Fabik87
Dołączył/a: styczeń 2018
6 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Bobrowik rozumiesz to, że to Tebas jest jednym wielkim chujem i to przez niego jest ta cała szopka? Chuj się mści za SL i umowę z CVC.
0
@AntekGriezmann tak do wieczystej.
2
@Pawel13sz 100 mln pounds za Grealisha i pewnie jeszcze raz tyle i więcej za Harrego. Wtf?
5
Jutro rano w Barcelonie ląduje Jorge Messi, aby zakończyć sagę z Leo. Nareszcie!
1
Ładnie się City i PSG bawi w zakupy. Ciekawe dlaczego właśnie te dwa kluby hmm...
0
@amanter diament z Tego chłopaka!
0
@VenoM uff ułżyło mi.
0
@kingorbit cudowna chyba tylko dla Ciebie. Tych zawodników nie powinno być już w klubie.
0
@Colon poważnie. Kwaśno jest ale chcę więcej :-)
0
@Colon lekko :-) dla mnie to nie problem. Od dzieciaka takie żelki szamam.
1
@Deviler z wąsem?
0
@Colon no może trochę ale po takiej ilości którą już zjadłem to mnie to nie rusza. Number one Haribo.
1
@Colon żelki :-) najlepiej kwaśne :-)
11
Komentarz usunięty
28
What a love :-)
1
@PolskiBarcelonista10 Europa powinna brać przykład:-)
16
https://x.com/Trent_Warcelona/status/1421863883090931716
Summer song :D
0
@Mixtape opowiesz Nam?
1
@AmigoBlancos czyli niedługo "Sensacje XX wieku" w Radiu Zet ;-)
1
@GeneralXavi to na serio napisane?
0
@Michael24 również byłoby 3:0 dla Rosjan. Polska jakby na IO zgubiła formę.
0
Brazole obsrani.
0
@Cule1234 Nasi zamiast być w lepszej formie na IO, to wg mnie są w gorszej formie niż podczas LN.
0
@Herato mam nadzieję, że w siatkówce.
0
@JohnnyBarca zbiórka pieniężna robiona na Żółwia Ymbappe:-)
4
Kounde najprawdopodobniej w Chelsea. Szkoda...
0
@Borry tu pasuje tylko XD.
0
@AmigoBlancos 25 mln to można wziąć za Lengleta, a nie Varana.
2
@Norkusik za co? No chyba, że za frytki bądź wymienimy za punkty. W kasie susza przecież.
0
Jak to brzmi w ogóle...