0

@AmigoBlancos Kane ma ciężką przeszkodę przed sobą.Zapewne pozostanie na tej liście czwarty po dniu dzisiejszym.

1

@Kidd Bo to nawet ciekawy mecz nie jest.Co w nim ciekawego? przygody Ronaldo w polu karnym?

3

@Filipem Pewnie że tak!

0

@Lanosss @mekston Skoro tak to zastanowię się czy opłaca się to oglądać i poczekam na Anglię.

1

I znowu Anglia piźnięta na 22:00.Nie mogli tym razem zamiany zrobić z meczem Portugalii?

0

@Lanosss Mecze o 1 miejsce są takie sobie.

0

@mekston Jebem na niego.Mnie interesował tylko Irak. @Pablozeusz A nie zdobyli żadnej.Troszkę wstyd!

0

@mekston Szkoda że nie za 7 godzin.

1

@Safrani A Rajovic wraz został.Cześć Oski.

1

@mekston To co mówiłem przed mistrzostwami już @Faro -to jest piłkarz wybitnie reprezentacyjny-w szczególności mundialowy.Dla niego to 7-8 meczów jest stworzone.Co innego na dłuższy dystans klubowy gdzie ma za duże wahania formy.

10

Irak mnie zawiódł, no cóż-już za cztery lata!

0

@mekston Nie brakuje mi takiej matematyki.

6

@Consigliere W Polsce takie matematyczne szanse często po 2 meczu na turnieju występują.

0

@PatrychoO Jak nie strzeli jutro żadnego gola to już myślę do widzenia jeśli chodzi o gole na mundialach w jego wykonaniu.

2

@PatrychoO Czyli nie strzeli ani jednej tak? to zakładamy się? Ja mówię że jedną wciśnie.

0

@PatrychoO O co zakład?

1

@Azazel_Pazuzu Albo Mateusz nie umie angielskiego xd

1

@Xaviball Oby te ogórki dla Francji były tak niestrawne żeby Irak ich pokonał.Wiele nie wymagam bo 1:0.

0

@Rifek Dlatego że Ja tak napisałem.Możesz napisać swoją propozycję.

3

@ViscaelBarca2007 Wygrałby wtedy Złotą Piłkę.

0

@Faro Absolutnie nie ma na czekać.Iść spać i czekać na jutro.

0

@Faro Podobno pogoda psuje szyki i godzina 23 może być ryzykowna i zostać przesunięta na później.

4

@Nazio_87 Jeden minus w tym wszystkim jest taki że Argentyna robi się coraz bardziej i bardziej od niego zależna.Będzie musiał praktycznie w pojedynkę te mistrzostwa wygrać.Nie ma jakiegoś sensownego numeru dwa w tej kadrze.

0

@Czajka90 Tym bardziej.

4

@mekston Czyli w 1/4 finału będzie miał więcej G/A niż meczów.

1

@barcelonaLM Znajomy mecz, a w 2026 zagraliśmy podobnie i nawet wynik jest podobny.Przynajmniej tutaj Urban nie ucieknie do Brazylii trenować.

0

@mekston Hiszpania ma nawalić z tymi Urusami?

0

@mekston A jak będzie coś takiego w fazie pucharowej to będzie wymówka-to tylko faza pucharowa.

0

@barcelonaLM Grupa śmierci.W jakiej reprezentacji gra Ronaldo? Holandia? Anglia? a może Japonia?

0

@Tomek54321 Portugalia jest do ugryzienia co pokazało Kongo.Zwłaszcza jak Portugalia za bardzo usypia grę i przy okazji samą siebie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?