0

@NaFazieHitman OC wyszło ;-)

1

@VamosRakieta w końcu trochę radości w naszych Barcelońskich sercach. :-)

17



:P

1

Komentarz usunięty

2

@IronSanHybrid El Presidente! Oby następny po Laporcie.
A tak w ogole to świetny mecz w Jego wykonaniu.

4



Nawet Bartomeu zadowolony :D

0

@Ghotti leniwego? Wtf?

0

@doc już zdementowali.

4

@MesQueUnClub96 ja tutaj dylematu nie mam i oczywiście, że Premier League

9



... jak było dalej wiemy

29



:-)

12

Jaki to jest dzban.

4

Bartomeu doprowadził do ruiny finansowej, a Laporta mimo obietnic o zatrzymaniu Leo oszukał wszystkich. Oby nie z deszczu pod rynnę.

0

@budel17 podobno 100% praw do wizerunku należy do Leo. Ale, że im wykresy poszły w górę to nie ma co się dziwić. Leo to chodzący pieniądz.

0

@Encore każdy poza Barçą :-)

1

@rayqi tego życzę wszystkim prawdziwym kibicom Barçy.

9



...
"Przecież mógł grać za darmo..."

2

@Breakdrowser z kupy uformował "se queda"

8



"Pilot prywatnego samolotu Messiego za każdym razem, gdy każą mu wyłączyć silniki" :-)

1

Tam są drzwi dzieciaku.

0

@Mns21 nie wiem na ile to prawda, ale podobno praca w magazynie w Amazon to tragedia.

1

Wtf?? Przecież to jest śmiech na sali jeśli to prawda! Już czas skończyć z błazenadą tego klubu, bo to po prostu wstyd.

1

@JarekS A wg mnie powinien zostać sprzedany. Gówno pokazał, tym bardziej osiągnął, a rządania finansowe z kosmosu. Out.

3

@Encore oby powstała jak najszybciej. Jestem tego zwolennikiem.

0

@barcelonaLM najebią się i będą opłakiwać smutki.

9

0

@DonVincenzo dlatego o tej godzinie powinieneś już spać.

1

@VamosRakieta La Liga staje się jednym wielkim syfem. Zjedzie do poziomu Ligue 1 przez pojebanego człowieka z Madrytu.

1

@Chakalaka Wow błysnąłeś.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?