6

https://x.com/cristiano_peak/status/1429404793555103752

Tu nie ma czego porównywać. To jest krzywdzące dla Frenkiego.

3

W ogóle mnie Jego przyszłości nie interesuje, a wręcz irytuje i męczy. Liczę tylko, że spędzi rok na trybunach.

3

@halfnolife nie kolego, nie fajnie. Zagrał bardzo słaby mecz, ale na pocieszenie byli jeszcze gorsi od Niego.

2

@kubix05 za dzieciaka uwielbiałam Go oglądać :-) świetny aktor!

30



:D

3

@BordeR A komarów ile jest? Bo te mendy żyć nie dają w tym roku i nawet za dnia latają.

13

@Coutinho007 pięknie się Go ogląda. To jak prowadzi piłkę i ile widzi jest niesamowite. Nie ukrywam, że od początku jestem Jego fanem i każdy, kto rozumie futbol widzi jaki to gracz i z jakim potencjałem.
I tak jak napisałeś sufit ma na pewno dużo wyżej.

17



To był dzisiaj Pan Piłkarz!

17

@barca87f skąd to wiesz? Z góry Ansu skreśliłeś?

2

@barcamember myślę, że śmierć bliskiej Mu osoby mogła mieć na to wpływ, że dzisiaj tak fatalnie zagrał. Pewnie Ronald Go pytał czy da radę zagrać.

0

Mam refluks na samą myśl o Nim.

0

@Worny to powinien być gol. Sędziowanie w Hiszpanii nadal na poziomie Orlika.

2

@Encore byłem już blisko rzucenia w Niego szklanką z whisky, ale zrobiło mi się szkoda whisky i tv. Mam nadzieję, że nawet w PK Go nie zobaczę.

7

Nie Ronald, remis nie jest sprawiedliwy. Było wiadomo, że lekko nie będzie i będą chcieli sie zrewanżować za poprzedni sezon, ale żeby, aż tak Athletic zdominował Barçe to się nie spodziewałem.

1

Najlepsze? Frenkie.
Najgorsze? Neto!!

0

@Veysel Pique pierwszy mecz bardzo dobry wiec mozna domniemywać ze jest w bd formie.

2

@kks1986 fanboy Martina. Pewnie ma plakat nad łóżkiem.

71

Na trybuny Go na rok, a potem z buta w drzwi ewakuacyjne. Mam dość tego gówniarza i Jego wymagań. Oby to był początek końca Jego przygody w wielkim futbolu.

3

W Tottenhamie nic nie pokazuje, a do takich klubów chce dołączyć?

30

@MarioVeB! Wspiera drużynę. Coś w tym złego?

0

@Yanek bo to Eleven jest.

0

@Masti_Real_Madryt w Ikea mają podkłady pod fotele komputerowe wykonane z grubego plastiku. Fotel nie jeździ, bo podkład ma chropowatą powłokę.

0

@takisobiektos tak, to trzeci komplet. Mimo wszystko wg mnie to straszna lipa.

16



Ale żeby bez herbu?! Dała dupy Puma

0

@Omoziu Leo rządził wszystkim i wszystkimi.

1

Nie godzien tego numeru.

16

9



Biba u Pique

6

@Krzywy95 daj Mu trochę czasu. Dopiero co wylądował w Barcelonie. To może być świetna rywalizacja z Destem. W Betisie pokazywał się z bardzo dobrej strony.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?