0

Jaki fart Iranu teraz..

1

@Gibson Wkurzać ludzi będzie szczudlak.

3

Jak nie trzeba to obroni wszystko...cholernik..

2

@Adran360 Podoba mi się bardziej ta grupowa.

0

@Zoker No siema.To o mnie.

0

Rozwinął skrzydła jak Anioł.

4

@Adran360 Rozumiem ten argument o śniadaniu i premii.Ma rację w tym punkcie.

0

@mekston Ale On chce pracować w klubach ponownie.

1

@John_Doe Szybko zapomną.Czarnych pamiętaliby dłużej.

0

@VegetaPolska Gdyby to były czarne karły to by była.

1

@fcbarcafan19 Lukaku zapewne to w końcu zrobi.Troszkę mi to przypomina Belgię z Egiptem.

1

@MateS Belgia nie pierwszy raz gra dość nijako na wielkim turnieju.

3

@Comentateiro Duża nerwowość jest na boisku i niedokładność.

2

@MessiForeverTheBest Mecz jest w sumie ok tylko goli nie ma.

0

Nie jest to typowy mecz pod lornetkę.Za dużo Iran kombinuje z tymi próbami faulu.

3

To niezły wrzut z autu xd

0

@mekston Niespecjalnie ich słucham.

1

@LAMC_10 Śpiewać nie będę dokładnie ale cóż..."Myto, myto!" także daruj sobie te uszczypliwości.

0

@mekston Muszę się domyślić czemu.

0

@LAMC_10 Mam pewność że nie zgłosisz czy zerową?

1

@LAMC_10 Mogę Ci zaśpiewać piosenką Twoje dawne wcielenie? akurat z rapu to jest.

0

@LAMC_10 Ale Ja mam 100 procentową pewność odnośnie Ciebie ;) @MateS A Ja nie chcę.

5

Fajnie że nic nie usłyszałem.To się nacieszyłem z gola.

0

@LAMC_10 Dobrze że nie mam drugiego konta ;) @MateS Ale nie kłóćcie się Panowie.

4

Goooool! Iran Gooool! Taremi-Porto pamięta.

0

@Nazio_87 Co jeśli inni nie zostaną uświadomieni?

2

@Nazio_87 Nie płacz już bo ostatnio tylko od Ciebie to słyszę.Nic innego.

0

@kulek22 Przez złe ustawienie za mało ich będzie.

2

Za defensywnie wyszedł Iran.

1

@VegetaPolska Stare czasy..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?