuje mi tych kolejnych okazji.
0
@DonAndrzejos Cóż to za stary skład Barcelony?
0
@michaleu Dlaczego Ty i drugi Gieniuś cały czas pytacie mnie o dupeczki?
0
@mekston Dlatego dziwi mnie że Jannik nie posmarował sobie nóg w Paryżu przy upałach w czasie przerwy medycznej.
1
@Safrani Akurat Pogoń Szczecin mogą wzmacniać bo to tylko Pogoń a ona choćby chciała to nie może aktywnie włączyć się do gry o trofea.
1
@Giwera Ja mam ważniejsze zadania w robocie niż jakieś dupeczki. @BojanKriKicz Zwłaszcza że u nas na hali takiej klimatyzacji brak.
1
@Giwera Mi nikt nie zabiera telefonu.Ja bym go mógł mieć ale On nie jest mi tam potrzebny.Telefon by mnie tylko rozpraszał.
1
@Safrani Przecież Nsame nawet na krótko sprawiał lepsze wrażenie w zeszłym sezonie niż Rajovic który właśnie poza Pogonią Szczecin to w zasadzie nie miał komu strzelać.
2
@Rifek Tylko On tak jakby już jest.
3
@BojanKriKicz Najgorzej jest przy produkcji i maszynie kiedy jest powyżej 25-30 stopni w klasycznym kombinezonie.
0
@mekston Dla nich to jest prawdziwa weryfikacja bo Jordania to żaden rywal.
1
@mekston Chyba można.W sumie podobnie było z zawiasami u Igi.Lepiej zostać złapany niż nie poddawać się kontroli zupełnie.
1
@Safrani Co ta Legia wyprawia? i jeszcze Rajovicia zostawią?
2
@maikeru Tylko w sumie kto konkretnie ma trafić z tej ekipy do Top5?
0
@mekston Czy Austria jest taka groźna? nie powiedziałbym.Mają ciekawego selekcjonera ale nazwiska takie niezbyt konkurencyjne.
0
@Lanosss I tak mają grać w obruskach więc chociaż ciekawsza koszulka by była.
1
@Giwera On może ruszyć w każdej chwili ale czy od razu na walkę o tytuł? @Safrani Takie predykcje zwykle lepiej robić na kilka dni przed startem ligi bo teraz to w sumie nie wiadomo jak pójdą sparingu/kontuzje+Widzew wciąż ma tego samego trenera a więc niezbyt pewnego na wyjazdach.