Fabik87
Dołączył/a: styczeń 2018
6 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
https://x.com/cristiano_peak/status/1429404793555103752
Tu nie ma czego porównywać. To jest krzywdzące dla Frenkiego.
3
W ogóle mnie Jego przyszłości nie interesuje, a wręcz irytuje i męczy. Liczę tylko, że spędzi rok na trybunach.
3
@halfnolife nie kolego, nie fajnie. Zagrał bardzo słaby mecz, ale na pocieszenie byli jeszcze gorsi od Niego.
2
@kubix05 za dzieciaka uwielbiałam Go oglądać :-) świetny aktor!
30
:D
3
@BordeR A komarów ile jest? Bo te mendy żyć nie dają w tym roku i nawet za dnia latają.
13
@Coutinho007 pięknie się Go ogląda. To jak prowadzi piłkę i ile widzi jest niesamowite. Nie ukrywam, że od początku jestem Jego fanem i każdy, kto rozumie futbol widzi jaki to gracz i z jakim potencjałem.
I tak jak napisałeś sufit ma na pewno dużo wyżej.
17
To był dzisiaj Pan Piłkarz!
17
@barca87f skąd to wiesz? Z góry Ansu skreśliłeś?
2
@barcamember myślę, że śmierć bliskiej Mu osoby mogła mieć na to wpływ, że dzisiaj tak fatalnie zagrał. Pewnie Ronald Go pytał czy da radę zagrać.
0
Mam refluks na samą myśl o Nim.
0
@Worny to powinien być gol. Sędziowanie w Hiszpanii nadal na poziomie Orlika.
2
@Encore byłem już blisko rzucenia w Niego szklanką z whisky, ale zrobiło mi się szkoda whisky i tv. Mam nadzieję, że nawet w PK Go nie zobaczę.
7
Nie Ronald, remis nie jest sprawiedliwy. Było wiadomo, że lekko nie będzie i będą chcieli sie zrewanżować za poprzedni sezon, ale żeby, aż tak Athletic zdominował Barçe to się nie spodziewałem.
1
Najlepsze? Frenkie.
Najgorsze? Neto!!
0
@Veysel Pique pierwszy mecz bardzo dobry wiec mozna domniemywać ze jest w bd formie.
2
@kks1986 fanboy Martina. Pewnie ma plakat nad łóżkiem.
71
Na trybuny Go na rok, a potem z buta w drzwi ewakuacyjne. Mam dość tego gówniarza i Jego wymagań. Oby to był początek końca Jego przygody w wielkim futbolu.
3
W Tottenhamie nic nie pokazuje, a do takich klubów chce dołączyć?
30
@MarioVeB! Wspiera drużynę. Coś w tym złego?
0
@Yanek bo to Eleven jest.
0
@Masti_Real_Madryt w Ikea mają podkłady pod fotele komputerowe wykonane z grubego plastiku. Fotel nie jeździ, bo podkład ma chropowatą powłokę.
0
@takisobiektos tak, to trzeci komplet. Mimo wszystko wg mnie to straszna lipa.
16
Ale żeby bez herbu?! Dała dupy Puma
0
@Omoziu Leo rządził wszystkim i wszystkimi.
16
https://x.com/cwiakala/status/1428246618671886338
1
Nie godzien tego numeru.
16
https://x.com/WBC241/status/1427561296334053382
...
9
Biba u Pique
6
@Krzywy95 daj Mu trochę czasu. Dopiero co wylądował w Barcelonie. To może być świetna rywalizacja z Destem. W Betisie pokazywał się z bardzo dobrej strony.