La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 829 Culés

1

Hmm teoretycznie się może tak ułożyć, że Argentyna wychodząc z 1 miejsca a Hiszpania z 2giego będą miały taką drabinkę przed sobą
1. Hiszpania/Argentyna
2. Belgia
3. Portugalia
4. Anglia
5. Francja

Edit; nwm skąd mi sie wzieła ta Holandia xD

0

@Jarema2000 Łatwa drabinka.Unikną reszty świata a będą grać z niepewną swego Europą.

1

@Jarema2000 @FcPortoFan1999 Ja stoję przy swoim, że Argentyna (wychodząc z 1 miejsca) jest po lepszej stronie drabinki i nie ma wcale super trudno. Unikają na pewno Niemców, Francuzów, zapewne Holendrów. Anglia dopiero w półfinale.
Hiszpania, jeśli nie wyjdzie z 1 miejsca to znaczy, że ten 1 mecz to nie był przypadek i są słabi. Argentyna jest świetnie zorganizowana i zjedzą Hiszpanów. Portugalia gra w X, a Belgia po 1 być może wyjdzie z 1 miejsca, a nawet jeśli nie, to Argentyna ich łyknie na luzie.
Półfinał jest ich. Z Anglią dopiero mogą być kłopoty.

1

@Starrk Nie jest to przesadnie ciężka drabinka.Na papierze jest mocna ale w rzeczywistości.Zakładam że w 1/16 nie trafią na Hiszpanów.Belgia w 1/8? spoko, Portugalii w 1/4 może nie być patrząc na to jak się muszą męczyć, Anglia w 1/2 to i tak byłoby zaskoczenie z uwagi na to że są po prostu chokerami a finał to finał.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?