3

@Archie nie mogłem oglądać meczu na żywo więc go sobie nagrałem i obejrzałem późnym wieczorem. Grali tak zajebiście, że... zasnąłem.

0

@Sulimo tylko wiosna i lato. Jesień i zima to takie depresyjne pory roku jak dla mnie

17

Tak są drzwi. Ja już dawno przestałem na Niego liczyć.

1

@Sau_Ron oby NIE! Klasyczne 433 musi być.

0

@Messibestplayerintheworld A ja w sierpniu nie byłem zadowolony, że On jeszcze jest w klubie i próbuje się z Nim podpisać nowy kontrakt. Czas się pożegnać Roberto.

17

"Tylko" 20 mln...

0

@DonMatteo901 :D no i pięknie. Nie żal mi Go w ogóle.

0

@FC1899Barca i nikt inny. Ronnie the best!

3

@kamiVeB dla mnie to jest chory przepis. Piłkarz w trakcie podania był na spalonym i tyle. Tak to powinno wyglądać wg mnie. Skrzywdzony tym została Hiszpania.

1

@Encore nie za dużo?

2

@Fabik87 @Moderacja dlaczego gdy wrzuca się link z tt pojawia się takie coś? Nie było z tym wcześniej problemu.

11



Już takiego piłkarza nie będzie. Dzięki Niemu pokochałam Barcelonę.

1



Newcastle United :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Nazio87 jakie wotum?

1

@Emhyr

2

My nie mamy składu, żeby rywalizować z takimi zespołami, a Nico jest słaby.

0

@HERORICH2 bardziej bym skupił uwagę na tym Mietku niż na Nim.

1

@kubix05 jeszcze gumy Turbo do tego :-) albo lizaki po 10 gr.

1

@JohnnyBarca Wuja jutro.

1

Szanse?? Żadne.

0

Roberto na wahadle...

2

@Encore no to jest jakiś argument, ale City po prostu póki co jest lepszym zespołem. Życzę im wygranej.

0

@Encore i na to bardzo licze. Mimo, że jest tam Leo.

5



Tak to wyglądało.

0

@Worny podobno świetny jest.

0

@inViNcibl3 tez mi żółć wywala jak Go słyszę.

1

@zakazskretuwlewo Dembele kosztował jeszcze więcej o wiemy jak potrafi spartaczyć.

24

@MesQueUnClub96 tym bardziej trzeba teraz wspierać i kibicować Barcelonie. Tak robią prawdziwi kibice.

1

@LionelM95 ogólnie mikrofala to nic dobrego, a z rdzą to już w ogóle.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?