0

@Lanosss Nie oglądałem ani tego ani tego.

0

@Kgorecki2500 Jest to poświęcenie na które Jestem gotowy!

1

@gumaz Nie mam z nim pokoju jeszcze.

3

Dzisiaj moja mniejsza reprezentacja-Irańczycy muszą wygrać!

3

@mekston Mogę przyjść.Zależy gdzie i dokąd.

0

@mekston Tak Oski.

0

@Jakchcesz Dawaj w samo południe na bieganie!

2

@MessiForeverTheBest Legenda mówi że możemy mieć 5 selekcjonera w 5 lat.

2

@mekston Racja-zapomniałem.Finał Hiszpanii z Argentyną.

4

@mekston Będą takimi punktami.

0

@AmigoBlancos To że gramy lepiej pod względem ofensywnym ma swój minus bo defensywa jest katastrofą i ciągłą bombą która i tak musi pierdyknąć z dowolną drużyną.A w meczach z nożem na gardle to gramy dopiero pierdołowato i naiwnie.

1

@Faro Powinni pić takiego browara.Przynajmniej nie byliby spragnieni.

1

@MessiForeverTheBest Patrząc na te mistrzostwa to triumf kogoś spoza Europy i Ameryki Południowej stał się bardziej wykonalny niż to było do tej pory.

0

@mekston Ten selekcjoner patrząc na to co było wcześniej i co jest później oraz obecnie to naprawdę w rok wykręcił wyniki ponad stan.

3

@AmigoBlancos Ale czemu farmazon? uważasz że nie mielibyśmy z Ekwadorem problemów w meczu o wszystko?

0

@mekston Nie wchodzę.

0

@mekston Blisko było ale nie kawę.Najczęściej siedzą na środku takie Panienki i robi im się za gorąco.

0

@mekston Elegancko.Tylko patrząc na konkurentów gdzie selekcjoner wciąż ten sam to powinienem już zapomnieć kto naszych Polaków wówczas prowadził.

5

@AmigoBlancos U nas niemożliwe nie istnieje.

2

@mekston Ja już czekam kiedy powrócimy do złotych lat 2009-2013 i stałego spadku w rankingu.Zawsze możemy wrócić na słynne 78 miejsce.

0

@gumaz To wtedy na dworze niech oglądają.

0

@mekston Ta Portugalia to już nie jest ta Portugalia co była kiedyś-a nie to o Hiszpanii miało być.

0

@mekston Czarni oszuści!

0

@Votrox7 Polska xdd

2

@gumaz Niech siedzą.Ja Jestem młody, zdrowy, silny i nie muszę siadać i się nudzić.Przy okazji tak lepiej słucha się Księdza co ma do powiedzenia na kazaniu i przy okazji obserwuje się jak najczęściej jakieś panienki młode od przesiedzenia słabną i trzeba je uspokoić.

0

@zadafcb Może kiedyś Turas by wpadł do ligi minus.

3

@gumaz Z tyłu i stoję.Nie muszę siadać.

0

@Faro Hiszpania już dzisiaj to będzie ta Hiszpania co znaliśmy lepiej.

1

@LAMC_10 Co Oski Oski?

1

@LAMC_10 Słabą skoro zwykłe piwo Ciebie ogrywa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?