Fabik87
Dołączył/a: styczeń 2018
6 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Archie nie mogłem oglądać meczu na żywo więc go sobie nagrałem i obejrzałem późnym wieczorem. Grali tak zajebiście, że... zasnąłem.
0
@Sulimo tylko wiosna i lato. Jesień i zima to takie depresyjne pory roku jak dla mnie
17
Tak są drzwi. Ja już dawno przestałem na Niego liczyć.
1
@Sau_Ron oby NIE! Klasyczne 433 musi być.
0
@Messibestplayerintheworld A ja w sierpniu nie byłem zadowolony, że On jeszcze jest w klubie i próbuje się z Nim podpisać nowy kontrakt. Czas się pożegnać Roberto.
17
"Tylko" 20 mln...
0
@DonMatteo901 :D no i pięknie. Nie żal mi Go w ogóle.
0
@FC1899Barca i nikt inny. Ronnie the best!
3
@kamiVeB dla mnie to jest chory przepis. Piłkarz w trakcie podania był na spalonym i tyle. Tak to powinno wyglądać wg mnie. Skrzywdzony tym została Hiszpania.
1
@Encore nie za dużo?
2
@Fabik87 @Moderacja dlaczego gdy wrzuca się link z tt pojawia się takie coś? Nie było z tym wcześniej problemu.
11
Już takiego piłkarza nie będzie. Dzięki Niemu pokochałam Barcelonę.
1
Newcastle United :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Nazio87 jakie wotum?
1
@Emhyr
2
My nie mamy składu, żeby rywalizować z takimi zespołami, a Nico jest słaby.
0
@HERORICH2 bardziej bym skupił uwagę na tym Mietku niż na Nim.
1
@kubix05 jeszcze gumy Turbo do tego :-) albo lizaki po 10 gr.
1
@JohnnyBarca Wuja jutro.
1
Szanse?? Żadne.
0
Roberto na wahadle...
2
@Encore no to jest jakiś argument, ale City po prostu póki co jest lepszym zespołem. Życzę im wygranej.
0
@Encore i na to bardzo licze. Mimo, że jest tam Leo.
5
Tak to wyglądało.
0
@Worny podobno świetny jest.
0
@inViNcibl3 tez mi żółć wywala jak Go słyszę.
1
@zakazskretuwlewo Dembele kosztował jeszcze więcej o wiemy jak potrafi spartaczyć.
24
@MesQueUnClub96 tym bardziej trzeba teraz wspierać i kibicować Barcelonie. Tak robią prawdziwi kibice.
1
@LionelM95 ogólnie mikrofala to nic dobrego, a z rdzą to już w ogóle.