2

@Bobrowik rozumiesz to, że to Tebas jest jednym wielkim chujem i to przez niego jest ta cała szopka? Chuj się mści za SL i umowę z CVC.

0

@AntekGriezmann tak do wieczystej.

2

@Pawel13sz 100 mln pounds za Grealisha i pewnie jeszcze raz tyle i więcej za Harrego. Wtf?

5

Jutro rano w Barcelonie ląduje Jorge Messi, aby zakończyć sagę z Leo. Nareszcie!

1

Ładnie się City i PSG bawi w zakupy. Ciekawe dlaczego właśnie te dwa kluby hmm...

0

@amanter diament z Tego chłopaka!

0

@VenoM uff ułżyło mi.

0

@kingorbit cudowna chyba tylko dla Ciebie. Tych zawodników nie powinno być już w klubie.

0

@Colon poważnie. Kwaśno jest ale chcę więcej :-)

0

@Colon lekko :-) dla mnie to nie problem. Od dzieciaka takie żelki szamam.

1

@Deviler z wąsem?

0

@Colon no może trochę ale po takiej ilości którą już zjadłem to mnie to nie rusza. Number one Haribo.

1

@Colon żelki :-) najlepiej kwaśne :-)

11

Komentarz usunięty

28



What a love :-)

1

@PolskiBarcelonista10 Europa powinna brać przykład:-)

16

0

@Mixtape opowiesz Nam?

1

@AmigoBlancos czyli niedługo "Sensacje XX wieku" w Radiu Zet ;-)

1

@GeneralXavi to na serio napisane?

0

@Michael24 również byłoby 3:0 dla Rosjan. Polska jakby na IO zgubiła formę.

0

Brazole obsrani.

0

@Cule1234 Nasi zamiast być w lepszej formie na IO, to wg mnie są w gorszej formie niż podczas LN.

0

@Herato mam nadzieję, że w siatkówce.

0

@JohnnyBarca zbiórka pieniężna robiona na Żółwia Ymbappe:-)

4

Kounde najprawdopodobniej w Chelsea. Szkoda...

0

@Borry tu pasuje tylko XD.

0

@AmigoBlancos 25 mln to można wziąć za Lengleta, a nie Varana.

2

@Norkusik za co? No chyba, że za frytki bądź wymienimy za punkty. W kasie susza przecież.

0

Jak to brzmi w ogóle...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?