0

@mekston W sumie jakby był gol to ten mecz pewnie poszedłby w stronę Algierii.

0

@mekston Była jedna okazja-przeproś.Do brameczki się nie wcisnęła tylko.

0

Danso Kudurro normalnie.

0

@mekston Mecz będzie ciekawszy.

0

@mekston Proszę o przeprosiny.

2

@beter2 Jest jakaś lepsza drużyna od Argentyny?

0

@clyde A co ze słynnym Julianem chociażby?

0

@D10SLEO Szlak mnie trafia jak to widzę.

0

@gumaz Zobaczymy czy bym zamienił.Jeżeli będzie słaby to bym zamienił.Jeśli dobry to niekoniecznie.

3

4-4-2 jak widać mogą grać nawet Ci najwięksi ale nie w Polsce trzeba na trzech obrońców piłować.

1

Jest i gegenpressing.

0

@Lanosss Dość spora bo inny język.

1

Biało-Czerwoni grają.Oczywiście nie z Polski.

2

W końcu będzie można obejrzeć mecz Argentyny o jakiejś normalnej porze a nie gdzieś w środku nocy.Dawno o tej godzince ich nie widziałem.

0

@Lanosss Mnie tam nie ma.Ja nie Jestem merytoryczny aby tam być+nie mam odpowiedniego garnituru.

0

@Paulinho2012 Odpuściłbym sobie taki finał.

1

@Safrani Ich Legia może wzmacniać akurat.

0

@Lanosss W sumie Jestem zadowolony bo będę mógł zobaczyć Ubeków w akcji.

3

@Popitek12 Skoro dali Irak na 23:00 to niech się gonią! po 21:00 się wypocznie.

1

@Safrani W przypadku tego klubu to akurat jest dość jasne i wiadome xd

1

@Spider_Man Ja nie wyłączam, Ja posłucham co tam sobie pogada Mateusz.

6

@blakkudium Jest Hernandez-Hernandez-można się bawić.

0

@Lanosss Autentycznie sądziłem od 1 meczu że Portugalia kolejny zagra gdzieś w nocy gdzie nawet nie będę miał okazji zobaczyć jednej akcji.

0

@michaleu Niech komentuje.Odpocznie sobie w Tajlandii.

3

Jest to jeden z nieczęstych przypadków fazy grupowej mistrzostw świata kiedy w starciu Europy na resztę świata zdecydowanym faworytem jest reszta świata.

1

@Spider_Man Ojciec Chrzestny komentarza TVP ma komentować? w sumie spoko.Dowiem się w pewnym momencie o złotej kadrze Argentyny lat 70 i 80.Kempes, Maradona.

0

@Roobo Ja lubię spoilery.

0

@Lanosss Zmienili godzinę meczu czy Ja już niedowidzę?

2

@Lanosss Co jest? Ja myślałem że ten mecz jest o 1:30 a nie o 19:00.Uzbekistan musi wygrać ten mecz! i to nie dlatego że to jakiś hate-watch Portugalii ale po prostu to jest jedna z trzech moich mniejszych reprezentacji.

1

@DiSBlaDE Boli Cię te narzekanie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?