La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1360 Culés

2

Nsame ponoć w Pogoni Szczecin. Legii nie było stać na pensję, mimo zejścia z oczekiwań zawodnika.

@Arkon



1

@Safrani Co ta Legia wyprawia? i jeszcze Rajovicia zostawią?

1

@FcPortoFan1999 no jak oni za Rajovica chcą tyle siana, to nikt go nie kupi.

1

@Safrani Przecież Nsame nawet na krótko sprawiał lepsze wrażenie w zeszłym sezonie niż Rajovic który właśnie poza Pogonią Szczecin to w zasadzie nie miał komu strzelać.

0

@FcPortoFan1999 no, ale jak ich nie stać, to co poradzisz Oski?

1

@Safrani Akurat Pogoń Szczecin mogą wzmacniać bo to tylko Pogoń a ona choćby chciała to nie może aktywnie włączyć się do gry o trofea.

1

@FcPortoFan1999 nigdy nie wiadomo Oski

1

@Safrani W przypadku tego klubu to akurat jest dość jasne i wiadome xd

0

@FcPortoFan1999 Czyli Paprykarz lipa?

1

@Safrani Ich Legia może wzmacniać akurat.

1

@Safrani Ciągle liczę na zwrot akcji i jednak podpis dla Legii. Tak jak Ci pisałem problemem są kontrakty Rajo, ale przede wszystkim Colaka, a to już wina Bobicia.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?