FcPortoFan1999
Somsiad Roku 2025
Dołączył/a: wrzesień 2022
Siedlce
34 obserwujących
0 obserwowanych
Somsiad Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Lanosss Nie oglądałem ani tego ani tego.
0
@Kgorecki2500 Jest to poświęcenie na które Jestem gotowy!
1
@gumaz Nie mam z nim pokoju jeszcze.
3
Dzisiaj moja mniejsza reprezentacja-Irańczycy muszą wygrać!
3
@mekston Mogę przyjść.Zależy gdzie i dokąd.
0
@mekston Tak Oski.
0
@Jakchcesz Dawaj w samo południe na bieganie!
2
@MessiForeverTheBest Legenda mówi że możemy mieć 5 selekcjonera w 5 lat.
2
@mekston Racja-zapomniałem.Finał Hiszpanii z Argentyną.
4
@mekston Będą takimi punktami.
0
@AmigoBlancos To że gramy lepiej pod względem ofensywnym ma swój minus bo defensywa jest katastrofą i ciągłą bombą która i tak musi pierdyknąć z dowolną drużyną.A w meczach z nożem na gardle to gramy dopiero pierdołowato i naiwnie.
1
@Faro Powinni pić takiego browara.Przynajmniej nie byliby spragnieni.
1
@MessiForeverTheBest Patrząc na te mistrzostwa to triumf kogoś spoza Europy i Ameryki Południowej stał się bardziej wykonalny niż to było do tej pory.
0
@mekston Ten selekcjoner patrząc na to co było wcześniej i co jest później oraz obecnie to naprawdę w rok wykręcił wyniki ponad stan.
3
@AmigoBlancos Ale czemu farmazon? uważasz że nie mielibyśmy z Ekwadorem problemów w meczu o wszystko?
0
@mekston Nie wchodzę.
0
@mekston Blisko było ale nie kawę.Najczęściej siedzą na środku takie Panienki i robi im się za gorąco.
0
@mekston Elegancko.Tylko patrząc na konkurentów gdzie selekcjoner wciąż ten sam to powinienem już zapomnieć kto naszych Polaków wówczas prowadził.
5
@AmigoBlancos U nas niemożliwe nie istnieje.
2
@mekston Ja już czekam kiedy powrócimy do złotych lat 2009-2013 i stałego spadku w rankingu.Zawsze możemy wrócić na słynne 78 miejsce.
0
@gumaz To wtedy na dworze niech oglądają.
0
@mekston Ta Portugalia to już nie jest ta Portugalia co była kiedyś-a nie to o Hiszpanii miało być.
0
@mekston Czarni oszuści!
0
@Votrox7 Polska xdd
2
@gumaz Niech siedzą.Ja Jestem młody, zdrowy, silny i nie muszę siadać i się nudzić.Przy okazji tak lepiej słucha się Księdza co ma do powiedzenia na kazaniu i przy okazji obserwuje się jak najczęściej jakieś panienki młode od przesiedzenia słabną i trzeba je uspokoić.
0
@zadafcb Może kiedyś Turas by wpadł do ligi minus.
3
@gumaz Z tyłu i stoję.Nie muszę siadać.
0
@Faro Hiszpania już dzisiaj to będzie ta Hiszpania co znaliśmy lepiej.
1
@LAMC_10 Co Oski Oski?
1
@LAMC_10 Słabą skoro zwykłe piwo Ciebie ogrywa.